VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ENERGOTU s. r. o. v likvidácii

Banská Bystrica

202 223 €tržby 2020 ▲ 12 %+17 442 €zisk 2020

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 27. 8. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

202 223 €tržby 2020 ▲ 12 %
+17 442 €zisk 2020
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -621 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -275 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 166 €
  4. 15 : tržby 23 380 €, výsledok hospodárenia 8 028 €
  5. 16 : tržby 8 280 €, výsledok hospodárenia -620 €
  6. 17 : tržby 1 005 559 €, výsledok hospodárenia 63 660 €
  7. 18 : tržby 365 162 €, výsledok hospodárenia 9 042 €
  8. 19 : tržby 180 824 €, výsledok hospodárenia 5 221 €
  9. 20 : tržby 202 223 €, výsledok hospodárenia 17 442 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ENERGOTU s. r. o. v likvidácii (IČO 46564608), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 25. 2. 2012 do 27. 8. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci ENERGOTU s. r. o.

osobné náklady v roku 2020 boli 7 421 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Ľudia a vlastníci ENERGOTU s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok ENERGOTU s. r. o.

Za rok 2020 má ENERGOTU s. r. o. v závierke tržby 202 223 €, o 11,8 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +17 442 €. Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2017: 1 005 559 €.

Tržby 2020202 tis. €▲ +11,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202017 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2020104 tis. €
Vlastné imanie 202098 tis. €
Záväzky 20206 054 €5,8 % majetku
Pridaná hodnota 202030 tis. €
Zisková marža 2020+8,6 %medián odvetvia +2,5 %
Súčet výsledkov za 9 rokov101 tis. €2012 až 2020

Výkaz ziskov a strát ENERGOTU s. r. o.

Súvaha ENERGOTU s. r. o.

Všetky čísla zo závierok ENERGOTU s. r. o. (9 rokov)
Čísla zo závierok ENERGOTU s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2020202 223 €17 442 €103 666 €97 612 €6 054 €30 083 €+8,6 %
2019180 824 €5 221 €154 180 €80 170 €74 010 €7 101 €+2,9 %
2018365 162 €9 042 €181 901 €84 948 €96 953 €13 927 €+2,5 %
20171 005 559 €63 660 €742 835 €75 906 €666 929 €80 507 €+6,3 %
20168 280 €−620 €16 743 €12 246 €4 497 €474 €−7,5 %
201523 380 €8 028 €15 115 €12 866 €2 249 €9 589 €+34,3 %
2014—−1 166 €7 344 €4 838 €2 506 €−150 €—
2013—−275 €6 960 €6 004 €956 €−153 €—
2012—−621 €6 916 €6 279 €637 €−587 €—

Riziko: zaplatí ENERGOTU s. r. o.?

ENERGOTU s. r. o. a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ENERGOTU s. r. o. v objeme 468 470 € z roku 2017. Najväčší objem je s odberateľom Finančné riaditeľstvo SR: 468 470 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv468 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201713. 6. 2017

História firmy ENERGOTU s. r. o.

Dátum vzniku ENERGOTU s. r. o. je 25. 2. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43571/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 6 916 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Finančné riaditeľstvo SR, hodnota zmluvy 468 470 €. Firma vznikla 25. 2. 2012.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 9, posledné tržby 202 223 €.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

ENERGOTU s. r. o. v odvetví administratívne a kancelárske služby

ENERGOTU s. r. o. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 34 323 € (13 630 závierok), ENERGOTU s. r. o. má 202 223 €, čo je 5,9-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 946 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ENERGOTU s. r. o. 151. z 888.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 946aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 630Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+2,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ENERGOTU s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo ENERGOTU s. r. o.: Banská Bystrica

ENERGOTU s. r. o. sídli na adrese ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 493 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 830. Na tej istej adrese je zapísaných 216 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 493aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 830aktívnych
V tom istom odvetví1 946okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese216aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

ENERGOTU s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

ENERGOTU s. r. o. v likvidácii (IČO 46564608) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 25. 2. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 27. 8. 2022, po 10 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 202 223 € a výsledok hospodárenia +17 442 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 82990
Vznik25. 2. 2012
Zánik27. 8. 2022
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy ENERGOTU s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ENERGOTU s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ENERGOTU s. r. o.

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Banská Bystrica

ASCH medical s.r.o.Resale SEGRIPAD SK, s.r.o.ApplePharma s. r. o.E-cycling s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk