Arsti s.r.o.
Zákamenné · Výroba bižutérie a podobných predmetov
26 825 €tržby 2025 ▲ 48 %−1 392 €strata 2025aktívna 14 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 429 €, výsledok hospodárenia -1 539 €
- 13 : tržby 2 085 €, výsledok hospodárenia -3 742 €
- 14 : tržby 4 716 €, výsledok hospodárenia -1 911 €
- 15 : tržby 4 625 €, výsledok hospodárenia -7 142 €
- 16 : tržby 16 589 €, výsledok hospodárenia 782 €
- 17 : tržby 2 272 €, výsledok hospodárenia -5 908 €
- 18 : tržby 3 801 €, výsledok hospodárenia 2 419 €
- 19 : tržby 10 689 €, výsledok hospodárenia 9 421 €
- 20 : tržby 10 128 €, výsledok hospodárenia 2 535 €
- 21 : tržby 23 630 €, výsledok hospodárenia 3 472 €
- 22 : tržby 28 366 €, výsledok hospodárenia 311 €
- 23 : tržby 23 113 €, výsledok hospodárenia -10 324 €
- 24 : tržby 18 133 €, výsledok hospodárenia -12 338 €
- 25 : tržby 26 825 €, výsledok hospodárenia -1 392 €
Arsti s.r.o. (IČO 46627642) mala v roku 2025 tržby 26 825 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Arsti
V roku 2025 mala Arsti priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 18 173 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 18 173 € | — |
| 2024 | — | 18 154 € | — |
| 2023 | — | 17 806 € | — |
| 2022 | — | 17 957 € | — |
| 2021 | — | 17 557 € | — |
| 2020 | — | 6 044 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Arsti
Podľa Registra právnických osôb koná za Arsti 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník Arsti
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Dominik Tisoň100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Dominik Tisoňod 14. 4. 2012 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Arsti
Za rok 2025 má Arsti v závierke tržby 26 825 €, o 47,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 392 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 28 366 €.
Výkaz ziskov a strát Arsti
Najvyššie tržby: rok 2022, 28 366 €. Najnižšie: rok 2012, 429 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 26 825 € |
| 2024 | 18 133 € |
| 2023 | 23 113 € |
| 2022 | 28 366 € |
| 2021 | 23 630 € |
| 2020 | 10 128 € |
| 2019 | 10 689 € |
| 2018 | 3 801 € |
| 2017 | 2 272 € |
| 2016 | 16 589 € |
| 2015 | 4 625 € |
| 2014 | 4 716 € |
| 2013 | 2 085 € |
| 2012 | 429 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 8 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −25 356 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 392 € |
| 2024 | −12 338 € |
| 2023 | −10 324 € |
| 2022 | 311 € |
| 2021 | 3 472 € |
| 2020 | 2 535 € |
| 2019 | 9 421 € |
| 2018 | 2 419 € |
| 2017 | −5 908 € |
| 2016 | 782 € |
| 2015 | −7 142 € |
| 2014 | −1 911 € |
| 2013 | −3 742 € |
| 2012 | −1 539 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Arsti
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −5,2 %, medián odvetvia +5,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Arsti | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −5,2 % | +5,2 % |
| 2024 | −68,0 % | +3,6 % |
| 2023 | −44,7 % | +2,1 % |
| 2022 | +1,1 % | +2,2 % |
| 2021 | +14,7 % | +2,4 % |
| 2020 | +25,0 % | +2,4 % |
| 2019 | +88,1 % | +1,3 % |
| 2018 | +63,6 % | +1,7 % |
| 2017 | — | +2,9 % |
| 2016 | +4,7 % | +3,4 % |
| 2015 | — | +3,2 % |
| 2014 | −40,5 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2013 (+386,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +47,9 % |
| 2024 | −21,5 % |
| 2023 | −18,5 % |
| 2022 | +20,0 % |
| 2021 | +133,3 % |
| 2020 | −5,2 % |
| 2019 | +181,2 % |
| 2018 | +67,3 % |
| 2017 | −86,3 % |
| 2016 | +258,7 % |
| 2015 | −1,9 % |
| 2014 | +126,2 % |
| 2013 | +386,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Arsti
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 27 791 €, vlastné imanie −8 250 € a záväzky 36 041 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 27 791 € | −8 250 € | 36 041 € |
| 2024 | 17 195 € | −17 259 € | 34 454 € |
| 2023 | 27 788 € | −6 620 € | 34 408 € |
| 2022 | 39 635 € | 3 702 € | 35 933 € |
| 2021 | 20 631 € | 3 390 € | 17 241 € |
| 2020 | 16 873 € | −81 € | 16 954 € |
| 2019 | 21 605 € | −2 616 € | 24 221 € |
| 2018 | 14 914 € | −12 037 € | 26 951 € |
| 2017 | 12 707 € | −14 457 € | 27 164 € |
| 2016 | 17 591 € | −8 548 € | 26 139 € |
| 2015 | 18 887 € | −9 331 € | 28 218 € |
| 2014 | 31 716 € | −2 190 € | 33 906 € |
| 2013 | 14 029 € | −280 € | 14 137 € |
| 2012 | 8 504 € | 3 461 € | 5 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Arsti (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 825 € | −1 392 € | 27 791 € | −8 250 € | 36 041 € | 14 853 € | −5,2 % |
| 2024 | 18 133 € | −12 338 € | 17 195 € | −17 259 € | 34 454 € | 13 750 € | −68,0 % |
| 2023 | 23 113 € | −10 324 € | 27 788 € | −6 620 € | 34 408 € | 16 726 € | −44,7 % |
| 2022 | 28 366 € | 311 € | 39 635 € | 3 702 € | 35 933 € | 24 241 € | +1,1 % |
| 2021 | 23 630 € | 3 472 € | 20 631 € | 3 390 € | 17 241 € | 21 520 € | +14,7 % |
| 2020 | 10 128 € | 2 535 € | 16 873 € | −81 € | 16 954 € | 8 963 € | +25,0 % |
| 2019 | 10 689 € | 9 421 € | 21 605 € | −2 616 € | 24 221 € | 10 475 € | +88,1 % |
| 2018 | 3 801 € | 2 419 € | 14 914 € | −12 037 € | 26 951 € | 3 801 € | +63,6 % |
| 2017 | 2 272 € | −5 908 € | 12 707 € | −14 457 € | 27 164 € | 887 € | −260,0 % |
| 2016 | 16 589 € | 782 € | 17 591 € | −8 548 € | 26 139 € | 7 448 € | +4,7 % |
| 2015 | 4 625 € | −7 142 € | 18 887 € | −9 331 € | 28 218 € | 2 062 € | −154,4 % |
| 2014 | 4 716 € | −1 911 € | 31 716 € | −2 190 € | 33 906 € | 1 928 € | −40,5 % |
| 2013 | 2 085 € | −3 742 € | 14 029 € | −280 € | 14 137 € | −948 € | −179,5 % |
| 2012 | 429 € | −1 539 € | 8 504 € | 3 461 € | 5 000 € | −719 € | −358,7 % |
Riziko: zaplatí Arsti?
