VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LESMI, s. r. o.

Čadca · Ostatné ubytovanie

292 688 €tržby 2025 ▲ 11 %+2 377 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

292 688 €tržby 2025 ▲ 11 %
+2 377 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 7 962 €, výsledok hospodárenia -1 356 €
  2. 13 : tržby 13 213 €, výsledok hospodárenia -743 €
  3. 14 : tržby 27 508 €, výsledok hospodárenia 1 703 €
  4. 15 : tržby 28 541 €, výsledok hospodárenia 1 549 €
  5. 16 : tržby 27 273 €, výsledok hospodárenia 1 847 €
  6. 17 : tržby 11 834 €, výsledok hospodárenia -1 127 €
  7. 18 : tržby 10 021 €, výsledok hospodárenia -11 €
  8. 19 : tržby 11 062 €, výsledok hospodárenia 50 €
  9. 20 : tržby 104 €, výsledok hospodárenia -59 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -671 €
  11. 22 : tržby 15 388 €, výsledok hospodárenia 148 €
  12. 23 : tržby 209 093 €, výsledok hospodárenia 474 €
  13. 24 : tržby 263 171 €, výsledok hospodárenia 3 925 €
  14. 25 : tržby 292 688 €, výsledok hospodárenia 2 377 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LESMI, s. r. o. (IČO 46479104) mala v roku 2025 tržby 292 688 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LESMI

LESMI má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 8 158 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ LESMI

Podľa Registra právnických osôb koná za LESMI 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci LESMI

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch LESMI
Podiely spoločníkov na vkladoch LESMI Ing. Gabriela Hečková 50,0 %, Jaroslav Konečný 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Gabriela Hečková: 2 500 €, 50,0 %Jaroslav Konečný: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Gabriela Hečková50,0 %
  • Jaroslav Konečný50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Gabriela Hečkováod 5. 2. 2025 2 500 €50,0 %
Jaroslav Konečnýod 5. 2. 2025 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok LESMI

Za rok 2025 má LESMI v závierke tržby 292 688 €, o 11,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 377 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 292 688 €.

Tržby 2025293 tis. €▲ +11,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 377 €zisk
Majetok (aktíva) 202537 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 202525 tis. €66,0 % majetku
Pridaná hodnota 202514 tis. €
Zisková marža 2025+0,8 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 14 rokov8 106 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát LESMI

Súvaha LESMI

Všetky čísla zo závierok LESMI (14 rokov)
Čísla zo závierok LESMI po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025292 688 €2 377 €37 467 €12 747 €24 720 €14 234 €+0,8 %
2024263 171 €3 925 €43 788 €10 370 €33 418 €10 247 €+1,5 %
2023209 093 €474 €13 675 €6 401 €7 274 €3 358 €+0,2 %
202215 388 €148 €19 254 €5 927 €13 327 €1 212 €+1,0 %
2021—−671 €5 779 €5 779 €—−592 €—
2020104 €−59 €6 450 €6 450 €—−4 679 €−56,7 %
201911 062 €50 €6 656 €6 509 €147 €1 545 €+0,5 %
201810 021 €−11 €6 547 €6 459 €88 €940 €−0,1 %
201711 834 €−1 127 €6 950 €6 470 €480 €−305 €−9,5 %
201627 273 €1 847 €3 144 €2 597 €547 €2 863 €+6,8 %
201528 541 €1 549 €6 813 €5 750 €1 063 €2 240 €+5,4 %
201427 508 €1 703 €9 205 €9 205 €—3 088 €+6,2 %
201313 213 €−743 €3 498 €2 498 €1 000 €−151 €−5,6 %
20127 962 €−1 356 €3 310 €3 241 €69 €−1 046 €−17,0 %

Riziko: zaplatí LESMI?

LESMI a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom LESMI z roku 2022.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202222. 12. 2022

História firmy LESMI

Dátum vzniku LESMI je 17. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: PETTIX s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55799/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 7 962 € · majetok 3 310 €
  3. Nový štatutár: Ing. Gabriela HečkováKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým PETTIX s.r.o., odvtedy LESMI, s. r. o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023395099
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Sever. Firma vznikla 17. 12. 2011.
  7. Nový spoločník: Jaroslav KonečnýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 292 688 €.
  9. Nový spoločník: Ing. Gabriela HečkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LESMI

  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • prenájom hnuteľných vecí
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • reklamné a marketingové služby
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • administratívne služby
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

LESMI v odvetví ubytovanie

LESMI je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť ostatné ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 590 € (2 289 závierok), LESMI má 292 688 €, čo je 6,0-násobok mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 74 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LESMI 5. z 25.

V odvetví v okrese Čadca74aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 289Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LESMI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Čadca ›

Sídlo LESMI: Čadca

LESMI sídli na adrese Hviezdoslavova 2929, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 514 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 473.

Subjektov v obci Čadca4 514aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 473aktívnych
V tom istom odvetví74okres Čadca

Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

LESMI: IČO, sídlo a základné údaje

LESMI, s. r. o. (IČO 46479104) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 17. 12. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. Gabriela Hečková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 292 688 € a výsledok hospodárenia +2 377 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné ubytovanie (SK NACE 5590)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 12. 2011
Skoršie názvyPETTIX s.r.o.
ObecČadca
OkresOkres Čadca
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) LESMI, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 292 688 €, typická firma odvetvia 48 590 €, čo je 6,0-násobok mediánu (medián z 2 289 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›

Sieť prepojení firmy LESMI

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LESMI

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LESMI

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
  • Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov419firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 595 tis. €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Čadcatypický nepokrytý dopyt 267 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

K + J wood, s.r.o. v likvidácii

Najväčšie firmy v obci Čadca

COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.90) v okrese Čadca

PENZIÓN pri TROJIČKE, s. r. o.ZOŠ, s.r.o.ŠP-Invest, s.r.o.FESTA - BEST s. r. o.EASY WAY, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk