DIDISTAV s.r.o.
Lovinobaňa
196 555 €tržby 2016+153 313 €zisk 2016zaniknutá 11. 1. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 11. 1. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -702 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -241 €
- 14 : tržby 118 714 €, výsledok hospodárenia 92 270 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -960 €
- 16 : tržby 196 555 €, výsledok hospodárenia 153 313 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -960 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
DIDISTAV s.r.o. (IČO 46517294), sídlo Lovinobaňa, je v registri zapísaná od 2. 2. 2012 do 11. 1. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci DIDISTAV
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok DIDISTAV
Za rok 2016 má DIDISTAV v závierke tržby 196 555 €, a výsledok hospodárenia +153 313 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2016: 196 555 €.
Výkaz ziskov a strát DIDISTAV
Najvyššie tržby: rok 2016, 196 555 €. Najnižšie: rok 2014, 118 714 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 196 555 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 118 714 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 242 720 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 0 € |
| 2017 | −960 € |
| 2016 | 153 313 € |
| 2015 | −960 € |
| 2014 | 92 270 € |
| 2013 | −241 € |
| 2012 | −702 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DIDISTAV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +78,0 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DIDISTAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | +3,6 % |
| 2017 | — | +5,1 % |
| 2016 | +78,0 % | +4,6 % |
| 2015 | — | +4,2 % |
| 2014 | +77,7 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DIDISTAV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 329 622 €, vlastné imanie 248 664 € a záväzky 80 958 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 329 622 € | 248 664 € | 80 958 € |
| 2017 | 329 622 € | 248 664 € | 80 958 € |
| 2016 | 329 622 € | 249 624 € | 79 998 € |
| 2015 | 123 474 € | 96 311 € | 27 163 € |
| 2014 | 123 474 € | 97 270 € | 26 204 € |
| 2013 | 4 560 € | 4 058 € | 502 € |
| 2012 | 5 828 € | 4 298 € | 1 530 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DIDISTAV (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | 0 € | 329 622 € | 248 664 € | 80 958 € | — | — |
| 2017 | — | −960 € | 329 622 € | 248 664 € | 80 958 € | — | — |
| 2016 | 196 555 € | 153 313 € | 329 622 € | 249 624 € | 79 998 € | 196 555 € | +78,0 % |
| 2015 | — | −960 € | 123 474 € | 96 311 € | 27 163 € | — | — |
| 2014 | 118 714 € | 92 270 € | 123 474 € | 97 270 € | 26 204 € | 118 464 € | +77,7 % |
| 2013 | — | −241 € | 4 560 € | 4 058 € | 502 € | −129 € | — |
| 2012 | — | −702 € | 5 828 € | 4 298 € | 1 530 € | −582 € | — |
Riziko: zaplatí DIDISTAV?
Peniaze od štátu: DIDISTAV
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DIDISTAV
Dátum vzniku DIDISTAV je 2. 2. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21555/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 828 €
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2014 firma vykázala 118 714 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 7.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
DIDISTAV v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
DIDISTAV je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 41 408 € (10 258 závierok), DIDISTAV má 196 555 €, čo je 4,7-násobok mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 356 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DIDISTAV 21. z 157.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 170 €, polovica do 41 408 €, tri štvrtiny do 150 962 €; 10 % firiem má viac než 525 825 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 472 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 170 € |
| medián | 41 408 € |
| horný kvartil | 150 962 € |
| 10 % firiem má viac než | 525 825 € |
| DIDISTAV | 196 555 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DIDISTAV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DIDISTAV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DIDISTAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | 41 078 € |
| 2017 | — | 40 922 € |
| 2016 | 196 555 € | 41 408 € |
| 2015 | — | 40 006 € |
| 2014 | 118 714 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| DIDISTAV | 196 555 € |
|---|---|
| medián okresu Lučenec | 27 947 € |
| medián kraja | 36 271 € |
| medián Slovenska | 41 408 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MM+, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 482 560 € (2025)
- PETRA INVEST GROUP s. r. o.Trnava · tržby 482 400 € (2025)
- Theopharm s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 482 307 € (2025)
- VISTA real Pezinok, s.r.o.Pezinok · tržby 482 235 € (2025)
- East Logistics s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 481 858 € (2025)
- HUNORB s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 481 683 € (2016)
- WENTA PLUS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 480 730 € (2025)
- TLM CONSTRUCT s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 480 657 € (2024)
- UK Rent s. r. o.Nové Zámky · tržby 480 467 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DIDISTAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DIDISTAV: Lovinobaňa
DIDISTAV sídli na adrese Štvrť 1. mája 40, 985 54 Lovinobaňa, okres Lučenec. V obci Lovinobaňa je 224 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525.
Lovinobaňa: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›
DIDISTAV: IČO, sídlo a základné údaje
DIDISTAV s.r.o. (IČO 46517294) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lovinobaňa, okres Lučenec. Dátum vzniku je 2. 2. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 11. 1. 2022, po 9 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 196 555 € a výsledok hospodárenia +153 313 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68100 |
| Vznik | 2. 2. 2012 |
| Zánik | 11. 1. 2022 |
| Obec | Lovinobaňa |
| Okres | Okres Lučenec |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy DIDISTAV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DIDISTAV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DIDISTAV
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy901zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 400 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 323 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v obci Lovinobaňatypický nepokrytý dopyt 385 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.27 zmlúv za 3 roky · 2 € · naposledy 9. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava14 zmlúv za 3 roky · 9 248 € · naposledy 3. 9. 2026Mestská časť Košice - Krásna13 zmlúv za 3 roky · 26 206 € · naposledy 18. 2. 2026 Všetkých 66 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Lovinobaňa
autosport Szilágyi, s.r.o.GREEN DEPOT SK s.r.o.IN Stav Group s.r.o.EKO-KER s.r.o. . „v konkurze“ELMD s.r.o.Všetky firmy v obci Lovinobaňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.10) v okrese Lučenec
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.