VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BAU-EX HOLDING s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

14 300 €tržby 2015 ▼ 66 %+3 393 €zisk 2015

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

14 300 €tržby 2015 ▼ 66 %
+3 393 €zisk 2015
  1. 13 : tržby 53 440 €, výsledok hospodárenia 4 694 €
  2. 14 : tržby 41 730 €, výsledok hospodárenia 13 553 €
  3. 15 : tržby 14 300 €, výsledok hospodárenia 3 393 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BAU-EX HOLDING s. r. o. (IČO 46549668), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 22. 2. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ BAU-EX HOLDING

Podľa Registra právnických osôb koná za BAU-EX HOLDING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník BAU-EX HOLDING

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BAU-EX HOLDING
Podiely spoločníkov na vkladoch BAU-EX HOLDING Dražen Antolovič 100,0 %. Spolu 5 000 €. Dražen Antolovič: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Dražen Antolovič100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Dražen Antolovičod 10. 12. 2015 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BAU-EX HOLDING

Za rok 2015 má BAU-EX HOLDING v závierke tržby 14 300 €, o 65,7 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +3 393 €. Závierky máme za 3 roky (2013 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2013: 53 440 €.

Tržby 201514 tis. €▼ −65,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20153 393 €zisk
Majetok (aktíva) 20159 353 €
Vlastné imanie 20158 393 €
Záväzky 2015960 €10,3 % majetku
Pridaná hodnota 20155 478 €
Zisková marža 2015+23,7 %medián odvetvia +4,9 %
Súčet výsledkov za 3 roky22 tis. €2013 až 2015

Výkaz ziskov a strát BAU-EX HOLDING

Súvaha BAU-EX HOLDING

Všetky čísla zo závierok BAU-EX HOLDING (3 roky)
Čísla zo závierok BAU-EX HOLDING po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201514 300 €3 393 €9 353 €8 393 €960 €5 478 €+23,7 %
201441 730 €13 553 €27 070 €23 247 €3 823 €17 376 €+32,5 %
201353 440 €4 694 €11 096 €9 694 €1 402 €6 243 €+8,8 %

Riziko: zaplatí BAU-EX HOLDING?

Peniaze od štátu: BAU-EX HOLDING

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BAU-EX HOLDING

Dátum vzniku BAU-EX HOLDING je 22. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: LAPORAN s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/79456/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým LAPORAN s. r. o., odvtedy BAU-EX HOLDING s. r. o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 53 440 € · majetok 11 096 €
  4. Nový štatutár: Dražen AntolovičKonateľ
  5. Nový spoločník: Dražen AntolovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BAU-EX HOLDING

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • reklamné a marketingové služby,
  • administratívne služby,
  • počítačové služby,
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
  • finančný leasing,
  • faktoring a forfaiting,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • prípravné práce k realizácii stavby,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,
  • kuriérske služby,
  • skladovanie,
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

BAU-EX HOLDING v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

BAU-EX HOLDING je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 33 439 € (8 947 závierok), BAU-EX HOLDING má 14 300 €, čo je 43 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 309 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BAU-EX HOLDING 886. z 1 116.

V odvetví v okrese Bratislava V2 309aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou8 947Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia33 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+4,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BAU-EX HOLDING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo BAU-EX HOLDING: Bratislava - Petržalka

BAU-EX HOLDING sídli na adrese Betliarska 12, 851 07 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 365 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví2 309okres Bratislava V
Na tej istej adrese365aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

BAU-EX HOLDING: IČO, sídlo a základné údaje

BAU-EX HOLDING s. r. o. (IČO 46549668) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 22. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Dražen Antolovič. Za rok 2015 sú v závierke tržby 14 300 € a výsledok hospodárenia +3 393 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 2. 2012
Skoršie názvyLAPORAN s. r. o.
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) BAU-EX HOLDING s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 14 300 €, typická firma odvetvia 33 439 € (medián z 8 947 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy BAU-EX HOLDING

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BAU-EX HOLDING

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BAU-EX HOLDING

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 300 €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava V

Kyndryl Services Slovensko, spol. s r.o.ERIGOM SK s. r. o.t&at solutions s. r. o.NK Management s.r.o.INTRA 24 SK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk