GEMINA 1 s. r. o.
Plavecký Štvrtok · Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
3 766 €tržby 2025 ▲ 3 %+415 €zisk 2025aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 17 529 €, výsledok hospodárenia -212 €
- 13 : tržby 17 288 €, výsledok hospodárenia 201 €
- 14 : tržby 16 843 €, výsledok hospodárenia 3 946 €
- 15 : tržby 10 742 €, výsledok hospodárenia 1 832 €
- 16 : tržby 17 253 €, výsledok hospodárenia 1 380 €
- 17 : tržby 22 045 €, výsledok hospodárenia 1 826 €
- 18 : tržby 12 107 €, výsledok hospodárenia -20 €
- 19 : tržby 11 931 €, výsledok hospodárenia -843 €
- 20 : tržby 4 469 €, výsledok hospodárenia -3 144 €
- 21 : tržby 8 412 €, výsledok hospodárenia 493 €
- 22 : tržby 3 053 €, výsledok hospodárenia -304 €
- 23 : tržby 5 672 €, výsledok hospodárenia -1 364 €
- 24 : tržby 3 670 €, výsledok hospodárenia 1 926 €
- 25 : tržby 3 766 €, výsledok hospodárenia 415 €
GEMINA 1 s. r. o. (IČO 46562010) mala v roku 2025 tržby 3 766 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GEMINA 1
V roku 2025 mala GEMINA 1 priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 161 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2022 | — | 161 € | — |
| 2013 | — | 1 906 € | 1 610 € |
| 2012 | — | 61 € | 60 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ GEMINA 1
Podľa Registra právnických osôb koná za GEMINA 1 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Spoločník GEMINA 1
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Andrea Vyšváderová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Andrea Vyšváderováod 16. 3. 2012 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GEMINA 1
Za rok 2025 má GEMINA 1 v závierke tržby 3 766 €, o 2,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +415 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 22 045 €.
Výkaz ziskov a strát GEMINA 1
Najvyššie tržby: rok 2017, 22 045 €. Najnižšie: rok 2022, 3 053 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 766 € |
| 2024 | 3 670 € |
| 2023 | 5 672 € |
| 2022 | 3 053 € |
| 2021 | 8 412 € |
| 2020 | 4 469 € |
| 2019 | 11 931 € |
| 2018 | 12 107 € |
| 2017 | 22 045 € |
| 2016 | 17 253 € |
| 2015 | 10 742 € |
| 2014 | 16 843 € |
| 2013 | 17 288 € |
| 2012 | 17 529 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 132 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 415 € |
| 2024 | 1 926 € |
| 2023 | −1 364 € |
| 2022 | −304 € |
| 2021 | 493 € |
| 2020 | −3 144 € |
| 2019 | −843 € |
| 2018 | −20 € |
| 2017 | 1 826 € |
| 2016 | 1 380 € |
| 2015 | 1 832 € |
| 2014 | 3 946 € |
| 2013 | 201 € |
| 2012 | −212 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GEMINA 1
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +11,0 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GEMINA 1 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +11,0 % | +3,0 % |
| 2024 | +52,5 % | +2,2 % |
| 2023 | −24,0 % | +1,3 % |
| 2022 | −10,0 % | +1,5 % |
| 2021 | +5,9 % | +1,3 % |
| 2020 | −70,4 % | +1,1 % |
| 2019 | −7,1 % | +1,1 % |
| 2018 | −0,2 % | +1,3 % |
| 2017 | +8,3 % | +1,9 % |
| 2016 | +8,0 % | +1,8 % |
| 2015 | +17,1 % | +1,4 % |
| 2014 | +23,4 % | — |
| 2013 | +1,2 % | — |
| 2012 | −1,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 13 rokov, najviac v roku 2021 (+88,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +2,6 % |
| 2024 | −35,3 % |
| 2023 | +85,8 % |
| 2022 | −63,7 % |
| 2021 | +88,2 % |
| 2020 | −62,5 % |
| 2019 | −1,5 % |
| 2018 | −45,1 % |
| 2017 | +27,8 % |
| 2016 | +60,6 % |
| 2015 | −36,2 % |
| 2014 | −2,6 % |
| 2013 | −1,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GEMINA 1
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 899 €, vlastné imanie 11 130 € a záväzky 2 769 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 899 € | 11 130 € | 2 769 € |
| 2024 | 14 653 € | 10 715 € | 3 938 € |
| 2023 | 12 649 € | 8 789 € | 3 860 € |
| 2022 | 14 041 € | 10 153 € | 3 888 € |
| 2021 | 19 243 € | 10 457 € | 8 786 € |
| 2020 | 21 103 € | 9 964 € | 11 139 € |
| 2019 | 24 762 € | 13 108 € | 11 654 € |
| 2018 | 25 823 € | 13 951 € | 11 872 € |
| 2017 | 29 975 € | 13 971 € | 16 004 € |
| 2016 | 14 217 € | 12 145 € | 2 072 € |
| 2015 | 12 917 € | 10 766 € | 2 151 € |
| 2014 | 11 385 € | 8 934 € | 2 451 € |
| 2013 | 6 005 € | 4 989 € | 1 016 € |
| 2012 | 4 852 € | 4 788 € | 64 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GEMINA 1 (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 766 € | 415 € | 13 899 € | 11 130 € | 2 769 € | 854 € | +11,0 % |
| 2024 | 3 670 € | 1 926 € | 14 653 € | 10 715 € | 3 938 € | 2 458 € | +52,5 % |
| 2023 | 5 672 € | −1 364 € | 12 649 € | 8 789 € | 3 860 € | −2 030 € | −24,0 % |
| 2022 | 3 053 € | −304 € | 14 041 € | 10 153 € | 3 888 € | 374 € | −10,0 % |
| 2021 | 8 412 € | 493 € | 19 243 € | 10 457 € | 8 786 € | 1 283 € | +5,9 % |
| 2020 | 4 469 € | −3 144 € | 21 103 € | 9 964 € | 11 139 € | 1 327 € | −70,4 % |
| 2019 | 11 931 € | −843 € | 24 762 € | 13 108 € | 11 654 € | 4 028 € | −7,1 % |
| 2018 | 12 107 € | −20 € | 25 823 € | 13 951 € | 11 872 € | 4 269 € | −0,2 % |
| 2017 | 22 045 € | 1 826 € | 29 975 € | 13 971 € | 16 004 € | 7 830 € | +8,3 % |
| 2016 | 17 253 € | 1 380 € | 14 217 € | 12 145 € | 2 072 € | 2 516 € | +8,0 % |
| 2015 | 10 742 € | 1 832 € | 12 917 € | 10 766 € | 2 151 € | 2 848 € | +17,1 % |
| 2014 | 16 843 € | 3 946 € | 11 385 € | 8 934 € | 2 451 € | 5 219 € | +23,4 % |
| 2013 | 17 288 € | 201 € | 6 005 € | 4 989 € | 1 016 € | 2 180 € | +1,2 % |
| 2012 | 17 529 € | −212 € | 4 852 € | 4 788 € | 64 € | 734 € | −1,2 % |
Riziko: zaplatí GEMINA 1?
