IKAS HOLDING, s.r.o.
Humenné · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
70 650 €tržby 2025 ▲ 62 %+24 948 €zisk 2025aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 25 626 €, výsledok hospodárenia 1 056 €
- 13 : tržby 45 555 €, výsledok hospodárenia 470 €
- 14 : tržby 27 237 €, výsledok hospodárenia 1 437 €
- 15 : tržby 30 017 €, výsledok hospodárenia 2 410 €
- 16 : tržby 33 479 €, výsledok hospodárenia 1 509 €
- 17 : tržby 63 550 €, výsledok hospodárenia 803 €
- 18 : tržby 27 840 €, výsledok hospodárenia 835 €
- 19 : tržby 38 240 €, výsledok hospodárenia -677 €
- 20 : tržby 48 694 €, výsledok hospodárenia 2 389 €
- 21 : tržby 61 700 €, výsledok hospodárenia 1 312 €
- 22 : tržby 48 837 €, výsledok hospodárenia 169 €
- 23 : tržby 49 140 €, výsledok hospodárenia 2 297 €
- 24 : tržby 43 540 €, výsledok hospodárenia 425 €
- 25 : tržby 70 650 €, výsledok hospodárenia 24 948 €
Daň z príjmov
1 021 € za 2025Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok
IKAS HOLDING, s.r.o. (IČO 46480749) mala v roku 2025 tržby 70 650 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ IKAS HOLDING
Podľa Registra právnických osôb koná za IKAS HOLDING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník IKAS HOLDING
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Marián Ocilka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marián Ocilkaod 20. 7. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok IKAS HOLDING
Za rok 2025 má IKAS HOLDING v závierke tržby 70 650 €, o 62,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 948 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 70 650 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 021 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát IKAS HOLDING
Najvyššie tržby: rok 2025, 70 650 €. Najnižšie: rok 2012, 25 626 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 70 650 € |
| 2024 | 43 540 € |
| 2023 | 49 140 € |
| 2022 | 48 837 € |
| 2021 | 61 700 € |
| 2020 | 48 694 € |
| 2019 | 38 240 € |
| 2018 | 27 840 € |
| 2017 | 63 550 € |
| 2016 | 33 479 € |
| 2015 | 30 017 € |
| 2014 | 27 237 € |
| 2013 | 45 555 € |
| 2012 | 25 626 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 39 383 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 24 948 € |
| 2024 | 425 € |
| 2023 | 2 297 € |
| 2022 | 169 € |
| 2021 | 1 312 € |
| 2020 | 2 389 € |
| 2019 | −677 € |
| 2018 | 835 € |
| 2017 | 803 € |
| 2016 | 1 509 € |
| 2015 | 2 410 € |
| 2014 | 1 437 € |
| 2013 | 470 € |
| 2012 | 1 056 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- IKAS HOLDING
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +35,3 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | IKAS HOLDING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +35,3 % | +19,3 % |
| 2024 | +1,0 % | +12,5 % |
| 2023 | +4,7 % | +10,7 % |
| 2022 | +0,3 % | +9,6 % |
| 2021 | +2,1 % | +9,4 % |
| 2020 | +4,9 % | +9,2 % |
| 2019 | −1,8 % | +6,5 % |
| 2018 | +3,0 % | +6,6 % |
| 2017 | +1,3 % | +7,7 % |
| 2016 | +4,5 % | +7,9 % |
| 2015 | +8,0 % | +7,4 % |
| 2014 | +5,3 % | — |
| 2013 | +1,0 % | — |
| 2012 | +4,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 13 rokov, najviac v roku 2017 (+89,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +62,3 % |
| 2024 | −11,4 % |
| 2023 | +0,6 % |
| 2022 | −20,8 % |
| 2021 | +26,7 % |
| 2020 | +27,3 % |
| 2019 | +37,4 % |
| 2018 | −56,2 % |
| 2017 | +89,8 % |
| 2016 | +11,5 % |
| 2015 | +10,2 % |
| 2014 | −40,2 % |
| 2013 | +77,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IKAS HOLDING
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 137 882 €, vlastné imanie 44 513 € a záväzky 93 369 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 137 882 € | 44 513 € | 93 369 € |
| 2024 | 83 764 € | 19 565 € | 64 199 € |
| 2023 | 92 323 € | 19 140 € | 73 183 € |
| 2022 | 101 067 € | 16 843 € | 84 224 € |
| 2021 | 92 990 € | 16 674 € | 76 316 € |
| 2020 | 45 393 € | 15 363 € | 30 030 € |
| 2019 | 25 484 € | 12 974 € | 12 510 € |
| 2018 | 25 545 € | 13 651 € | 11 894 € |
| 2017 | 32 335 € | 12 815 € | 19 520 € |
| 2016 | 27 076 € | 12 012 € | 15 064 € |
| 2015 | 18 096 € | 10 503 € | 7 593 € |
| 2014 | 25 838 € | 8 093 € | 17 745 € |
| 2013 | 6 796 € | 6 655 € | 141 € |
| 2012 | 6 436 € | 6 186 € | 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IKAS HOLDING (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70 650 € | 24 948 € | 137 882 € | 44 513 € | 93 369 € | 38 335 € | +35,3 % |
| 2024 | 43 540 € | 425 € | 83 764 € | 19 565 € | 64 199 € | 17 159 € | +1,0 % |
| 2023 | 49 140 € | 2 297 € | 92 323 € | 19 140 € | 73 183 € | 20 348 € | +4,7 % |
| 2022 | 48 837 € | 169 € | 101 067 € | 16 843 € | 84 224 € | 17 549 € | +0,3 % |
| 2021 | 61 700 € | 1 312 € | 92 990 € | 16 674 € | 76 316 € | 8 665 € | +2,1 % |
| 2020 | 48 694 € | 2 389 € | 45 393 € | 15 363 € | 30 030 € | 4 061 € | +4,9 % |
| 2019 | 38 240 € | −677 € | 25 484 € | 12 974 € | 12 510 € | 4 423 € | −1,8 % |
| 2018 | 27 840 € | 835 € | 25 545 € | 13 651 € | 11 894 € | 6 747 € | +3,0 % |
| 2017 | 63 550 € | 803 € | 32 335 € | 12 815 € | 19 520 € | 6 587 € | +1,3 % |
| 2016 | 33 479 € | 1 509 € | 27 076 € | 12 012 € | 15 064 € | 4 914 € | +4,5 % |
| 2015 | 30 017 € | 2 410 € | 18 096 € | 10 503 € | 7 593 € | 3 485 € | +8,0 % |
| 2014 | 27 237 € | 1 437 € | 25 838 € | 8 093 € | 17 745 € | 2 024 € | +5,3 % |
| 2013 | 45 555 € | 470 € | 6 796 € | 6 655 € | 141 € | 740 € | +1,0 % |
| 2012 | 25 626 € | 1 056 € | 6 436 € | 6 186 € | 250 € | 1 334 € | +4,1 % |
Riziko: zaplatí IKAS HOLDING?
Peniaze od štátu: IKAS HOLDING
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy IKAS HOLDING
Dátum vzniku IKAS HOLDING je 23. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25322/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 25 626 € · majetok 6 436 €
- Nový spoločník: Marián OcilkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 70 650 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IKAS HOLDING
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- pneuservis
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- reklamné a marketingové služby
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- tvorba web - stránok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
IKAS HOLDING v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
IKAS HOLDING je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 909 € (12 890 závierok), IKAS HOLDING má 70 650 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Humenné je v tomto odvetví 136 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IKAS HOLDING 23. z 59.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 863 €, polovica do 53 909 €, tri štvrtiny do 98 221 €; 10 % firiem má viac než 313 549 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 863 € |
| medián | 53 909 € |
| horný kvartil | 98 221 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 549 € |
| IKAS HOLDING | 70 650 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- IKAS HOLDING
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby IKAS HOLDING s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | IKAS HOLDING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 70 650 € | 53 909 € |
| 2024 | 43 540 € | 50 067 € |
| 2023 | 49 140 € | 49 305 € |
| 2022 | 48 837 € | 48 720 € |
| 2021 | 61 700 € | 46 823 € |
| 2020 | 48 694 € | 45 727 € |
| 2019 | 38 240 € | 45 067 € |
| 2018 | 27 840 € | 43 684 € |
| 2017 | 63 550 € | 42 310 € |
| 2016 | 33 479 € | 41 376 € |
| 2015 | 30 017 € | 41 265 € |
| 2014 | 27 237 € | — |
| 2013 | 45 555 € | — |
| 2012 | 25 626 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| IKAS HOLDING | 70 650 € |
|---|---|
| medián okresu Humenné | 49 581 € |
| medián kraja | 46 117 € |
| medián Slovenska | 53 909 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Commodus s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 157 848 € (2025)
- BiteBerry s. r. o.Žilina · tržby 157 722 € (2025)
- TboTech s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 590 € (2025)
- MASIL s.r.oVáhovce · tržby 157 375 € (2025)
- ORANGUTAN, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 157 268 € (2025)
- Beautrium s. r. o.Trnava · tržby 157 221 € (2025)
- MCDATA s.r.o.Holíč · tržby 157 209 € (2025)
- MMIT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 157 111 € (2025)
- CloudMatrix s.r.o.Dunajská Streda · tržby 157 107 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IKAS HOLDING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IKAS HOLDING: Humenné
IKAS HOLDING sídli na adrese Gaštanová 1919/106, 066 01 Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 611 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 280. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›
IKAS HOLDING: IČO, sídlo a základné údaje
IKAS HOLDING, s.r.o. (IČO 46480749) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, okres Humenné. Dátum vzniku je 23. 12. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Marián Ocilka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 70 650 € a výsledok hospodárenia +24 948 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 12. 2011 |
| Obec | Humenné |
| Okres | Okres Humenné |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 021 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 17 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) IKAS HOLDING, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 70 650 €, typická firma odvetvia 53 909 € (medián z 12 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Humenné ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Humenné ›
Sieť prepojení firmy IKAS HOLDING
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IKAS HOLDING
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IKAS HOLDING
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 400 €
- Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 84 tis. €
- Diery na trhu18odvetví chýba v meste Humennétypický nepokrytý dopyt 2,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 568 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
IKAS, s.r.o.IKAS Services, s.r.o.IKAS GROUP, s. r. o.SpiderNET IT, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Humenné
MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Humenné
Pharittaz s. r. o.Morek s. r. o.WEBGANG, s.r.o.JUDr. Marcel Kalanin, s.r.o.BIT C&S, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.