VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Castle Consulting Slovakia s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk

Castle Consulting Slovakia s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu14 rokov
zmluvy so štátom0

Castle Consulting Slovakia s. r. o. (IČO 46578153), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 13. 3. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Castle Consulting Slovakia

V roku 2025 mala Castle Consulting Slovakia priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Castle Consulting Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za Castle Consulting Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Castle Consulting Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Castle Consulting Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch Castle Consulting Slovakia Castle Consulting Corp. 100,0 %. Spolu 5 000 €. Castle Consulting Corp.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Castle Consulting Corp.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Castle Consulting Corp.od 13. 3. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Castle Consulting Slovakia

Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Majetok (aktíva) 20254 298 €
Vlastné imanie 20251 698 €
Záväzky 20252 600 €60,5 % majetku
Súčet výsledkov za 14 rokov−3 302 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Castle Consulting Slovakia

Súvaha Castle Consulting Slovakia

Všetky čísla zo závierok Castle Consulting Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok Castle Consulting Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €4 298 €1 698 €2 600 €——
2024—−340 €4 298 €2 038 €2 260 €——
2023—0 €4 298 €2 378 €1 920 €——
2022—0 €4 298 €2 378 €1 920 €——
2021—0 €4 298 €2 378 €1 920 €——
2020——4 298 €2 378 €1 920 €——
2019——4 298 €2 378 €1 920 €——
2018—−13 125 €4 298 €2 378 €1 920 €——
2017—−480 €517 423 €15 503 €501 920 €——
2016—−481 €517 423 €15 983 €501 440 €−1 €—
2015—−480 €517 424 €16 464 €500 960 €——
2014—7 020 €517 424 €16 944 €500 480 €——
2013—−39 €509 924 €9 924 €500 000 €−39 €—
2012—4 963 €509 963 €9 963 €500 000 €——

Riziko: zaplatí Castle Consulting Slovakia?

Peniaze od štátu: Castle Consulting Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Castle Consulting Slovakia

Dátum vzniku Castle Consulting Slovakia je 13. 3. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/80031/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 509 963 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Castle Consulting Slovakia

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • faktoring a forfaiting,
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Castle Consulting Slovakia v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Castle Consulting Slovakia je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 246 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava II4 246aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Castle Consulting Slovakia: Bratislava - Ružinov

Castle Consulting Slovakia sídli na adrese Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 80 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 863aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 360aktívnych
V tom istom odvetví4 246okres Bratislava II
Na tej istej adrese80aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Castle Consulting Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

Castle Consulting Slovakia s. r. o. (IČO 46578153) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 13. 3. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je JUDr. Jozef Uj.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 3. 2012
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Castle Consulting Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Castle Consulting Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Castle Consulting Slovakia

  • Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MUSAI s. r. o.Pillsbury Donoghue a.s.AUTHENTICUM, spol. s r. o.JOUER GAGNANT s. r. o.KELTOI s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II

IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk