VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

uDp s.r.o.

Prešov · Generálne čistenie budov

2 785 €tržby 2025 ▲ 42 %+450 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 785 €tržby 2025 ▲ 42 %
+450 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 6 611 €, výsledok hospodárenia 161 €
  2. 14 : tržby 6 807 €, výsledok hospodárenia 559 €
  3. 15 : tržby 8 733 €, výsledok hospodárenia 795 €
  4. 16 : tržby 4 977 €, výsledok hospodárenia -1 783 €
  5. 17 : tržby 19 236 €, výsledok hospodárenia 7 191 €
  6. 18 : tržby 7 079 €, výsledok hospodárenia -3 175 €
  7. 19 : tržby 9 716 €, výsledok hospodárenia -5 352 €
  8. 20 : tržby 11 930 €, výsledok hospodárenia -4 639 €
  9. 21 : tržby 19 636 €, výsledok hospodárenia 1 103 €
  10. 22 : tržby 19 534 €, výsledok hospodárenia -440 €
  11. 23 : tržby 10 126 €, výsledok hospodárenia -6 251 €
  12. 24 : tržby 1 968 €, výsledok hospodárenia 1 070 €
  13. 25 : tržby 2 785 €, výsledok hospodárenia 450 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

uDp s.r.o. (IČO 46537457) mala v roku 2025 tržby 2 785 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ uDp

Podľa Registra právnických osôb koná za uDp 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník uDp

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch uDp
Podiely spoločníkov na vkladoch uDp Ing. Mária Durilová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Mária Durilová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Mária Durilová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Mária Durilováod 11. 8. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok uDp

Za rok 2025 má uDp v závierke tržby 2 785 €, o 41,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +450 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 19 636 €.

Tržby 20252 785 €▲ +41,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025450 €zisk
Majetok (aktíva) 20256 477 €
Vlastné imanie 2025−5 984 €
Záväzky 202512 tis. €192,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025920 €
Zisková marža 2025+16,2 %medián odvetvia +6,7 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−10 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát uDp

Súvaha uDp

Všetky čísla zo závierok uDp (13 rokov)
Čísla zo závierok uDp po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 785 €450 €6 477 €−5 984 €12 461 €920 €+16,2 %
20241 968 €1 070 €7 385 €−6 434 €13 819 €1 518 €+54,4 %
202310 126 €−6 251 €6 272 €−7 504 €13 776 €−6 367 €−61,7 %
202219 534 €−440 €8 333 €−1 253 €9 586 €430 €−2,3 %
202119 636 €1 103 €7 027 €−812 €7 839 €2 102 €+5,6 %
202011 930 €−4 639 €6 102 €−1 916 €8 018 €−4 383 €−38,9 %
20199 716 €−5 352 €9 951 €2 723 €7 228 €−5 268 €−55,1 %
20187 079 €−3 175 €10 483 €8 076 €2 407 €−2 950 €−44,9 %
201719 236 €7 191 €12 812 €11 250 €1 562 €8 864 €+37,4 %
20164 977 €−1 783 €6 384 €4 059 €2 325 €−1 234 €−35,8 %
20158 733 €795 €6 941 €5 842 €1 099 €1 371 €+9,1 %
20146 807 €559 €6 057 €5 047 €1 010 €1 156 €+8,2 %
20136 611 €161 €8 529 €4 488 €4 041 €244 €+2,4 %

Riziko: zaplatí uDp?

Peniaze od štátu: uDp

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy uDp

Dátum vzniku uDp je 25. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25625/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 6 611 € · majetok 8 529 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 2 785 €.
  4. Nový štatutár: Ing. Mária DurilováKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Mária DurilováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti uDp

  • vedenie účtovníctva
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • reklamné a marketingové služby
  • administratívne služby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • čistiace a upratovacie služby
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Sťahovacie služby
  • Kuriérske služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Fotografické služby
  • Verejné obstaravánie
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3, 5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

uDp v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

uDp je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 583 závierok), uDp má 2 785 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 678 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je uDp 121. z 127.

V odvetví v okrese Prešov678aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 583Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb uDp, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Prešov ›

Sídlo uDp: Prešov

uDp sídli na adrese Pavla Horova 5/6317, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 920 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243.

Subjektov v obci Prešov17 920aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 243aktívnych
V tom istom odvetví678okres Prešov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

uDp: IČO, sídlo a základné údaje

uDp s.r.o. (IČO 46537457) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 25. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. Mária Durilová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 785 € a výsledok hospodárenia +450 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieGenerálne čistenie budov (SK NACE 8121)
Základné imanie5 000 €
Vznik25. 2. 2012
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) uDp s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 785 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 583 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy uDp

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu uDp

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu uDp

  • Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
  • Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 138 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

imm s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Prešov

Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Prešov

Mestský podnik služieb Prešov, s. r. o.LUX Prešov, s.r.o.TOP STAVBA SLOVAKIA s. r. o.TRAUST s.r.o.TOBA s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk