MUDr. Šult, s.r.o. v likvidácii
Nové Zámky
258 €tržby 2017−14 €strata 2017zaniknutá 15. 2. 2018
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 15. 2. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 38 652 €, výsledok hospodárenia 3 506 €
- 13 : tržby 63 458 €, výsledok hospodárenia 1 931 €
- 14 : tržby 54 599 €, výsledok hospodárenia 5 408 €
- 15 : tržby 40 390 €, výsledok hospodárenia -7 938 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 195 €
- 17 : tržby 258 €, výsledok hospodárenia -14 €
MUDr. Šult, s.r.o. v likvidácii (IČO 46559868), sídlo Nové Zámky, je v registri zapísaná od 18. 5. 2012 do 15. 2. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci MUDr. Šult, s.r.o.
osobné náklady v roku 2015 boli 22 058 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 22 058 € | — |
| 2014 | — | 22 790 € | — |
| 2013 | — | 31 511 € | 22 748 € |
| 2012 | — | 16 324 € | 12 009 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci MUDr. Šult, s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok MUDr. Šult, s.r.o.
Za rok 2017 má MUDr. Šult, s.r.o. v závierke tržby 258 €, a výsledok hospodárenia −14 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2013: 63 458 €.
Výkaz ziskov a strát MUDr. Šult, s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2013, 63 458 €. Najnižšie: rok 2017, 258 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2017 | 258 € |
| 2016 | — |
| 2015 | 40 390 € |
| 2014 | 54 599 € |
| 2013 | 63 458 € |
| 2012 | 38 652 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 698 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2017 | −14 € |
| 2016 | −2 195 € |
| 2015 | −7 938 € |
| 2014 | 5 408 € |
| 2013 | 1 931 € |
| 2012 | 3 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MUDr. Šult, s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −5,4 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MUDr. Šult, s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | −5,4 % | +10,2 % |
| 2016 | — | +10,9 % |
| 2015 | −19,7 % | +9,9 % |
| 2014 | +9,9 % | — |
| 2013 | +3,0 % | — |
| 2012 | +9,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2013 (+64,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | −26,0 % |
| 2014 | −14,0 % |
| 2013 | +64,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MUDr. Šult, s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2017 mala súvaha majetok —, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2017 | — | — | — |
| 2016 | 2 765 € | 2 381 € | 384 € |
| 2015 | 16 845 € | 7 907 € | 8 938 € |
| 2014 | 36 301 € | 15 842 € | 20 459 € |
| 2013 | 31 676 € | 10 437 € | 20 886 € |
| 2012 | 28 076 € | 8 506 € | 19 207 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MUDr. Šult, s.r.o. (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 258 € | −14 € | — | — | — | 188 € | −5,4 % |
| 2016 | — | −2 195 € | 2 765 € | 2 381 € | 384 € | −134 € | — |
| 2015 | 40 390 € | −7 938 € | 16 845 € | 7 907 € | 8 938 € | 20 261 € | −19,7 % |
| 2014 | 54 599 € | 5 408 € | 36 301 € | 15 842 € | 20 459 € | 32 476 € | +9,9 % |
| 2013 | 63 458 € | 1 931 € | 31 676 € | 10 437 € | 20 886 € | 36 680 € | +3,0 % |
| 2012 | 38 652 € | 3 506 € | 28 076 € | 8 506 € | 19 207 € | 21 544 € | +9,1 % |
Riziko: zaplatí MUDr. Šult, s.r.o.?
MUDr. Šult, s.r.o. a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom MUDr. Šult, s.r.o. z rokov 2012 až 2016.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 1 | 0 € |
| 2014 | 1 | 0 € |
| 2013 | 1 | 0 € |
| 2012 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy MUDr. Šult, s.r.o.
Dátum vzniku MUDr. Šult, s.r.o. je 18. 5. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31671/N
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 18. 5. 2012.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 38 652 € · majetok 28 076 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017Závierok máme 6, posledné tržby 258 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MUDr. Šult, s.r.o. v odvetví zdravotníctvo
MUDr. Šult, s.r.o. je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 83 388 € (6 352 závierok), MUDr. Šult, s.r.o. má 258 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 305 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MUDr. Šult, s.r.o. 188. z 187.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 57 569 €, polovica do 83 388 €, tri štvrtiny do 127 886 €; 10 % firiem má viac než 235 131 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 38 481 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 57 569 € |
| medián | 83 388 € |
| horný kvartil | 127 886 € |
| 10 % firiem má viac než | 235 131 € |
| MUDr. Šult, s.r.o. | 258 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MUDr. Šult, s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MUDr. Šult, s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MUDr. Šult, s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | 258 € | 83 388 € |
| 2016 | — | 80 657 € |
| 2015 | 40 390 € | 74 516 € |
| 2014 | 54 599 € | — |
| 2013 | 63 458 € | — |
| 2012 | 38 652 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| MUDr. Šult, s.r.o. | 258 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 172 628 € |
| medián kraja | 82 660 € |
| medián Slovenska | 83 388 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AMETYST onkocentrum, s.r.o.Žilina · tržby 555 € (2025)
- SUPERSONO s. r. o.Šaľa · tržby 500 € (2025)
- Centrum Mokosha, n.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 462 € (2025)
- Simarich s.r.o.Galanta · tržby 429 € (2025)
- TokuStav Group s. r. o.Púchov · tržby 400 € (2025)
- STRATTON s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 400 € (2025)
- DERMIA s.r.o. v likvidáciiSmrdáky · tržby 370 € (2025)
- SLAPAMED s.r.o.Stupava · tržby 350 € (2014)
- RATOLESŤ, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 336 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MUDr. Šult, s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MUDr. Šult, s.r.o.: Nové Zámky
MUDr. Šult, s.r.o. sídli na adrese M. Oláha 3, 940 54 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 413 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
MUDr. Šult, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
MUDr. Šult, s.r.o. v likvidácii (IČO 46559868) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 18. 5. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 15. 2. 2018, po 5 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 258 € a výsledok hospodárenia −14 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 86230 |
| Vznik | 18. 5. 2012 |
| Zánik | 15. 2. 2018 |
| Obec | Nové Zámky |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MUDr. Šult, s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MUDr. Šult, s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MUDr. Šult, s.r.o.
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 447 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy485zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Nové Zámkytypický nepokrytý dopyt 10,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.6 993 zmlúv za 3 roky · 45 581 € · naposledy 28. 9. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja145 zmlúv za 3 roky · 113 € · naposledy 6. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou75 zmlúv za 3 roky · 509 550 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 169 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nové Zámky
COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvoOSRAM, a.s.tk accelis Materials Slovakia s. r. o.CIKAUTXO SK s.r.o.FIRSTIN, s.r.o.Všetky firmy v obci Nové Zámky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.23) v okrese Nové Zámky
STARZYK s.r.o.wiwa-dent s.r.o.ORTHOSTOM s.r.o.DENTAL KLINIK s.r.o.BenaDent s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.