Peniaze od štátu: GEMINA 1
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GEMINA 1
Dátum vzniku GEMINA 1 je 16. 3. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/80189/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 17 529 € · majetok 4 852 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023487818 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: Andrea VyšváderováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 766 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GEMINA 1
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
- cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku,
- výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
- kuriérske služby,
- ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,
- prevádzkovanie výdajne stravy,
- prenájom hnuteľných vecí,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- sťahovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
GEMINA 1 v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
GEMINA 1 je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 56 115 € (4 017 závierok), GEMINA 1 má 3 766 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 220 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GEMINA 1 67. z 81.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 350 €, polovica do 56 115 €, tri štvrtiny do 217 551 €; 10 % firiem má viac než 680 221 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 880 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 350 € |
| medián | 56 115 € |
| horný kvartil | 217 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 680 221 € |
| GEMINA 1 | 3 766 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GEMINA 1
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GEMINA 1 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GEMINA 1 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 766 € | 56 115 € |
| 2024 | 3 670 € | 54 256 € |
| 2023 | 5 672 € | 51 601 € |
| 2022 | 3 053 € | 49 748 € |
| 2021 | 8 412 € | 48 430 € |
| 2020 | 4 469 € | 45 082 € |
| 2019 | 11 931 € | 48 008 € |
| 2018 | 12 107 € | 48 389 € |
| 2017 | 22 045 € | 47 661 € |
| 2016 | 17 253 € | 55 972 € |
| 2015 | 10 742 € | 57 438 € |
| 2014 | 16 843 € | — |
| 2013 | 17 288 € | — |
| 2012 | 17 529 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GEMINA 1 | 3 766 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 46 755 € |
| medián kraja | 47 263 € |
| medián Slovenska | 56 115 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- YELLA interiér s.r.o.Pezinok · tržby 8 385 € (2025)
- LES – REMESLO, s. r. o.Piešťany · tržby 8 357 € (2025)
- DMnábytok, s. r. o.Horná Streda · tržby 8 353 € (2025)
- ROMAN KRPELAN s. r. o.Nitrianske Rudno · tržby 8 346 € (2025)
- ABD Trade s. r. o.Tomášov · tržby 8 295 € (2019)
- SLOVAK-STOL, s.r.o.Ďurďošík · tržby 8 252 € (2025)
- GAMALL, s.r.o.Trenčín · tržby 8 245 € (2025)
- CHYOSLA s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 224 € (2023)
- DrevoMasiv, s. r. o.Púchov · tržby 8 221 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GEMINA 1, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GEMINA 1: Plavecký Štvrtok
GEMINA 1 sídli na adrese 412, 900 68 Plavecký Štvrtok, okres Malacky. V obci Plavecký Štvrtok je 420 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504.
Plavecký Štvrtok: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
GEMINA 1: IČO, sídlo a základné údaje
GEMINA 1 s. r. o. (IČO 46562010) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Plavecký Štvrtok, okres Malacky. Dátum vzniku je 16. 3. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Andrea Vyšváderová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 766 € a výsledok hospodárenia +415 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 3. 2012 |
| Obec | Plavecký Štvrtok |
| Okres | Okres Malacky |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) GEMINA 1 s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 766 €, typická firma odvetvia 56 115 € (medián z 4 017 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›
Sieť prepojení firmy GEMINA 1
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GEMINA 1
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GEMINA 1
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Plavecký Štvrtoktypický nepokrytý dopyt 105 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen363 zmlúv za 3 roky · 3 201 957 € · naposledy 1. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka Vihorlat183 zmlúv za 3 roky · 2 775 517 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.81 zmlúv za 3 roky · 93 564 € · naposledy 15. 9. 2026 Všetkých 433 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Plavecký Štvrtok
ELISIS s. r. o.NO LIMIT SK s.r.o.RAIKH&Co. s. r. o.FEPAX, s.r.o.VERATOM s.r.o.Všetky firmy v obci Plavecký Štvrtok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.29) v okrese Malacky
FORNOX s.r.o.Cars & Business 4 All s. r. o.KPM Invest s.r.o.New Design – interiéry s. r. o.MK Stav corporation s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.