ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Róbert Karsay

Čierna Voda

zaniknutá 11. 2. 2022

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 11. 2. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS

Tržby a zisk

Róbert Karsay: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Róbert Karsay (IČO 46595066), sídlo Čierna Voda, je v registri zapísaný od 7. 3. 2012 do 11. 2. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Róbert Karsay: IČO, sídlo a základné údaje

Róbert Karsay (IČO 46595066) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Čierna Voda, okres Galanta. Dátum vzniku je 7. 3. 2012. V registri je zapísaný zánik ku dňu 11. 2. 2022.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Róbert Karsay

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Róbert KarsayNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

169,9 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 27. 9. 2026

Riziko: zaplatí Róbert Karsay?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Róbert Karsay z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Róbert Karsay

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Róbert KarsayNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Róbert Karsay

Dátum vzniku Róbert Karsay je 7. 3. 2012.

  1. Začiatok podnikania101
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Róbert Karsay v odvetví pozemná doprava

Róbert Karsay je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49). V okrese Galanta je v tomto odvetví 574 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Galanta574aktívnych subjektov

Doprava a skladovanie v okrese Galanta ›

Končiace zmluvy v odbore firmy Róbert KarsayNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

3,14 mld. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Miesto podnikania: Čierna Voda

Róbert Karsay má miesto podnikania v obci Čierna Voda, okres Galanta. V obci Čierna Voda je 213 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 050.

Subjektov v obci Čierna Voda213aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 050aktívnych
V tom istom odvetví574okres Galanta

Čierna Voda: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

Údaje z registra
Obchodné menoRóbert Karsay
Sídlo925 06 Čierna VodaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 49390
Vznik7. 3. 2012
Zánik11. 2. 2022
ObecČierna Voda
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.

Diery na trhu v okrese firmy Róbert KarsayNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Róbert KarsayNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

787,2 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Sieť prepojení firmy Róbert KarsayNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk