VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

REBAXUS s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto

57 746 €tržby 2012−390 €strata 2012

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 2. 2. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

57 746 €tržby 2012
−390 €strata 2012
  1. 12 : tržby 57 746 €, výsledok hospodárenia -390 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -496 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -802 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

REBAXUS s. r. o. (IČO 46593497), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 20. 3. 2012 do 2. 2. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2012.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci REBAXUS

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok REBAXUS

Za rok 2012 má REBAXUS v závierke tržby 57 746 €, a výsledok hospodárenia −390 €.

Tržby 201258 tis. €
Výsledok hospodárenia 2012−390 €strata
Majetok (aktíva) 2015554 tis. €
Vlastné imanie 20152 831 €
Záväzky 2015551 tis. €99,5 % majetku
Zisková marža 2012−0,7 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 4 roky−2 168 €2012 až 2015

Výkaz ziskov a strát REBAXUS

Súvaha REBAXUS

Všetky čísla zo závierok REBAXUS (4 roky)
Čísla zo závierok REBAXUS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2015—−480 €554 154 €2 831 €551 323 €——
2014—−802 €554 633 €3 311 €551 322 €−300 €—
2013—−496 €554 956 €4 114 €550 842 €−419 €—
201257 746 €−390 €640 553 €4 610 €635 943 €−344 €−0,7 %

Riziko: zaplatí REBAXUS?

Peniaze od štátu: REBAXUS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy REBAXUS

Dátum vzniku REBAXUS je 20. 3. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/80274/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 57 746 € · majetok 640 553 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

REBAXUS v odvetví administratívne a kancelárske služby

REBAXUS je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 285 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REBAXUS 1 103. z 2 379.

V odvetví v okrese Bratislava I5 285aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REBAXUS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo REBAXUS: Bratislava - Staré Mesto

REBAXUS sídli na adrese Michalská 9, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 112 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 460aktívnych
V tom istom odvetví5 285okres Bratislava I
Na tej istej adrese112aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

REBAXUS: IČO, sídlo a základné údaje

REBAXUS s. r. o. (IČO 46593497) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 20. 3. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 2. 2. 2017, po 4 rokoch. Za rok 2012 sú v závierke tržby 57 746 € a výsledok hospodárenia −390 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 82990
Vznik20. 3. 2012
Zánik2. 2. 2017
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy REBAXUS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu REBAXUS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu REBAXUS

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava I

FLINT s. r. o.Iberte s. r. o.Viatris Slovakia s.r.o.Wolt Slovensko s. r. o.HAUSBERG, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk