ZEUGMA s.r.o.
Bratislava - Rača · Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
10 000 €tržby 2018+7 872 €zisk 2018aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 49 871 €, výsledok hospodárenia 1 353 €
- 13 : tržby 63 516 €, výsledok hospodárenia -13 261 €
- 14 : tržby 57 231 €, výsledok hospodárenia 6 408 €
- 15 : tržby 19 723 €, výsledok hospodárenia -1 899 €
- 16 : tržby 556 254 €, výsledok hospodárenia 10 082 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -32 150 €
- 18 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia 7 872 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
ZEUGMA s.r.o. (IČO 46631445), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 18. 4. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ZEUGMA
V roku 2021 mala ZEUGMA priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2016 boli 3 082 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | 0 | — | — |
| 2016 | — | 3 082 € | — |
| 2015 | — | 976 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2021 (PDF), výkaz 2016 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2021 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Konatelia ZEUGMA
Podľa Registra právnických osôb konajú za ZEUGMA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Spoločníci ZEUGMA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Mehmet Karacalar50,0 %
- Hasan Bozaslan50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mehmet Karacalarod 14. 7. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
| Hasan Bozaslanod 14. 7. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ZEUGMA
Za rok 2018 má ZEUGMA v závierke tržby 10 000 €, a výsledok hospodárenia +7 872 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2016: 556 254 €.
Výkaz ziskov a strát ZEUGMA
Najvyššie tržby: rok 2016, 556 254 €. Najnižšie: rok 2018, 10 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 10 000 € |
| 2017 | — |
| 2016 | 556 254 € |
| 2015 | 19 723 € |
| 2014 | 57 231 € |
| 2013 | 63 516 € |
| 2012 | 49 871 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 3 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −21 595 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | 0 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 7 872 € |
| 2017 | −32 150 € |
| 2016 | 10 082 € |
| 2015 | −1 899 € |
| 2014 | 6 408 € |
| 2013 | −13 261 € |
| 2012 | 1 353 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ZEUGMA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +78,7 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZEUGMA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | +2,0 % |
| 2020 | — | +1,6 % |
| 2019 | — | +1,5 % |
| 2018 | +78,7 % | +1,6 % |
| 2017 | — | +2,2 % |
| 2016 | +1,8 % | +2,0 % |
| 2015 | −9,6 % | +1,7 % |
| 2014 | +11,2 % | — |
| 2013 | −20,9 % | — |
| 2012 | +2,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2013 (+27,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | +2 720,3 % |
| 2015 | −65,5 % |
| 2014 | −9,9 % |
| 2013 | +27,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZEUGMA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 10 346 €, vlastné imanie −16 462 € a záväzky 26 808 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 10 346 € | −16 462 € | 26 808 € |
| 2020 | 10 346 € | −16 462 € | 26 808 € |
| 2019 | 10 346 € | −16 462 € | 26 808 € |
| 2018 | 10 346 € | −16 462 € | 26 808 € |
| 2017 | 2 182 € | −24 333 € | 26 515 € |
| 2016 | 74 954 € | 7 817 € | 67 137 € |
| 2015 | 1 631 € | −2 399 € | 4 030 € |
| 2014 | 8 137 € | −500 € | 8 637 € |
| 2013 | 14 476 € | −6 908 € | 21 384 € |
| 2012 | 11 637 € | 6 353 € | 5 284 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZEUGMA (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 € | 10 346 € | −16 462 € | 26 808 € | — | — |
| 2020 | — | — | 10 346 € | −16 462 € | 26 808 € | — | — |
| 2019 | — | — | 10 346 € | −16 462 € | 26 808 € | — | — |
| 2018 | 10 000 € | 7 872 € | 10 346 € | −16 462 € | 26 808 € | 8 387 € | +78,7 % |
| 2017 | — | −32 150 € | 2 182 € | −24 333 € | 26 515 € | −1 037 € | — |
| 2016 | 556 254 € | 10 082 € | 74 954 € | 7 817 € | 67 137 € | 14 597 € | +1,8 % |
| 2015 | 19 723 € | −1 899 € | 1 631 € | −2 399 € | 4 030 € | 1 859 € | −9,6 % |
| 2014 | 57 231 € | 6 408 € | 8 137 € | −500 € | 8 637 € | 9 782 € | +11,2 % |
| 2013 | 63 516 € | −13 261 € | 14 476 € | −6 908 € | 21 384 € | −14 952 € | −20,9 % |
| 2012 | 49 871 € | 1 353 € | 11 637 € | 6 353 € | 5 284 € | 1 992 € | +2,7 % |
Riziko: zaplatí ZEUGMA?
Peniaze od štátu: ZEUGMA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ZEUGMA
Dátum vzniku ZEUGMA je 18. 4. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné mená: JKM - stav s.r.o., myVAT s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/80896/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 49 871 € · majetok 11 637 €
- Zmena obchodného menaPredtým JKM - stav s.r.o., odvtedy myVAT s.r.o.
- Nový štatutár: Hasan BozaslanKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým myVAT s.r.o., odvtedy ZEUGMA s.r.o.
- Nový spoločník: Hasan BozaslanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ZEUGMA
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
- reklamné a marketingové služby,
- prevádzkovanie športových zariadení,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vedenie účtovníctva,
- výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba,
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
ZEUGMA v odvetví veľkoobchod
ZEUGMA je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 118 244 € (16 260 závierok), ZEUGMA má 10 000 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 180 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZEUGMA 886. z 1 000.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 347 €, polovica do 118 244 €, tri štvrtiny do 626 524 €; 10 % firiem má viac než 2 856 663 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 531 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 347 € |
| medián | 118 244 € |
| horný kvartil | 626 524 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 856 663 € |
| ZEUGMA | 10 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ZEUGMA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ZEUGMA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZEUGMA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | 117 726 € |
| 2020 | — | 111 877 € |
| 2019 | — | 120 229 € |
| 2018 | 10 000 € | 118 244 € |
| 2017 | — | 106 142 € |
| 2016 | 556 254 € | 97 867 € |
| 2015 | 19 723 € | 98 124 € |
| 2014 | 57 231 € | — |
| 2013 | 63 516 € | — |
| 2012 | 49 871 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| ZEUGMA | 10 000 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 177 373 € |
| medián kraja | 136 961 € |
| medián Slovenska | 118 244 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SUPPLIER.INTERNATIONAL s.r.o.Bardejov · tržby 22 267 € (2025)
- NAVISDAT, s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 22 267 € (2025)
- Domica, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 22 266 € (2025)
- B SERVICE, s.r.o.Streda nad Bodrogom · tržby 22 252 € (2025)
- MS invest sk, s. r. o.Cífer · tržby 22 240 € (2025)
- AMG Trading, s.r.o.Stará Lesná · tržby 22 238 € (2025)
- IVIRON s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 22 237 € (2025)
- RS Tuning, s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 22 174 € (2025)
- CABRA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 22 170 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZEUGMA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›
Sídlo ZEUGMA: Bratislava - Rača
ZEUGMA sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 3 552 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
ZEUGMA: IČO, sídlo a základné údaje
ZEUGMA s.r.o. (IČO 46631445) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 18. 4. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Mehmet Karacalar a Hasan Bozaslan. Za rok 2018 sú v závierke tržby 10 000 € a výsledok hospodárenia +7 872 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami (SK NACE 4683) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 4. 2012 |
| Skoršie názvy | JKM - stav s.r.o. myVAT s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) ZEUGMA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 10 000 €, typická firma odvetvia 118 244 € (medián z 16 260 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy ZEUGMA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZEUGMA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZEUGMA
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 143 tis. €
- Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever128 zmlúv za 3 roky · 6 879 884 € · naposledy 14. 9. 2026Mestské lesy Košice a.s.109 zmlúv za 3 roky · · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava65 zmlúv za 3 roky · 809 673 € · naposledy 27. 8. 2026 Všetkých 279 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.73) v okrese Bratislava III
WOODCOTE GROUP a.s.Sika Slovensko, spol. s r.o.PRESPOR spol. s r.o.TOBYK, s.r.o.Ravago Building Solutions Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.