Peniaze od štátu: Arsti
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Arsti
Dátum vzniku Arsti je 14. 4. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56521/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023502437
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 429 € · majetok 8 504 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 26 825 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Arsti
- Chov vybraných druhov zvierat
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Textilná výroba
- poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
- poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Odevná výroba
- Výroba kožených a kožušinových výrobkov
- opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
- prípravné práce k realizácii stavby
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výroba hračiek a hier
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba bižutérie a suvenírov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Fotografické služby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- sťahovacie služby
- prenájom hnuteľných vecí
- počítačové služby
- čistiace a upratovacie služby
- reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Arsti v odvetví iná výroba
Arsti je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba bižutérie a podobných predmetov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), Arsti má 26 825 €, čo je 69 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 36 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Arsti 5. z 6.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 221 €, polovica do 38 859 €, tri štvrtiny do 116 861 €; 10 % firiem má viac než 426 234 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 234 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 221 € |
| medián | 38 859 € |
| horný kvartil | 116 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 426 234 € |
| Arsti | 26 825 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Arsti
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Arsti s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Arsti | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 26 825 € | 38 859 € |
| 2024 | 18 133 € | 37 811 € |
| 2023 | 23 113 € | 34 266 € |
| 2022 | 28 366 € | 34 124 € |
| 2021 | 23 630 € | 30 526 € |
| 2020 | 10 128 € | 28 473 € |
| 2019 | 10 689 € | 30 728 € |
| 2018 | 3 801 € | 29 548 € |
| 2017 | 2 272 € | 28 960 € |
| 2016 | 16 589 € | 38 070 € |
| 2015 | 4 625 € | 39 043 € |
| 2014 | 4 716 € | — |
| 2013 | 2 085 € | — |
| 2012 | 429 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Arsti | 26 825 € |
|---|---|
| medián kraja | 38 738 € |
| medián Slovenska | 38 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JUKO DENT s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 59 026 € (2025)
- Diane Fleurs s. r. o.Nitra · tržby 57 885 € (2025)
- Jozef Kmotorka s.r.o.Topoľčany · tržby 57 863 € (2025)
- Sabman, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 57 774 € (2025)
- Vita M, s. r. o.Demjata · tržby 57 105 € (2025)
- KOLLDENT plus s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 57 005 € (2025)
- Freedom Bridge, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 56 933 € (2025)
- Thovt s. r. o.Dobrá Voda · tržby 56 882 € (2025)
- AVIGON s.r.o.Nové Zámky · tržby 56 739 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Arsti, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Arsti: Zákamenné
Arsti sídli na adrese 279, 029 56 Zákamenné, okres Námestovo. V obci Zákamenné je 1 113 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384.
Zákamenné: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
Arsti: IČO, sídlo a základné údaje
Arsti s.r.o. (IČO 46627642) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zákamenné, okres Námestovo. Dátum vzniku je 14. 4. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. Dominik Tisoň. Za rok 2025 sú v závierke tržby 26 825 € a výsledok hospodárenia −1 392 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 4. 2012 |
| Obec | Zákamenné |
| Okres | Okres Námestovo |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná výroba (SK NACE 32) Arsti s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 26 825 €, typická firma odvetvia 38 859 € (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›
Sieť prepojení firmy Arsti
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Arsti
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Arsti
- Tendre42súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 337 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy28zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
- Výhry konkurentov199firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Zákamennétypický nepokrytý dopyt 154 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava109 zmlúv za 3 roky · 932 217 € · naposledy 19. 6. 2026Slovenské národné múzeum - Múzeum Bojnice v Bojniciach18 zmlúv za 3 roky · 279 084 € · naposledy 26. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.17 zmlúv za 3 roky · 15 939 € · naposledy 20. 8. 2026 Všetkých 97 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zákamenné
Anton Klimčík, s.r.o.MIPAV s.r.o.GORBAU, s.r.o.Glekalena, s.r.o.CIC SERVICE, s.r.o.Všetky firmy v obci Zákamenné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.13) v okrese Námestovo
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.