VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

V. S. HOLZ, s.r.o.

Humenné · Pilovanie a hobľovanie dreva

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk

V. S. HOLZ, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu14 rokov
zmluvy so štátom0

V. S. HOLZ, s.r.o. (IČO 46629491), sídlo Humenné, je v registri zapísaná od 20. 4. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci V. S. HOLZ

V roku 2025 mala V. S. HOLZ priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ V. S. HOLZ

Podľa Registra právnických osôb koná za V. S. HOLZ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločník V. S. HOLZ

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch V. S. HOLZ
Podiely spoločníkov na vkladoch V. S. HOLZ Svetlana Horváthová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Svetlana Horváthová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Svetlana Horváthová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Svetlana Horváthováod 8. 5. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok V. S. HOLZ

Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20252 740 €
Vlastné imanie 20252 400 €
Záväzky 2025340 €12,4 % majetku
Súčet výsledkov za 13 rokov−1 640 €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát V. S. HOLZ

Súvaha V. S. HOLZ

Všetky čísla zo závierok V. S. HOLZ (13 rokov)
Čísla zo závierok V. S. HOLZ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €2 740 €2 400 €340 €——
2024—−340 €3 080 €2 740 €340 €——
2023—0 €3 080 €3 080 €0 €——
2022—0 €3 080 €3 080 €0 €——
2021—0 €3 080 €3 080 €0 €——
2020—0 €3 080 €3 080 €0 €——
2019—0 €3 080 €3 080 €0 €——
2018—0 €3 080 €3 080 €0 €——
2017—−480 €3 560 €3 080 €480 €——
2016—−480 €5 000 €5 000 €480 €——
2015——5 000 €5 000 €———
2014——5 000 €5 000 €———
2013———5 000 €———

Riziko: zaplatí V. S. HOLZ?

Peniaze od štátu: V. S. HOLZ

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy V. S. HOLZ

Dátum vzniku V. S. HOLZ je 20. 4. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25918/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013
  3. Nový spoločník: Svetlana HorváthováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti V. S. HOLZ

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • prípravné práce k realizácií stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

V. S. HOLZ v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

V. S. HOLZ je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť pilovanie a hobľovanie dreva. V okrese Humenné je v tomto odvetví 384 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Humenné384aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Humenné ›

Sídlo V. S. HOLZ: Humenné

V. S. HOLZ sídli na adrese Fučíkove sady 937/26, 066 01 Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 611 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 280.

Subjektov v obci Humenné5 611aktívnych
Subjektov v okrese Humenné9 280aktívnych
V tom istom odvetví384okres Humenné

Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›

V. S. HOLZ: IČO, sídlo a základné údaje

V. S. HOLZ, s.r.o. (IČO 46629491) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, okres Humenné. Dátum vzniku je 20. 4. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Svetlana Horváthová.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 4. 2012
ObecHumenné
OkresOkres Humenné
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy V. S. HOLZ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu V. S. HOLZ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu V. S. HOLZ

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 53 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy46zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 190 tis. €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 12 tis. €
  • Diery na trhu18odvetví chýba v meste Humennétypický nepokrytý dopyt 2,6 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Humenné

MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.10) v okrese Humenné

UDAVA a.s.VIARD s.r.o.PRODREV CONSULTING,s.r.o.EPOZ, s.r.o.ITALSIP s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk