VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Všeobecní lekári, s.r.o.

Lučenec · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

117 363 €tržby 2025 ▼ 0 %+31 780 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

117 363 €tržby 2025 ▼ 0 %
+31 780 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 26 810 €, výsledok hospodárenia 577 €
  2. 13 : tržby 49 949 €, výsledok hospodárenia 2 105 €
  3. 14 : tržby 49 452 €, výsledok hospodárenia 1 929 €
  4. 15 : tržby 51 957 €, výsledok hospodárenia 2 492 €
  5. 16 : tržby 55 422 €, výsledok hospodárenia 1 871 €
  6. 17 : tržby 54 642 €, výsledok hospodárenia 1 604 €
  7. 18 : tržby 54 881 €, výsledok hospodárenia 2 565 €
  8. 19 : tržby 59 485 €, výsledok hospodárenia 3 505 €
  9. 20 : tržby 64 435 €, výsledok hospodárenia 8 462 €
  10. 21 : tržby 70 636 €, výsledok hospodárenia 7 473 €
  11. 22 : tržby 73 016 €, výsledok hospodárenia 272 €
  12. 23 : tržby 89 304 €, výsledok hospodárenia 579 €
  13. 24 : tržby 117 837 €, výsledok hospodárenia 23 203 €
  14. 25 : tržby 117 363 €, výsledok hospodárenia 31 780 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Všeobecní lekári, s.r.o. (IČO 46578838) mala v roku 2025 tržby 117 363 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Všeobecní lekári

V roku 2025 mala Všeobecní lekári priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 41 665 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 850 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Lučenec bola v roku 2025 1 790 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ Všeobecní lekári

Podľa Registra právnických osôb koná za Všeobecní lekári 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločník Všeobecní lekári

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Všeobecní lekári
Podiely spoločníkov na vkladoch Všeobecní lekári Inna Humeniuk 100,0 %. Spolu 5 000 €. Inna Humeniuk: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Inna Humeniuk100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Inna Humeniukod 6. 9. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Všeobecní lekári

Za rok 2025 má Všeobecní lekári v závierke tržby 117 363 €, o 0,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +31 780 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 117 837 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 8 607 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025117 tis. €▼ −0,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202532 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202591 tis. €
Vlastné imanie 202569 tis. €
Záväzky 202522 tis. €24,2 % majetku
Pridaná hodnota 202583 tis. €
Zisková marža 2025+27,1 %medián odvetvia +15,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov88 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov8 607 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Všeobecní lekári

Súvaha Všeobecní lekári

Všetky čísla zo závierok Všeobecní lekári (14 rokov)
Čísla zo závierok Všeobecní lekári po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025117 363 €31 780 €90 854 €68 830 €22 024 €82 546 €+27,1 %
2024117 837 €23 203 €60 078 €37 050 €23 028 €68 521 €+19,7 %
202389 304 €579 €27 613 €13 847 €13 766 €26 015 €+0,6 %
202273 016 €272 €45 489 €36 533 €8 956 €23 627 €+0,4 %
202170 636 €7 473 €50 384 €36 261 €14 123 €30 770 €+10,6 %
202064 435 €8 462 €43 747 €28 788 €14 959 €29 886 €+13,1 %
201959 485 €3 505 €22 324 €20 326 €1 998 €17 234 €+5,9 %
201854 881 €2 565 €22 141 €16 821 €5 320 €13 445 €+4,7 %
201754 642 €1 604 €22 042 €14 358 €7 684 €10 980 €+2,9 %
201655 422 €1 871 €23 748 €13 987 €9 761 €12 237 €+3,4 %
201551 957 €2 492 €24 715 €12 116 €12 599 €12 998 €+4,8 %
201449 452 €1 929 €25 019 €9 611 €15 408 €11 293 €+3,9 %
201349 949 €2 105 €9 105 €7 682 €1 423 €12 146 €+4,2 %
201226 810 €577 €6 634 €5 577 €1 057 €8 606 €+2,2 %

Riziko: zaplatí Všeobecní lekári?

Všeobecní lekári a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 45 zmlúv s dodávateľom Všeobecní lekári z rokov 2012 až 2026.

Zmluvy so štátom45Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20121. 6. 2012

História firmy Všeobecní lekári

Dátum vzniku Všeobecní lekári je 14. 4. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22032/S
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 14. 4. 2012.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 26 810 € · majetok 6 634 €
  4. Nový štatutár: Inna HumeniukKonateľ
  5. Nový spoločník: Inna HumeniukSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 117 363 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Všeobecní lekári

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancia všeobecná, odborné zameranie: všeobecné lekárstvo, špecializačný odbor: všeobecné lekárstvo
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • čistiace a upratovacie služby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
  • skladovanie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Všeobecní lekári v odvetví zdravotníctvo

Všeobecní lekári je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), Všeobecní lekári má 117 363 €, čo je 64 % mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 157 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Všeobecní lekári 69. z 99.

V odvetví v okrese Lučenec157aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 337Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Všeobecní lekári, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Lučenec ›

Sídlo Všeobecní lekári: Lučenec

Všeobecní lekári sídli na adrese Novohradská 17, 984 01 Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 183 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Lučenec4 183aktívnych
Subjektov v okrese Lučenec8 525aktívnych
V tom istom odvetví157okres Lučenec
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›

Všeobecní lekári: IČO, sídlo a základné údaje

Všeobecní lekári, s.r.o. (IČO 46578838) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, okres Lučenec. Dátum vzniku je 14. 4. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Inna Humeniuk. Za rok 2025 sú v závierke tržby 117 363 € a výsledok hospodárenia +31 780 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 4. 2012
ObecLučenec
OkresOkres Lučenec
Vyrubená daň z príjmov8 607 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) Všeobecní lekári, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 117 363 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›

Sieť prepojení firmy Všeobecní lekári

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Všeobecní lekári

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Všeobecní lekári

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Lučenec

Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Lučenec

KOVOAMB, s.r.o.N-OFTAL CENTRUM, s.r.o.LaboraMed s.r.o.LUKAMED, s.r.o.OSTEOMED, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk