Belluna s. r. o.
Banská Bystrica
1 235 960 €tržby 2015 ▲ 29 %−168 843 €strata 2015zaniknutá 30. 12. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 30. 12. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 617 789 €, výsledok hospodárenia 7 898 €
- 13 : tržby 1 728 055 €, výsledok hospodárenia 7 604 €
- 14 : tržby 956 401 €, výsledok hospodárenia 6 657 €
- 15 : tržby 1 235 960 €, výsledok hospodárenia -168 843 €
Belluna s. r. o. (IČO 46599258), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 28. 3. 2012 do 30. 12. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Belluna
osobné náklady v roku 2015 boli 45 054 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 45 054 € | — |
| 2014 | — | 33 184 € | — |
| 2013 | — | 35 801 € | 25 991 € |
| 2012 | — | 41 818 € | 30 880 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Belluna
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Belluna
Za rok 2015 má Belluna v závierke tržby 1 235 960 €, o 29,2 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −168 843 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2013: 1 728 055 €.
Výkaz ziskov a strát Belluna
Najvyššie tržby: rok 2013, 1 728 055 €. Najnižšie: rok 2012, 617 789 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 1 235 960 € |
| 2014 | 956 401 € |
| 2013 | 1 728 055 € |
| 2012 | 617 789 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −146 684 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −168 843 € |
| 2014 | 6 657 € |
| 2013 | 7 604 € |
| 2012 | 7 898 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Belluna
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −13,7 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Belluna |
|---|---|
| 2015 | −13,7 % |
| 2014 | +0,7 % |
| 2013 | +0,4 % |
| 2012 | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2013 (+179,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2015 | +29,2 % |
| 2014 | −44,7 % |
| 2013 | +179,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Belluna
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 464 753 €, vlastné imanie −148 249 € a záväzky 613 002 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 464 753 € | −148 249 € | 613 002 € |
| 2014 | 407 020 € | 27 159 € | 379 861 € |
| 2013 | 575 417 € | 20 502 € | 554 827 € |
| 2012 | 230 572 € | 12 898 € | 217 674 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Belluna (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1 235 960 € | −168 843 € | 464 753 € | −148 249 € | 613 002 € | −101 882 € | −13,7 % |
| 2014 | 956 401 € | 6 657 € | 407 020 € | 27 159 € | 379 861 € | 66 622 € | +0,7 % |
| 2013 | 1 728 055 € | 7 604 € | 575 417 € | 20 502 € | 554 827 € | 60 150 € | +0,4 % |
| 2012 | 617 789 € | 7 898 € | 230 572 € | 12 898 € | 217 674 € | 52 390 € | +1,3 % |
Riziko: zaplatí Belluna?
Peniaze od štátu: Belluna
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Belluna
Dátum vzniku Belluna je 28. 3. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30365/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 617 789 € · majetok 230 572 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4, posledné tržby 1 235 960 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Belluna v odvetví administratívne a kancelárske služby
Belluna je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 31 310 € (9 714 závierok), Belluna má 1 235 960 €, čo je 39-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 946 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Belluna 27. z 888.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 9 545 €, polovica do 31 310 €, tri štvrtiny do 102 734 €; 10 % firiem má viac než 406 927 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 409 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 9 545 € |
| medián | 31 310 € |
| horný kvartil | 102 734 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 927 € |
| Belluna | 1 235 960 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| Belluna | 1 235 960 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 42 890 € |
| medián kraja | 22 078 € |
| medián Slovenska | 31 310 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CEREBRUM PROPERTIES s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 965 680 € (2019)
- BPM ENERGIE, a. s.Myjava · tržby 2 949 933 € (2025)
- J&L Trade II., s. r. o.Dolný Kubín · tržby 2 947 203 € (2025)
- Samma, s.r.o.Poprad · tržby 2 937 706 € (2020)
- Northline s.r.o.Ivanka pri Dunaji · tržby 2 929 471 € (2025)
- Worldwide trading company s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 919 455 € (2017)
- AP Transport s.r.o.Trnovec nad Váhom · tržby 2 906 855 € (2024)
- Fluencia CNV s.r.o.Banská Bystrica · tržby 2 900 846 € (2023)
- LUMINIUX s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 899 530 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Belluna, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo Belluna: Banská Bystrica
Belluna sídli na adrese Magurská 37, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 490 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 828. Na tej istej adrese je zapísaných 143 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
Belluna: IČO, sídlo a základné údaje
Belluna s. r. o. (IČO 46599258) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 28. 3. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 30. 12. 2016, po 4 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 1 235 960 € a výsledok hospodárenia −168 843 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82990 |
| Vznik | 28. 3. 2012 |
| Zánik | 30. 12. 2016 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Belluna
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Belluna
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Belluna
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 800 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Banská Bystrica
ASCH medical s.r.o.Resale SEGRIPAD SK, s.r.o.ApplePharma s. r. o.E-cycling s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.