femontec s. r. o.
Bratislava - Petržalka
152 494 €tržby 2013 ▼ 19 %+783 €zisk 2013zaniknutá 26. 5. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 26. 5. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 188 585 €, výsledok hospodárenia 10 014 €
- 13 : tržby 152 494 €, výsledok hospodárenia 783 €
femontec s. r. o. (IČO 46617299), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 6. 4. 2012 do 26. 5. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci femontec
osobné náklady v roku 2013 boli 82 782 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 82 782 € | 60 980 € |
| 2012 | — | 98 189 € | 72 441 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 60 980 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 21 462 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci femontec
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok femontec
Za rok 2013 má femontec v závierke tržby 152 494 €, o 19,1 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +783 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 188 585 €.
Výkaz ziskov a strát femontec
Najvyššie tržby: rok 2012, 188 585 €. Najnižšie: rok 2013, 152 494 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2013 | 152 494 € |
| 2012 | 188 585 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 10 797 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | 783 € |
| 2012 | 10 014 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- femontec
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | femontec |
|---|---|
| 2013 | +0,5 % |
| 2012 | +5,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha femontec
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 64 095 €, vlastné imanie 20 797 € a záväzky 43 298 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 64 095 € | 20 797 € | 43 298 € |
| 2012 | 61 971 € | 20 014 € | 41 957 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok femontec (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 152 494 € | 783 € | 64 095 € | 20 797 € | 43 298 € | 88 037 € | +0,5 % |
| 2012 | 188 585 € | 10 014 € | 61 971 € | 20 014 € | 41 957 € | 113 295 € | +5,3 % |
Riziko: zaplatí femontec?
Peniaze od štátu: femontec
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy femontec
Dátum vzniku femontec je 6. 4. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/80712/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 188 585 € · majetok 61 971 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 152 494 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
femontec v odvetví špecializované stavebné práce
femontec je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 011 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je femontec 132. z 393.
Podobne veľké firmy v odvetví
- STAV - COOP s.r.o.Hurbanovo · tržby 365 099 € (2025)
- HRAMAT, s. r. o.Dolná Streda · tržby 364 838 € (2025)
- creMBart, s.r.o.Žiar nad Hronom · tržby 364 695 € (2025)
- MIJO Komplet Stav s. r. o.Štiavnik · tržby 364 414 € (2025)
- PB ISIS, s.r.o.Nitra · tržby 364 413 € (2025)
- MS-Agency s.r.o.Reca · tržby 364 127 € (2025)
- ESELLA, s.r.o.Dunajská Lužná · tržby 364 069 € (2025)
- NORG s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 364 052 € (2025)
- MR Elektro, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 363 908 € (2015)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb femontec, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo femontec: Bratislava - Petržalka
femontec sídli na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 713 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
femontec: IČO, sídlo a základné údaje
femontec s. r. o. (IČO 46617299) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 6. 4. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 26. 5. 2016, po 4 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 152 494 € a výsledok hospodárenia +783 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 43320 |
| Vznik | 6. 4. 2012 |
| Zánik | 26. 5. 2016 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy femontec
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu femontec
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu femontec
- Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 28 tis. €
- Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny249 zmlúv za 3 roky · 2 059 997 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.99 zmlúv za 3 roky · 148 778 € · naposledy 25. 9. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra45 zmlúv za 3 roky · 298 304 € · naposledy 17. 11. 2025 Všetkých 283 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.32) v okrese Bratislava V
KALYPSO SK, spol. s r.o.KUCHYNE pre každého SK, s.r.o.MEWISTRA, s. r. o.REinterier s. r. o.OLMONT s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.