MAGGIE SPORT INTERNATIONAL, s. r. o.
Malacky
167 311 €tržby 2015 ▲ 546 %−3 844 €strata 2015zaniknutá 8. 10. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 10. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 44 329 €, výsledok hospodárenia 74 €
- 14 : tržby 25 889 €, výsledok hospodárenia -14 825 €
- 15 : tržby 167 311 €, výsledok hospodárenia -3 844 €
MAGGIE SPORT INTERNATIONAL, s. r. o. (IČO 46539646), sídlo Malacky, je v registri zapísaná od 14. 2. 2012 do 8. 10. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
osobné náklady v roku 2015 boli 9 420 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
Za rok 2015 má MAGGIE SPORT INTERNATIONAL v závierke tržby 167 311 €, o 546,3 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −3 844 €. Závierky máme za 3 roky (2013 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2015: 167 311 €.
Výkaz ziskov a strát MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
Najvyššie tržby: rok 2015, 167 311 €. Najnižšie: rok 2014, 25 889 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 167 311 € |
| 2014 | 25 889 € |
| 2013 | 44 329 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −18 595 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −3 844 € |
| 2014 | −14 825 € |
| 2013 | 74 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −2,3 %, medián odvetvia +4,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAGGIE SPORT INTERNATIONAL |
|---|---|
| 2015 | −2,3 % |
| 2014 | −57,3 % |
| 2013 | +0,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 252 499 €, vlastné imanie −13 542 € a záväzky 266 041 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 252 499 € | −13 542 € | 266 041 € |
| 2014 | 123 477 € | −9 698 € | 133 175 € |
| 2013 | 87 588 € | 5 127 € | 82 461 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MAGGIE SPORT INTERNATIONAL (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 167 311 € | −3 844 € | 252 499 € | −13 542 € | 266 041 € | 59 341 € | −2,3 % |
| 2014 | 25 889 € | −14 825 € | 123 477 € | −9 698 € | 133 175 € | −10 824 € | −57,3 % |
| 2013 | 44 329 € | 74 € | 87 588 € | 5 127 € | 82 461 € | 513 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí MAGGIE SPORT INTERNATIONAL?
Peniaze od štátu: MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
Dátum vzniku MAGGIE SPORT INTERNATIONAL je 14. 2. 2012. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/79157/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 44 329 € · majetok 87 588 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 3, posledné tržby 167 311 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MAGGIE SPORT INTERNATIONAL v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
MAGGIE SPORT INTERNATIONAL je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 33 447 € (8 949 závierok), MAGGIE SPORT INTERNATIONAL má 167 311 €, čo je 5,0-násobok mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 488 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAGGIE SPORT INTERNATIONAL 41. z 200.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 466 €, polovica do 33 447 €, tri štvrtiny do 101 422 €; 10 % firiem má viac než 377 446 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 727 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 466 € |
| medián | 33 447 € |
| horný kvartil | 101 422 € |
| 10 % firiem má viac než | 377 446 € |
| MAGGIE SPORT INTERNATIONAL | 167 311 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| MAGGIE SPORT INTERNATIONAL | 167 311 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 49 057 € |
| medián kraja | 37 243 € |
| medián Slovenska | 33 447 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ANDREA DIRMAN spol. s r.o.Jablonové · tržby 418 801 € (2024)
- OMG Capital Partners k.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 418 674 € (2016)
- EkoReko s. r. o.Nitra · tržby 418 556 € (2025)
- PREŠOVSKÁ 1st,s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 417 811 € (2025)
- BZ invest s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 417 800 € (2022)
- PeTEXO, s.r.o.Šaľa · tržby 417 283 € (2025)
- minaurstar s. r. o.Komárno · tržby 417 217 € (2024)
- Výskumný ústav riadenia hodnoty podniku s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 417 005 € (2025)
- Smart Control s.r.o.Malé Leváre · tržby 416 893 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAGGIE SPORT INTERNATIONAL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MAGGIE SPORT INTERNATIONAL: Malacky
MAGGIE SPORT INTERNATIONAL sídli na adrese Malé námestie 18, 901 01 Malacky, okres Malacky. V obci Malacky je 4 206 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Malacky: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
MAGGIE SPORT INTERNATIONAL: IČO, sídlo a základné údaje
MAGGIE SPORT INTERNATIONAL, s. r. o. (IČO 46539646) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, okres Malacky. Dátum vzniku je 14. 2. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 10. 2016, po 4 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 167 311 € a výsledok hospodárenia −3 844 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 70220 |
| Vznik | 14. 2. 2012 |
| Zánik | 8. 10. 2016 |
| Obec | Malacky |
| Okres | Okres Malacky |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MAGGIE SPORT INTERNATIONAL
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Malackytypický nepokrytý dopyt 268 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Malacky
IKEA Components s.r.o.IKEA Industry Slovakia s. r. o.Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o.Snop Automotive Malacky, a. s.Všetky firmy v obci Malacky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Malacky
M-INTERNATIONAL GROUP s.r.o.Save Comp s. r. o.M&M Personal s. r. o.VisPas s. r. o.CONSULTING & MANAGEMENT, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.