VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné vzdelávanie i. n.

226 738 €tržby 2025 ▲ 138 %+41 104 €zisk 2025

aktívna 14 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

226 738 €tržby 2025 ▲ 138 %
+41 104 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 20 962 €, výsledok hospodárenia 586 €
  2. 13 : tržby 52 217 €, výsledok hospodárenia 1 850 €
  3. 14 : tržby 68 736 €, výsledok hospodárenia 1 997 €
  4. 15 : tržby 44 493 €, výsledok hospodárenia 2 000 €
  5. 16 : tržby 45 519 €, výsledok hospodárenia 1 401 €
  6. 17 : tržby 76 901 €, výsledok hospodárenia 978 €
  7. 18 : tržby 47 700 €, výsledok hospodárenia -26 356 €
  8. 19 : tržby 43 824 €, výsledok hospodárenia -48 543 €
  9. 20 : tržby 45 852 €, výsledok hospodárenia 17 081 €
  10. 21 : tržby 49 223 €, výsledok hospodárenia 21 115 €
  11. 22 : tržby 46 638 €, výsledok hospodárenia 900 €
  12. 23 : tržby 843 612 €, výsledok hospodárenia 536 803 €
  13. 24 : tržby 95 252 €, výsledok hospodárenia -93 359 €
  14. 25 : tržby 226 738 €, výsledok hospodárenia 41 104 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA, s.r.o. (IČO 46628509) mala v roku 2025 tržby 226 738 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

V roku 2025 mala SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 27 769 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

Podľa Registra právnických osôb koná za SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA
Podiely spoločníkov na vkladoch SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA JUDr. Mojmír Plavec 100,0 %. Spolu 5 000 €. JUDr. Mojmír Plavec: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • JUDr. Mojmír Plavec100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
JUDr. Mojmír Plavecod 21. 4. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

Za rok 2025 má SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA v závierke tržby 226 738 €, o 138,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +41 104 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 843 612 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 972 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025227 tis. €▲ +138,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202541 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20251,71 mil. €
Vlastné imanie 2025482 tis. €
Záväzky 20251,23 mil. €71,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025107 tis. €
Zisková marža 2025+18,1 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 14 rokov458 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov4 972 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

Súvaha SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

Všetky čísla zo závierok SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA (14 rokov)
Čísla zo závierok SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025226 738 €41 104 €1 708 251 €481 600 €1 226 651 €107 008 €+18,1 %
202495 252 €−93 359 €465 143 €440 495 €24 648 €−50 973 €−98,0 %
2023843 612 €536 803 €757 911 €533 853 €224 058 €706 617 €+63,6 %
202246 638 €900 €49 329 €−2 951 €52 280 €−10 606 €+1,9 %
202149 223 €21 115 €31 868 €−3 851 €35 719 €21 925 €+42,9 %
202045 852 €17 081 €20 906 €−26 450 €47 356 €17 168 €+37,3 %
201943 824 €−48 543 €6 514 €−43 543 €50 057 €−48 125 €−110,8 %
201847 700 €−26 356 €5 660 €−12 564 €18 224 €−26 280 €−55,3 %
201776 901 €978 €32 496 €13 792 €18 704 €1 559 €+1,3 %
201645 519 €1 401 €30 538 €12 834 €17 704 €2 013 €+3,1 %
201544 493 €2 000 €57 857 €11 433 €46 424 €2 000 €+4,5 %
201468 736 €1 997 €10 718 €9 433 €1 285 €2 866 €+2,9 %
201352 217 €1 850 €8 159 €7 436 €723 €2 674 €+3,5 %
201220 962 €586 €13 316 €5 586 €7 730 €776 €+2,8 %

Riziko: zaplatí SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA?

SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA v objeme 321 € z roku 2014. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky: 321 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv321 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201421. 5. 2014

História firmy SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

Dátum vzniku SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA je 21. 4. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/80992/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 20 962 € · majetok 13 316 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 321 €. Firma vznikla 21. 4. 2012.
  4. Nový spoločník: JUDr. Mojmír PlavecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023499434
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 226 738 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied,
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • reklamné a marketingové služby,
  • administratívne služby,
  • vedenie účtovníctva,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • počítačové služby,
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
  • vydavateľská činnosť,
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť),

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA v odvetví vzdelávanie

SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA má 226 738 €, čo je 5,7-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 866 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA 52. z 351.

V odvetví v okrese Bratislava I866aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 559Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Bratislava I ›

Sídlo SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA: Bratislava - Staré Mesto

SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA sídli na adrese Odborárske nám. 3, 811 07 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví866okres Bratislava I
Na tej istej adrese9aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA: IČO, sídlo a základné údaje

SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA, s.r.o. (IČO 46628509) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 21. 4. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je JUDr. Mojmír Plavec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 226 738 € a výsledok hospodárenia +41 104 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 4. 2012
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov4 972 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 226 738 €, typická firma odvetvia 40 000 €, čo je 5,7-násobok mediánu (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SLOVENSKÁ REALITNÁ AKADÉMIA

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy254zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LEX, advokátska kancelária s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava I

Ravanelly consult, s. r. o.International House Bratislava, s.r.o.INDUSTRIAL MONTAGE s. r. o.FBE Bratislava, s.r.o.PURA, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk