VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MOPET, s. r. o.

Udiča · Prekladateľské a tlmočnícke činnosti

60 569 €tržby 2025 ▲ 54 %+15 752 €zisk 2025

aktívna 14 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

60 569 €tržby 2025 ▲ 54 %
+15 752 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 1 370 €, výsledok hospodárenia 81 €
  2. 13 : tržby 580 €, výsledok hospodárenia 56 €
  3. 14 : tržby 4 630 €, výsledok hospodárenia 1 241 €
  4. 15 : tržby 16 797 €, výsledok hospodárenia 3 344 €
  5. 16 : tržby 25 239 €, výsledok hospodárenia 2 679 €
  6. 17 : tržby 39 773 €, výsledok hospodárenia 3 777 €
  7. 18 : tržby 130 660 €, výsledok hospodárenia 3 539 €
  8. 19 : tržby 123 063 €, výsledok hospodárenia 5 230 €
  9. 20 : tržby 36 389 €, výsledok hospodárenia -1 038 €
  10. 21 : tržby 30 571 €, výsledok hospodárenia 15 152 €
  11. 22 : tržby 21 648 €, výsledok hospodárenia -10 740 €
  12. 23 : tržby 42 890 €, výsledok hospodárenia 570 €
  13. 24 : tržby 39 256 €, výsledok hospodárenia 683 €
  14. 25 : tržby 60 569 €, výsledok hospodárenia 15 752 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MOPET, s. r. o. (IČO 46499253) mala v roku 2025 tržby 60 569 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MOPET

V roku 2025 mala MOPET priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 29 880 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ MOPET

Podľa Registra právnických osôb koná za MOPET 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Spoločník MOPET

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MOPET
Podiely spoločníkov na vkladoch MOPET Ing. Peter Motlo 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Peter Motlo: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Peter Motlo100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Peter Motlood 17. 3. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MOPET

Za rok 2025 má MOPET v závierke tržby 60 569 €, o 54,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 752 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 130 660 €.

Tržby 202561 tis. €▲ +54,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202516 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202539 tis. €
Vlastné imanie 202533 tis. €
Záväzky 20255 468 €14,1 % majetku
Pridaná hodnota 202548 tis. €
Zisková marža 2025+26,0 %medián odvetvia +9,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov40 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát MOPET

Súvaha MOPET

Všetky čísla zo závierok MOPET (14 rokov)
Čísla zo závierok MOPET po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202560 569 €15 752 €38 654 €33 186 €5 468 €47 505 €+26,0 %
202439 256 €683 €22 034 €17 434 €4 600 €29 762 €+1,7 %
202342 890 €570 €20 335 €16 752 €3 583 €28 948 €+1,3 %
202221 648 €−10 740 €19 784 €16 182 €3 602 €12 567 €−49,6 %
202130 571 €15 152 €41 400 €35 946 €5 454 €26 277 €+49,6 %
202036 389 €−1 038 €26 421 €20 795 €5 626 €17 752 €−2,9 %
2019123 063 €5 230 €47 893 €25 355 €22 538 €12 471 €+4,2 %
2018130 660 €3 539 €48 702 €20 124 €28 578 €29 306 €+2,7 %
201739 773 €3 777 €43 815 €16 586 €27 229 €19 841 €+9,5 %
201625 239 €2 679 €36 678 €12 809 €23 869 €14 060 €+10,6 %
201516 797 €3 344 €36 907 €9 721 €27 186 €11 189 €+19,9 %
20144 630 €1 241 €36 109 €6 377 €29 732 €2 732 €+26,8 %
2013580 €56 €5 273 €5 137 €136 €132 €+9,7 %
20121 370 €81 €5 081 €5 081 €—81 €+5,9 %

Riziko: zaplatí MOPET?

Peniaze od štátu: MOPET

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MOPET

Dátum vzniku MOPET je 26. 1. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25677/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 370 € · majetok 5 081 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023518409
  4. Nový štatutár: Ing. Peter MotloKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Peter MotloSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 60 569 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MOPET

  • prekladateľské a tlmočnícke služby v nemeckom jazyku
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, výroby
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Výroba potravinárskych výrobkov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

MOPET v odvetví ostatné odborné a technické činnosti

MOPET je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť prekladateľské a tlmočnícke činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 901 € (3 746 závierok), MOPET má 60 569 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 93 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MOPET 10. z 17.

V odvetví v okrese Považská Bystrica93aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 746Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MOPET, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo MOPET: Udiča

MOPET sídli na adrese 14, 018 01 Udiča, okres Považská Bystrica. V obci Udiča je 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 769.

Subjektov v obci Udiča280aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 769aktívnych
V tom istom odvetví93okres Považská Bystrica

Udiča: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

MOPET: IČO, sídlo a základné údaje

MOPET, s. r. o. (IČO 46499253) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Udiča, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 26. 1. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. Peter Motlo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 60 569 € a výsledok hospodárenia +15 752 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrekladateľské a tlmočnícke činnosti (SK NACE 7430)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 1. 2012
ObecUdiča
OkresOkres Považská Bystrica
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) MOPET, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 60 569 €, typická firma odvetvia 41 901 € (medián z 3 746 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy MOPET

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MOPET

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MOPET

  • Tendre22súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 191 tis. €
  • Končiace zmluvy198zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov121firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 400 €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v obci Udičatypický nepokrytý dopyt 69 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Udiča

FAIR aluminium, s.r.o.AZ sped s. r. o.MPP Group s.r.o.MK KOVO SK s.r.o.EMAT tools, s. r. o.Všetky firmy v obci Udiča ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.30) v okrese Považská Bystrica

SOLMARK, s. r. o.SMATASONIC s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk