ALFA DEL, s. r. o.
Trenčín · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
65 493 €tržby 2025 ▲ 13 %−1 038 €strata 2025aktívna 14 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 9 611 €, výsledok hospodárenia 213 €
- 13 : tržby 18 088 €, výsledok hospodárenia -18 062 €
- 14 : tržby 12 600 €, výsledok hospodárenia -30 654 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -14 703 €
- 16 : tržby 16 848 €, výsledok hospodárenia -6 837 €
- 17 : tržby 45 250 €, výsledok hospodárenia 11 473 €
- 18 : tržby 29 250 €, výsledok hospodárenia 20 859 €
- 19 : tržby 137 563 €, výsledok hospodárenia -7 725 €
- 20 : tržby 85 645 €, výsledok hospodárenia 7 620 €
- 21 : tržby 69 813 €, výsledok hospodárenia -78 119 €
- 22 : tržby 106 805 €, výsledok hospodárenia -20 840 €
- 23 : tržby 42 921 €, výsledok hospodárenia -46 684 €
- 24 : tržby 58 024 €, výsledok hospodárenia -25 282 €
- 25 : tržby 65 493 €, výsledok hospodárenia -1 038 €
ALFA DEL, s. r. o. (IČO 46618597) mala v roku 2025 tržby 65 493 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ALFA DEL
ALFA DEL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 13 927 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 13 927 € | — |
| 2024 | — | 12 321 € | — |
| 2023 | — | 12 181 € | — |
| 2022 | — | 9 762 € | — |
| 2021 | — | 9 781 € | — |
| 2020 | — | 9 774 € | — |
| 2019 | — | 9 516 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ ALFA DEL
Podľa Registra právnických osôb koná za ALFA DEL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník ALFA DEL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ALFA DEL
Za rok 2025 má ALFA DEL v závierke tržby 65 493 €, o 12,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 038 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 137 563 €.
Výkaz ziskov a strát ALFA DEL
Najvyššie tržby: rok 2019, 137 563 €. Najnižšie: rok 2012, 9 611 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 65 493 € |
| 2024 | 58 024 € |
| 2023 | 42 921 € |
| 2022 | 106 805 € |
| 2021 | 69 813 € |
| 2020 | 85 645 € |
| 2019 | 137 563 € |
| 2018 | 29 250 € |
| 2017 | 45 250 € |
| 2016 | 16 848 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 12 600 € |
| 2013 | 18 088 € |
| 2012 | 9 611 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 10 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −209 779 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 038 € |
| 2024 | −25 282 € |
| 2023 | −46 684 € |
| 2022 | −20 840 € |
| 2021 | −78 119 € |
| 2020 | 7 620 € |
| 2019 | −7 725 € |
| 2018 | 20 859 € |
| 2017 | 11 473 € |
| 2016 | −6 837 € |
| 2015 | −14 703 € |
| 2014 | −30 654 € |
| 2013 | −18 062 € |
| 2012 | 213 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ALFA DEL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −1,6 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALFA DEL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −1,6 % | +8,8 % |
| 2024 | −43,6 % | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | −19,5 % | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
| 2020 | +8,9 % | +3,4 % |
| 2019 | −5,6 % | +3,2 % |
| 2018 | +71,3 % | +3,5 % |
| 2017 | +25,4 % | +5,1 % |
| 2016 | −40,6 % | +4,6 % |
| 2015 | — | +4,2 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | −99,9 % | — |
| 2012 | +2,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 11 rokov, najviac v roku 2019 (+370,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +12,9 % |
| 2024 | +35,2 % |
| 2023 | −59,8 % |
| 2022 | +53,0 % |
| 2021 | −18,5 % |
| 2020 | −37,7 % |
| 2019 | +370,3 % |
| 2018 | −35,4 % |
| 2017 | +168,6 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | −30,3 % |
| 2013 | +88,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ALFA DEL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 146 504 €, vlastné imanie −99 131 € a záväzky 245 635 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 146 504 € | −99 131 € | 245 635 € |
| 2024 | 134 470 € | −98 093 € | 232 563 € |
| 2023 | 142 949 € | −72 811 € | 215 760 € |
| 2022 | 187 087 € | −26 127 € | 213 214 € |
| 2021 | 179 935 € | −5 287 € | 185 222 € |
| 2020 | 183 471 € | 72 832 € | 110 639 € |
| 2019 | 145 678 € | 65 173 € | 80 505 € |
| 2018 | 199 123 € | 72 898 € | 126 225 € |
| 2017 | 136 242 € | 52 039 € | 84 203 € |
| 2016 | 125 369 € | 40 566 € | 84 803 € |
| 2015 | 93 534 € | −58 206 € | 151 740 € |
| 2014 | 103 037 € | −43 503 € | 146 540 € |
| 2013 | 238 093 € | −12 849 € | 250 942 € |
| 2012 | 241 407 € | 5 213 € | 236 187 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ALFA DEL (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65 493 € | −1 038 € | 146 504 € | −99 131 € | 245 635 € | 38 667 € | −1,6 % |
| 2024 | 58 024 € | −25 282 € | 134 470 € | −98 093 € | 232 563 € | 40 200 € | −43,6 % |
| 2023 | 42 921 € | −46 684 € | 142 949 € | −72 811 € | 215 760 € | 19 882 € | −108,8 % |
| 2022 | 106 805 € | −20 840 € | 187 087 € | −26 127 € | 213 214 € | 30 217 € | −19,5 % |
| 2021 | 69 813 € | −78 119 € | 179 935 € | −5 287 € | 185 222 € | 4 526 € | −111,9 % |
| 2020 | 85 645 € | 7 620 € | 183 471 € | 72 832 € | 110 639 € | 46 572 € | +8,9 % |
| 2019 | 137 563 € | −7 725 € | 145 678 € | 65 173 € | 80 505 € | 35 564 € | −5,6 % |
| 2018 | 29 250 € | 20 859 € | 199 123 € | 72 898 € | 126 225 € | −22 349 € | +71,3 % |
| 2017 | 45 250 € | 11 473 € | 136 242 € | 52 039 € | 84 203 € | 9 784 € | +25,4 % |
| 2016 | 16 848 € | −6 837 € | 125 369 € | 40 566 € | 84 803 € | 10 433 € | −40,6 % |
| 2015 | — | −14 703 € | 93 534 € | −58 206 € | 151 740 € | 908 € | — |
| 2014 | 12 600 € | −30 654 € | 103 037 € | −43 503 € | 146 540 € | −11 885 € | −243,3 % |
| 2013 | 18 088 € | −18 062 € | 238 093 € | −12 849 € | 250 942 € | −3 165 € | −99,9 % |
| 2012 | 9 611 € | 213 € | 241 407 € | 5 213 € | 236 187 € | −15 453 € | +2,2 % |
Riziko: zaplatí ALFA DEL?
Peniaze od štátu: ALFA DEL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ALFA DEL
Dátum vzniku ALFA DEL je 28. 4. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26173/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 9 611 € · majetok 241 407 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023520477
- Nový spoločník: Rastislav ŠvecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 65 493 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ALFA DEL
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom ( konzervovanie )
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
ALFA DEL v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
ALFA DEL je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), ALFA DEL má 65 493 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 917 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ALFA DEL 137. z 405.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| ALFA DEL | 65 493 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ALFA DEL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ALFA DEL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALFA DEL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 65 493 € | 45 441 € |
| 2024 | 58 024 € | 41 414 € |
| 2023 | 42 921 € | 39 245 € |
| 2022 | 106 805 € | 39 100 € |
| 2021 | 69 813 € | 36 493 € |
| 2020 | 85 645 € | 38 820 € |
| 2019 | 137 563 € | 41 617 € |
| 2018 | 29 250 € | 41 053 € |
| 2017 | 45 250 € | 40 920 € |
| 2016 | 16 848 € | 41 408 € |
| 2015 | — | 40 000 € |
| 2014 | 12 600 € | — |
| 2013 | 18 088 € | — |
| 2012 | 9 611 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ALFA DEL | 65 493 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 43 691 € |
| medián kraja | 45 893 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- V.L.S. s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 157 846 € (2024)
- NYC s.r.o.Pezinok · tržby 157 775 € (2025)
- TIRCOM, s. r. o.Trenčín · tržby 157 750 € (2025)
- INVEST 14 - INstoria BB LOG a. s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 157 672 € (2025)
- PropertyX, s.r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 157 440 € (2025)
- KODOS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 434 € (2025)
- J.F.A. Invest, s.r.o.Šamorín · tržby 157 327 € (2025)
- Medical DS s.r.o.Dunajská Streda · tržby 157 261 € (2025)
- ViOn - INVEST, s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 157 194 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ALFA DEL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ALFA DEL: Trenčín
ALFA DEL sídli na adrese Šoltésovej 4, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 680. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
ALFA DEL: IČO, sídlo a základné údaje
ALFA DEL, s. r. o. (IČO 46618597) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 28. 4. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Rastislav Švec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 65 493 € a výsledok hospodárenia −1 038 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 4. 2012 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) ALFA DEL, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 65 493 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy ALFA DEL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ALFA DEL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ALFA DEL
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy435zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania561 zmlúv za 3 roky · 187 082 915 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec499 zmlúv za 3 roky · 118 699 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 223 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Trenčín
PH KONZULTA, s.r.o.LE.SE.BA. business s.r.o.Z.A.I.C. s.r.o. v reštrukturalizáciiKG Brüder, s. r. o.HYDREE FINANCIAL SLOVAKIA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.