A2 consulting s. r. o.
Seniakovce
22 795 €tržby 2019 ▼ 70 %+4 €zisk 2019zaniknutá 9. 7. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 9. 7. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -434 €
- 14 : tržby 10 006 €, výsledok hospodárenia -76 €
- 15 : tržby 81 826 €, výsledok hospodárenia 5 880 €
- 16 : tržby 43 605 €, výsledok hospodárenia -197 €
- 17 : tržby 111 020 €, výsledok hospodárenia -3 646 €
- 18 : tržby 74 750 €, výsledok hospodárenia 2 775 €
- 19 : tržby 22 795 €, výsledok hospodárenia 4 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -940 €
A2 consulting s. r. o. (IČO 46478612), sídlo Bratislava, je v registri zapísaná od 1. 1. 2012 do 9. 7. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci A2 consulting
osobné náklady v roku 2019 boli 4 652 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 4 652 € | 3 426 € |
| 2018 | — | 16 085 € | 11 736 € |
| 2017 | — | 32 184 € | 15 978 € |
| 2016 | — | 10 298 € | — |
| 2015 | — | 18 848 € | — |
Na čo išli osobné náklady v roku 2019
- Mzdy 74 % 3 426 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 193 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci A2 consulting
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok A2 consulting
Za rok 2019 má A2 consulting v závierke tržby 22 795 €, o 69,5 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +4 €. Závierky máme za 8 rokov (2013 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2017: 111 020 €.
Výkaz ziskov a strát A2 consulting
Najvyššie tržby: rok 2017, 111 020 €. Najnižšie: rok 2014, 10 006 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | — |
| 2019 | 22 795 € |
| 2018 | 74 750 € |
| 2017 | 111 020 € |
| 2016 | 43 605 € |
| 2015 | 81 826 € |
| 2014 | 10 006 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 5 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 366 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | −940 € |
| 2019 | 4 € |
| 2018 | 2 775 € |
| 2017 | −3 646 € |
| 2016 | −197 € |
| 2015 | 5 880 € |
| 2014 | −76 € |
| 2013 | −434 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- A2 consulting
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je 0,0 %, medián odvetvia +3,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | A2 consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | — | +4,0 % |
| 2019 | 0,0 % | +3,7 % |
| 2018 | +3,7 % | +4,3 % |
| 2017 | −3,3 % | +5,7 % |
| 2016 | −0,5 % | +5,6 % |
| 2015 | +7,2 % | +4,9 % |
| 2014 | −0,8 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2017 (+154,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2020 | — |
| 2019 | −69,5 % |
| 2018 | −32,7 % |
| 2017 | +154,6 % |
| 2016 | −46,7 % |
| 2015 | +717,8 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha A2 consulting
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 22 795 €, vlastné imanie 6 738 € a záväzky 16 057 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 22 795 € | 6 738 € | 16 057 € |
| 2019 | 34 370 € | 7 678 € | 26 692 € |
| 2018 | 18 397 € | 8 867 € | 9 530 € |
| 2017 | 14 401 € | 6 092 € | 8 309 € |
| 2016 | 17 277 € | 9 738 € | 7 539 € |
| 2015 | 20 332 € | 9 935 € | 10 397 € |
| 2014 | 4 955 € | 4 055 € | 900 € |
| 2013 | 5 110 € | 4 130 € | 980 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok A2 consulting (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | −940 € | 22 795 € | 6 738 € | 16 057 € | −639 € | — |
| 2019 | 22 795 € | 4 € | 34 370 € | 7 678 € | 26 692 € | 6 351 € | 0,0 % |
| 2018 | 74 750 € | 2 775 € | 18 397 € | 8 867 € | 9 530 € | 24 490 € | +3,7 % |
| 2017 | 111 020 € | −3 646 € | 14 401 € | 6 092 € | 8 309 € | 37 064 € | −3,3 % |
| 2016 | 43 605 € | −197 € | 17 277 € | 9 738 € | 7 539 € | 12 626 € | −0,5 % |
| 2015 | 81 826 € | 5 880 € | 20 332 € | 9 935 € | 10 397 € | 28 863 € | +7,2 % |
| 2014 | 10 006 € | −76 € | 4 955 € | 4 055 € | 900 € | 496 € | −0,8 % |
| 2013 | — | −434 € | 5 110 € | 4 130 € | 980 € | −366 € | — |
Riziko: zaplatí A2 consulting?
Peniaze od štátu: A2 consulting
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy A2 consulting
Dátum vzniku A2 consulting je 1. 1. 2012. Skoršie obchodné meno: A2 consulting s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32104/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 110 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 8.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Zmena sídlaSeniakovce 11|08203|Seniakovce → Kopčianska 10|85101|Bratislava
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
A2 consulting v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
A2 consulting je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 38 640 € (10 503 závierok), A2 consulting má 22 795 €, čo je 59 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 634 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je A2 consulting 185. z 253.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 277 €, polovica do 38 640 €, tri štvrtiny do 111 453 €; 10 % firiem má viac než 388 454 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 873 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 277 € |
| medián | 38 640 € |
| horný kvartil | 111 453 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 454 € |
| A2 consulting | 22 795 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- A2 consulting
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby A2 consulting s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | A2 consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | 22 795 € | 38 640 € |
| 2018 | 74 750 € | 37 063 € |
| 2017 | 111 020 € | 36 071 € |
| 2016 | 43 605 € | 34 200 € |
| 2015 | 81 826 € | 33 470 € |
| 2014 | 10 006 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| A2 consulting | 22 795 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 45 850 € |
| medián kraja | 29 776 € |
| medián Slovenska | 38 640 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Agro Bistava s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 51 588 € (2025)
- TORMUND s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 578 € (2025)
- Taures Slovakia, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 51 550 € (2025)
- Poa s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 521 € (2025)
- PIF spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 462 € (2021)
- Secom Group s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 430 € (2025)
- ProMaStaR s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 51 430 € (2025)
- Hacienda s. r. o.Holice · tržby 51 429 € (2025)
- Kris digital s.r.o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 51 412 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb A2 consulting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo A2 consulting: Seniakovce
A2 consulting sídli na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava, okres Prešov. V obci Seniakovce je 32 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Seniakovce: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
A2 consulting: IČO, sídlo a základné údaje
A2 consulting s. r. o. (IČO 46478612) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Seniakovce, okres Prešov. Dátum vzniku je 1. 1. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 9. 7. 2022, po 10 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 22 795 € a výsledok hospodárenia +4 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 70220 |
| Vznik | 1. 1. 2012 |
| Zánik | 9. 7. 2022 |
| Skoršie názvy | A2 consulting s. r. o. |
| Obec | Seniakovce |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy A2 consulting
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu A2 consulting
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu A2 consulting
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy265zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Seniakovcetypický nepokrytý dopyt 288 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Seniakovce
bonum IN, s. r. o.MSP records s.r.o.Blueshift Technology, s. r. o.Poľovnícke občianske združenie OľšaViP mentor s. r. o.Všetky firmy v obci Seniakovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Prešov
FL DISTRIBUTION, s.r.o.Epay Group s.r.o.ZOYTEC, s. r. o.RAIS Services, s.r.o.AnaLog s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.