T.R.I.P. - Consult, s.r.o.
Čadca
98 852 €tržby 2013 ▲ 148 %−1 675 €strata 2013zaniknutá 13. 1. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 13. 1. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 39 881 €, výsledok hospodárenia -2 907 €
- 13 : tržby 98 852 €, výsledok hospodárenia -1 675 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 033 €
T.R.I.P. - Consult, s.r.o. (IČO 46488570), sídlo Čadca, je v registri zapísaná od 30. 12. 2011 do 13. 1. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci T.R.I.P. - Consult
osobné náklady v roku 2013 boli 23 306 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 23 306 € | 17 163 € |
| 2012 | — | 17 882 € | 13 221 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 17 163 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 6 040 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci T.R.I.P. - Consult
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok T.R.I.P. - Consult
Za rok 2013 má T.R.I.P. - Consult v závierke tržby 98 852 €, o 147,9 % viac než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −1 675 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2013: 98 852 €.
Výkaz ziskov a strát T.R.I.P. - Consult
Najvyššie tržby: rok 2013, 98 852 €. Najnižšie: rok 2012, 39 881 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | — |
| 2013 | 98 852 € |
| 2012 | 39 881 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −5 615 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | −1 033 € |
| 2013 | −1 675 € |
| 2012 | −2 907 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- T.R.I.P. - Consult
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −1,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | T.R.I.P. - Consult |
|---|---|
| 2014 | — |
| 2013 | −1,7 % |
| 2012 | −7,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha T.R.I.P. - Consult
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 8 €, vlastné imanie −1 022 € a záväzky 1 030 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 8 € | −1 022 € | 1 030 € |
| 2013 | 11 € | 11 € | — |
| 2012 | 20 331 € | 1 686 € | 18 645 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok T.R.I.P. - Consult (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | — | −1 033 € | 8 € | −1 022 € | 1 030 € | −1 € | — |
| 2013 | 98 852 € | −1 675 € | 11 € | 11 € | — | 23 915 € | −1,7 % |
| 2012 | 39 881 € | −2 907 € | 20 331 € | 1 686 € | 18 645 € | 15 508 € | −7,3 % |
Riziko: zaplatí T.R.I.P. - Consult?
Peniaze od štátu: T.R.I.P. - Consult
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy T.R.I.P. - Consult
Dátum vzniku T.R.I.P. - Consult je 30. 12. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55865/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 39 881 € · majetok 20 331 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
T.R.I.P. - Consult v odvetví maloobchod
T.R.I.P. - Consult je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Čadca je v tomto odvetví 1 080 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je T.R.I.P. - Consult 154. z 306.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Woodlake s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2020)
- FIMISTO, s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 239 961 € (2025)
- Cleanfort &DAG s.r.o.Kolárovo · tržby 239 954 € (2023)
- GALE s.r.o.Staškov · tržby 239 952 € (2025)
- MÔJ SVET s. r. o.Cabaj-Čápor · tržby 239 712 € (2025)
- OVDL s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 239 493 € (2017)
- KESYL s.r.o.Trebišov · tržby 239 458 € (2025)
- ŠK-Building s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 239 424 € (2025)
- AZIM TRADE s. r. o.Martin · tržby 239 333 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb T.R.I.P. - Consult, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo T.R.I.P. - Consult: Čadca
T.R.I.P. - Consult sídli na adrese Slovenských dobrovoľníkov 1439, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 541 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
T.R.I.P. - Consult: IČO, sídlo a základné údaje
T.R.I.P. - Consult, s.r.o. (IČO 46488570) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 30. 12. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 13. 1. 2017, po 5 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 98 852 € a výsledok hospodárenia −1 675 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47820 |
| Vznik | 30. 12. 2011 |
| Zánik | 13. 1. 2017 |
| Obec | Čadca |
| Okres | Okres Čadca |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy T.R.I.P. - Consult
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu T.R.I.P. - Consult
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu T.R.I.P. - Consult
- Tendre56súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy779zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 000 €
- Výhry konkurentov132firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Čadcatypický nepokrytý dopyt 416 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Mesto Rajec28 zmlúv za 3 roky · 3 900 € · naposledy 21. 9. 2026Obec Výčapy - Opatovce, Výčapská 467/14, 951 44 Výčapy - Opatovce26 zmlúv za 3 roky · 7 443 € · naposledy 18. 8. 2026Obec Kysucký Lieskovec13 zmlúv za 3 roky · 490 € · naposledy 17. 8. 2026 Všetkých 23 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Čadca
COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.82) v okrese Čadca
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.