ANECtrans s.r.o.
Stožok · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
171 454 €tržby 2025+16 189 €zisk 2025aktívna 14 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 053 €
- 13 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -498 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 017 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -288 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby 171 454 €, výsledok hospodárenia 16 189 €
ANECtrans s.r.o. (IČO 46482270) mala v roku 2025 tržby 171 454 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 16. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ANECtrans
V roku 2025 mala ANECtrans priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ ANECtrans
Podľa Registra právnických osôb koná za ANECtrans 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník ANECtrans
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Andrej Malatinec100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Andrej Malatinecod 17. 4. 2012 | 14 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ANECtrans
Za rok 2025 má ANECtrans v závierke tržby 171 454 €, a výsledok hospodárenia +16 189 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 171 454 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 363 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ANECtrans
Najvyššie tržby: rok 2025, 171 454 €. Najnižšie: rok 2012, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 171 454 € |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | 0 € |
| 2012 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 8 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 11 553 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 189 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −288 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | −480 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | −1 017 € |
| 2013 | −498 € |
| 2012 | −1 053 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ANECtrans
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 40 801 €, vlastné imanie 25 553 € a záväzky 15 248 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 40 801 € | 25 553 € | 15 248 € |
| 2024 | 12 464 € | 9 364 € | 3 100 € |
| 2023 | 12 464 € | 9 704 € | 2 760 € |
| 2022 | 12 464 € | 9 704 € | 2 760 € |
| 2021 | 12 464 € | 9 992 € | 2 472 € |
| 2020 | 12 464 € | 9 992 € | 2 472 € |
| 2019 | 12 464 € | 9 992 € | 2 472 € |
| 2018 | 12 464 € | 9 992 € | 2 472 € |
| 2017 | 12 464 € | 9 992 € | 2 472 € |
| 2016 | 12 464 € | 10 472 € | 1 992 € |
| 2015 | 3 464 € | 1 952 € | 1 512 € |
| 2014 | 3 463 € | 2 432 € | 1 031 € |
| 2013 | 3 566 € | 3 449 € | 117 € |
| 2012 | 4 344 € | 3 947 € | 397 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ANECtrans (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 171 454 € | 16 189 € | 40 801 € | 25 553 € | 15 248 € | 23 676 € | +9,4 % |
| 2024 | — | −340 € | 12 464 € | 9 364 € | 3 100 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 12 464 € | 9 704 € | 2 760 € | — | — |
| 2022 | — | −288 € | 12 464 € | 9 704 € | 2 760 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 12 464 € | 9 992 € | 2 472 € | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 12 464 € | 9 992 € | 2 472 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 12 464 € | 9 992 € | 2 472 € | — | — |
| 2018 | — | 0 € | 12 464 € | 9 992 € | 2 472 € | — | — |
| 2017 | — | −480 € | 12 464 € | 9 992 € | 2 472 € | 0 € | — |
| 2016 | — | −480 € | 12 464 € | 10 472 € | 1 992 € | 0 € | — |
| 2015 | — | −480 € | 3 464 € | 1 952 € | 1 512 € | 0 € | — |
| 2014 | — | −1 017 € | 3 463 € | 2 432 € | 1 031 € | 0 € | — |
| 2013 | 0 € | −498 € | 3 566 € | 3 449 € | 117 € | −14 € | — |
| 2012 | 0 € | −1 053 € | 4 344 € | 3 947 € | 397 € | −11 € | — |
Riziko: zaplatí ANECtrans?
Peniaze od štátu: ANECtrans
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ANECtrans
Dátum vzniku ANECtrans je 30. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21379/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 0 € · majetok 4 344 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2820013966
- Prvé tržby po 13 rokoch bez tržiebZa rok 2025 firma vykázala 171 454 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 171 454 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ANECtrans
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- prenájom hnuteľných vecí
- povolanie prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy v celkovom počte motorových vozidiel: 2 (dve) nákladné motorové vozidlá na neobmedzený počet prepravných výkonov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
ANECtrans v odvetví maloobchod
ANECtrans je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), ANECtrans má 171 454 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Detva je v tomto odvetví 328 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ANECtrans 31. z 80.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| ANECtrans | 171 454 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ANECtrans
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ANECtrans s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ANECtrans | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 171 454 € | 97 643 € |
| 2024 | — | 93 145 € |
| 2023 | — | 95 743 € |
| 2022 | — | 101 116 € |
| 2021 | — | 87 423 € |
| 2020 | — | 81 900 € |
| 2019 | — | 85 084 € |
| 2018 | — | 80 953 € |
| 2017 | — | 74 679 € |
| 2016 | — | 63 581 € |
| 2015 | — | 73 009 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | 0 € | — |
| 2012 | 0 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ANECtrans | 171 454 € |
|---|---|
| medián okresu Detva | 100 225 € |
| medián kraja | 90 449 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DUNPLAST, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 419 841 € (2017)
- LIGOT s.r.o.Bardejov · tržby 419 753 € (2025)
- SANTALIS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 419 573 € (2025)
- ROTO spol. s r.o.Borský Mikuláš · tržby 419 408 € (2025)
- Duvaly s.r.o.Muľa · tržby 419 366 € (2014)
- EKOPRA COLOR - MIX s.r.o.Trebišov · tržby 419 326 € (2022)
- Good Nature s.r.o.Martin · tržby 419 273 € (2025)
- Leng&m s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 419 149 € (2025)
- VIP GYM s. r. o.Trnava · tržby 418 853 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ANECtrans, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ANECtrans: Stožok
ANECtrans sídli na adrese 132, 962 12 Stožok, okres Detva. V obci Stožok je 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 626. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Stožok: obyvatelia a dáta ›Okres Detva ›Adresár firiem v okrese Detva ›
ANECtrans: IČO, sídlo a základné údaje
ANECtrans s.r.o. (IČO 46482270) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stožok, okres Detva. Dátum vzniku je 30. 12. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Andrej Malatinec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 171 454 € a výsledok hospodárenia +16 189 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 14 000 € |
| Vznik | 30. 12. 2011 |
| Obec | Stožok |
| Okres | Okres Detva |
| Vyrubená daň z príjmov | 4 363 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) ANECtrans s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 171 454 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Detva ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Detva ›
Sieť prepojení firmy ANECtrans
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ANECtrans
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ANECtrans
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 400 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Stožoktypický nepokrytý dopyt 10 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 447 015 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR414 zmlúv za 3 roky · 1 603 573 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 723 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BETON BAU trans s.r.o.BETON BAU s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Stožok
PNEU DT s.r.o.BAPO DETVA s.r.o.MTK PLUS s.r.o.PYROHAS, s.r.o.STAVEBNINY BETONBAU s.r.o.Všetky firmy v obci Stožok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Detva
HRKO-Invest s.r.o.AD control, s.r.o.NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o.qwelltrack, s.r.o.Manatt Group s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.