VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

A&M BUSINESS s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Činnosti reklamných agentúr

2 604 €tržby 2025 ▲ 38 %+106 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 604 €tržby 2025 ▲ 38 %
+106 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 27 230 €, výsledok hospodárenia 34 €
  2. 13 : tržby 28 094 €, výsledok hospodárenia -3 101 €
  3. 14 : tržby 188 935 €, výsledok hospodárenia 10 545 €
  4. 15 : tržby 36 369 €, výsledok hospodárenia 1 992 €
  5. 16 : tržby 17 115 €, výsledok hospodárenia 770 €
  6. 17 : tržby 14 684 €, výsledok hospodárenia 1 108 €
  7. 18 : tržby 6 265 €, výsledok hospodárenia -4 058 €
  8. 19 : tržby 15 754 €, výsledok hospodárenia -1 586 €
  9. 20 : tržby 8 795 €, výsledok hospodárenia -3 417 €
  10. 21 : tržby 12 041 €, výsledok hospodárenia 2 618 €
  11. 22 : tržby 7 337 €, výsledok hospodárenia -8 €
  12. 23 : tržby 3 824 €, výsledok hospodárenia -6 411 €
  13. 24 : tržby 1 885 €, výsledok hospodárenia 1 440 €
  14. 25 : tržby 2 604 €, výsledok hospodárenia 106 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

A&M BUSINESS s. r. o. (IČO 46551760) mala v roku 2025 tržby 2 604 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci A&M BUSINESS

V roku 2025 mala A&M BUSINESS priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ A&M BUSINESS

Podľa Registra právnických osôb koná za A&M BUSINESS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločníci A&M BUSINESS

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch A&M BUSINESS
Podiely spoločníkov na vkladoch A&M BUSINESS Milan Janáči 59,3 %, Irena Janáčiová 40,7 %. Spolu 5 000 €. Milan Janáči: 2 967 €, 59,3 %Irena Janáčiová: 2 033 €, 40,7 %59,3 % najväčší podiel
  • Milan Janáči59,3 %
  • Irena Janáčiová40,7 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Milan Janáčiod 23. 2. 2012 2 967 €59,3 %
Irena Janáčiováod 2. 3. 2018 2 033 €40,7 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok A&M BUSINESS

Za rok 2025 má A&M BUSINESS v závierke tržby 2 604 €, o 38,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +106 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 188 935 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20252 604 €▲ +38,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025106 €zisk
Majetok (aktíva) 202572 tis. €
Vlastné imanie 20254 455 €
Záväzky 202567 tis. €93,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−755 €
Zisková marža 2025+4,1 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov32 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát A&M BUSINESS

Súvaha A&M BUSINESS

Všetky čísla zo závierok A&M BUSINESS (14 rokov)
Čísla zo závierok A&M BUSINESS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 604 €106 €71 615 €4 455 €67 160 €−755 €+4,1 %
20241 885 €1 440 €74 534 €4 466 €70 068 €−1 283 €+76,4 %
20233 824 €−6 411 €81 224 €3 026 €78 198 €−2 799 €−167,7 %
20227 337 €−8 €88 668 €9 281 €79 387 €1 326 €−0,1 %
202112 041 €2 618 €91 694 €9 289 €82 405 €6 479 €+21,7 %
20208 795 €−3 417 €87 101 €6 671 €80 430 €−1 135 €−38,9 %
201915 754 €−1 586 €91 474 €10 087 €81 387 €2 670 €−10,1 %
20186 265 €−4 058 €91 082 €11 932 €79 150 €843 €−64,8 %
201714 684 €1 108 €99 978 €15 977 €84 001 €6 962 €+7,5 %
201617 115 €770 €108 910 €14 870 €94 040 €9 271 €+4,5 %
201536 369 €1 992 €137 102 €14 090 €123 012 €8 294 €+5,5 %
2014188 935 €10 545 €215 073 €12 720 €202 353 €26 619 €+5,6 %
201328 094 €−3 101 €113 274 €1 933 €111 341 €−83 €−11,0 %
201227 230 €34 €120 195 €5 034 €115 161 €3 219 €+0,1 %

Riziko: zaplatí A&M BUSINESS?

Peniaze od štátu: A&M BUSINESS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy A&M BUSINESS

Dátum vzniku A&M BUSINESS je 23. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/79491/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023453707
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 27 230 € · majetok 120 195 €
  4. Nový spoločník: Irena JanáčiováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 604 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti A&M BUSINESS

  • reklamné a marketingové služby,
  • služby súvisiace a produkciou filmov alebo videozáznamov,
  • vydavateľská činnosť,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • počítačové služby,
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

A&M BUSINESS v odvetví reklama a prieskum trhu

A&M BUSINESS je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 176 € (7 042 závierok), A&M BUSINESS má 2 604 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 352 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je A&M BUSINESS 530. z 563.

V odvetví v okrese Bratislava V1 352aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 042Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb A&M BUSINESS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo A&M BUSINESS: Bratislava - Petržalka

A&M BUSINESS sídli na adrese Bosákova 7, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 73 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví1 352okres Bratislava V
Na tej istej adrese73aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

A&M BUSINESS: IČO, sídlo a základné údaje

A&M BUSINESS s. r. o. (IČO 46551760) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 23. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Milan Janáči. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 604 € a výsledok hospodárenia +106 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 2. 2012
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) A&M BUSINESS s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 604 €, typická firma odvetvia 46 176 € (medián z 7 042 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy A&M BUSINESS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu A&M BUSINESS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu A&M BUSINESS

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
  • Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ZION5, s. r. o.ManaStay

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava V

Media and Digital Services a.s.HAVAS MEDIA Slovakia, s. r. o.Sunflower Pharmacy, s.r.o.MACANO MEDIA s.r.o.VALEXP s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk