Flex-Volt s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom
802 538 €tržby 2016 ▲ 0 %−149 013 €strata 2016aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 459 000 €, výsledok hospodárenia -7 587 €
- 14 : tržby 934 857 €, výsledok hospodárenia -96 257 €
- 15 : tržby 802 538 €, výsledok hospodárenia -149 013 €
- 16 : tržby 802 538 €, výsledok hospodárenia -149 013 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Flex-Volt s.r.o. (IČO 46527656), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 10. 2. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Flex-Volt
V roku 2025 mala Flex-Volt priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2016 boli 16 731 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2016 | — | 16 731 € | — |
| 2015 | — | 16 731 € | — |
| 2014 | — | 20 323 € | — |
| 2013 | — | 2 772 € | 2 050 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2016 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Konateľ Flex-Volt
Podľa Registra právnických osôb koná za Flex-Volt 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník Flex-Volt
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Flex-Volt
Za rok 2016 má Flex-Volt v závierke tržby 802 538 €, o 0,0 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −149 013 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 934 857 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Flex-Volt
Najvyššie tržby: rok 2014, 934 857 €. Najnižšie: rok 2013, 459 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 802 538 € |
| 2015 | 802 538 € |
| 2014 | 934 857 € |
| 2013 | 459 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 7 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −403 030 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | −149 013 € |
| 2015 | −149 013 € |
| 2014 | −96 257 € |
| 2013 | −7 587 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Flex-Volt
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −18,6 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Flex-Volt | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,3 % |
| 2024 | — | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
| 2022 | — | +1,3 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | — | +1,1 % |
| 2018 | — | +1,2 % |
| 2017 | — | +1,7 % |
| 2016 | −18,6 % | +1,6 % |
| 2015 | −18,6 % | +1,3 % |
| 2014 | −10,3 % | — |
| 2013 | −1,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2014 (+103,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 0,0 % |
| 2015 | −14,2 % |
| 2014 | +103,7 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Flex-Volt
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 859 €, vlastné imanie 4 179 € a záväzky 680 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 859 € | 4 179 € | 680 € |
| 2024 | 37 827 € | 4 519 € | 33 308 € |
| 2023 | 37 827 € | 4 859 € | 32 968 € |
| 2022 | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € |
| 2021 | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € |
| 2020 | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € |
| 2019 | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € |
| 2018 | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € |
| 2017 | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € |
| 2016 | 231 000 € | 339 € | 230 661 € |
| 2015 | 231 000 € | 339 € | 230 661 € |
| 2014 | 226 966 € | −100 648 € | 327 614 € |
| 2013 | 78 576 € | −4 391 € | 82 967 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Flex-Volt (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 4 859 € | 4 179 € | 680 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 37 827 € | 4 519 € | 33 308 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 37 827 € | 4 859 € | 32 968 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € | — | — |
| 2020 | — | — | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € | — | — |
| 2019 | — | — | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € | — | — |
| 2018 | — | — | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € | — | — |
| 2017 | — | −480 € | 38 307 € | 4 859 € | 33 448 € | — | — |
| 2016 | 802 538 € | −149 013 € | 231 000 € | 339 € | 230 661 € | −114 526 € | −18,6 % |
| 2015 | 802 538 € | −149 013 € | 231 000 € | 339 € | 230 661 € | −114 526 € | −18,6 % |
| 2014 | 934 857 € | −96 257 € | 226 966 € | −100 648 € | 327 614 € | −67 463 € | −10,3 % |
| 2013 | 459 000 € | −7 587 € | 78 576 € | −4 391 € | 82 967 € | −627 € | −1,7 % |
Riziko: zaplatí Flex-Volt?
Peniaze od štátu: Flex-Volt
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Flex-Volt
Dátum vzniku Flex-Volt je 10. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné mená: marand, s.r.o., A.K.C. Services s.r.o., Zemmco Systems s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/123516/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 459 000 € · majetok 78 576 €
- Zmena obchodného menaPredtým marand, s.r.o., odvtedy A.K.C. Services s.r.o.
- Nový štatutár: Michal ZemkoKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým A.K.C. Services s.r.o., odvtedy Zemmco Systems s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Zemmco Systems s.r.o., odvtedy Flex-Volt s.r.o.
- Nový spoločník: Michal ZemkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Flex-Volt
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- čistiace a upratovacie služby
- inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- vedenie účtovníctva
- reklamné a marketingové služby
- administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Flex-Volt v odvetví maloobchod
Flex-Volt je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 558 € (19 906 závierok), Flex-Volt má 802 538 €, čo je 13-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 710 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Flex-Volt 204. z 1 065.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 946 €, polovica do 63 558 €, tri štvrtiny do 294 801 €; 10 % firiem má viac než 946 702 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 226 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 946 € |
| medián | 63 558 € |
| horný kvartil | 294 801 € |
| 10 % firiem má viac než | 946 702 € |
| Flex-Volt | 802 538 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Flex-Volt
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Flex-Volt s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Flex-Volt | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 600 € |
| 2024 | — | 93 120 € |
| 2023 | — | 95 712 € |
| 2022 | — | 101 099 € |
| 2021 | — | 87 423 € |
| 2020 | — | 81 900 € |
| 2019 | — | 85 084 € |
| 2018 | — | 80 953 € |
| 2017 | — | 74 666 € |
| 2016 | 802 538 € | 63 558 € |
| 2015 | 802 538 € | 73 013 € |
| 2014 | 934 857 € | — |
| 2013 | 459 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| Flex-Volt | 802 538 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 89 530 € |
| medián kraja | 63 118 € |
| medián Slovenska | 63 558 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Riaremex s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 952 353 € (2018)
- Lekáreň ATHOS, s.r.o.Čečejovce · tržby 1 952 325 € (2025)
- LIKOD, s.r.o.Snina · tržby 1 952 035 € (2025)
- HACH stav, spol. s r. o.Báhoň · tržby 1 951 441 € (2025)
- ManMall Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 950 627 € (2025)
- ZE - TEC, s.r.o.Moškovec · tržby 1 949 707 € (2025)
- MEDICENTRUM BREZNO s.r.o.Brezno · tržby 1 945 556 € (2025)
- PLUS PHARM s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 942 399 € (2025)
- NATURAL-MARKET s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 939 606 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Flex-Volt, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo Flex-Volt: Bratislava - Staré Mesto
Flex-Volt sídli na adrese Zámocká 3, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 371 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Flex-Volt: IČO, sídlo a základné údaje
Flex-Volt s.r.o. (IČO 46527656) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 10. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Michal Zemko. Za rok 2016 sú v závierke tržby 802 538 € a výsledok hospodárenia −149 013 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom (SK NACE 4752) |
| Základné imanie | 10 000 € |
| Vznik | 10. 2. 2012 |
| Skoršie názvy | marand, s.r.o. A.K.C. Services s.r.o. Zemmco Systems s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Flex-Volt s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2016 mala 802 538 €, typická firma odvetvia 63 558 €, čo je 13-násobok mediánu (medián z 19 906 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Flex-Volt
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Flex-Volt
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Flex-Volt
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 18 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR494 zmlúv za 3 roky · 2 385 543 € · naposledy 15. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina31 zmlúv za 3 roky · 214 085 € · naposledy 6. 10. 2026Katolícka univerzita v Ružomberku16 zmlúv za 3 roky · 151 220 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 342 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ABC Záhradný Dom s.r.o.Carpathia Invest s. r. o.Zemmco Systems s. r. o.Zemmco Timber Group s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.52) v okrese Bratislava I
IZOLPARTNER, s.r.o.C.R.A. spol. s r.o.MCC Slovakia, s. r. o.MARINER, spol. s r.o.MAGNET TRADE spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.