Štatistiky Kompletné dáta o firme

Radovan Hudák

Zaniknutý 23. 4. 2026 · Prešov · podnikal 2012 až 2026

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 4. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026

Tržby a zisk

Radovan Hudák: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Radovan Hudák (IČO 46520597), sídlo Prešov, je v registri zapísaný od 17. 1. 2012 do 23. 4. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).

Financie a závierky Radovan Hudák

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Radovan Hudák?

Peniaze od štátu: Radovan Hudák

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Radovan Hudák

Dátum vzniku Radovan Hudák je 17. 1. 2012.

  1. Začiatok podnikania101 · 750-39058
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Radovan Hudák v odvetví výstavba budov

Radovan Hudák je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. V okrese Prešov je v tomto odvetví 760 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Prešov760aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Prešov ›

Miesto podnikania: Prešov

Radovan Hudák má miesto podnikania v obci Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 920 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 240.

Subjektov v obci Prešov17 920aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 240aktívnych
V tom istom odvetví760okres Prešov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

Radovan Hudák: IČO, sídlo a základné údaje

Radovan Hudák (IČO 46520597) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 17. 1. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 4. 2026, po 14 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo080 01 PrešovPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Vznik17. 1. 2012
Zánik23. 4. 2026
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Prešov

Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Prešov

DAG SLOVAKIA, a. s.PEhAES, a.s.ČECH, s.r.o.INGSTAV GV, s.r.o.TEAMSTAV PLUS, spol. s r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk