ITAKA floors s.r.o.
Košice - Staré Mesto · Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
149 271 €tržby 2022 ▼ 21 %−151 €strata 2022aktívna 14 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 193 962 €, výsledok hospodárenia 12 236 €
- 13 : tržby 236 692 €, výsledok hospodárenia 731 €
- 14 : tržby 258 022 €, výsledok hospodárenia 5 202 €
- 15 : tržby 270 313 €, výsledok hospodárenia -750 €
- 16 : tržby 276 341 €, výsledok hospodárenia -671 €
- 17 : tržby 285 838 €, výsledok hospodárenia -592 €
- 18 : tržby 255 680 €, výsledok hospodárenia -489 €
- 19 : tržby 126 188 €, výsledok hospodárenia -64 €
- 20 : tržby 203 285 €, výsledok hospodárenia -58 €
- 21 : tržby 187 798 €, výsledok hospodárenia -52 €
- 22 : tržby 149 271 €, výsledok hospodárenia -151 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
ITAKA floors s.r.o. (IČO 46474692), sídlo Košice - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 22. 12. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ITAKA floors
V roku 2025 mala ITAKA floors priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v roku 2022 boli 4 985 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | — | — |
| 2022 | — | 4 985 € | — |
| 2021 | — | 5 299 € | — |
| 2020 | — | 5 328 € | — |
| 2019 | — | 5 246 € | — |
| 2018 | — | 15 935 € | 11 724 € |
| 2017 | — | 18 039 € | 13 337 € |
| 2016 | — | 16 568 € | 12 479 € |
| 2015 | — | 637 € | 502 € |
| 2014 | — | 8 014 € | 5 907 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konatelia ITAKA floors
Podľa Registra právnických osôb konajú za ITAKA floors 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
Spoločník ITAKA floors
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Martin Heidecker100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Martin Heideckerod 21. 1. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ITAKA floors
Za rok 2022 má ITAKA floors v závierke tržby 149 271 €, o 20,5 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −151 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 285 838 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ITAKA floors
Najvyššie tržby: rok 2017, 285 838 €. Najnižšie: rok 2019, 126 188 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | 149 271 € |
| 2021 | 187 798 € |
| 2020 | 203 285 € |
| 2019 | 126 188 € |
| 2018 | 255 680 € |
| 2017 | 285 838 € |
| 2016 | 276 341 € |
| 2015 | 270 313 € |
| 2014 | 258 022 € |
| 2013 | 236 692 € |
| 2012 | 193 962 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 8 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 15 342 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −151 € |
| 2021 | −52 € |
| 2020 | −58 € |
| 2019 | −64 € |
| 2018 | −489 € |
| 2017 | −592 € |
| 2016 | −671 € |
| 2015 | −750 € |
| 2014 | 5 202 € |
| 2013 | 731 € |
| 2012 | 12 236 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ITAKA floors
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,1 %, medián odvetvia +2,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ITAKA floors | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,4 % |
| 2024 | — | +2,3 % |
| 2023 | — | +1,9 % |
| 2022 | −0,1 % | +2,1 % |
| 2021 | 0,0 % | +2,0 % |
| 2020 | 0,0 % | +1,6 % |
| 2019 | −0,1 % | +1,5 % |
| 2018 | −0,2 % | +1,6 % |
| 2017 | −0,2 % | +2,2 % |
| 2016 | −0,2 % | +2,0 % |
| 2015 | −0,3 % | +1,7 % |
| 2014 | +2,0 % | — |
| 2013 | +0,3 % | — |
| 2012 | +6,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2020 (+61,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | −20,5 % |
| 2021 | −7,6 % |
| 2020 | +61,1 % |
| 2019 | −50,6 % |
| 2018 | −10,6 % |
| 2017 | +3,4 % |
| 2016 | +2,2 % |
| 2015 | +4,8 % |
| 2014 | +9,0 % |
| 2013 | +22,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ITAKA floors
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | — | — |
| 2024 | 0 € | — | — |
| 2023 | 0 € | — | — |
| 2022 | 27 072 € | 4 849 € | 22 223 € |
| 2021 | 28 916 € | 4 948 € | 23 968 € |
| 2020 | 22 382 € | 4 942 € | 17 440 € |
| 2019 | 27 057 € | 4 936 € | 22 121 € |
| 2018 | 41 244 € | 4 511 € | 36 733 € |
| 2017 | 42 540 € | 4 408 € | 38 132 € |
| 2016 | 46 473 € | 4 329 € | 42 144 € |
| 2015 | 47 817 € | 4 250 € | 43 567 € |
| 2014 | 10 202 € | 4 046 € | 34 723 € |
| 2013 | 22 078 € | 6 021 € | 16 057 € |
| 2012 | 36 795 € | 16 844 € | 19 951 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ITAKA floors (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2024 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2022 | 149 271 € | −151 € | 27 072 € | 4 849 € | 22 223 € | 8 671 € | −0,1 % |
| 2021 | 187 798 € | −52 € | 28 916 € | 4 948 € | 23 968 € | 8 788 € | 0,0 % |
| 2020 | 203 285 € | −58 € | 22 382 € | 4 942 € | 17 440 € | 5 270 € | 0,0 % |
| 2019 | 126 188 € | −64 € | 27 057 € | 4 936 € | 22 121 € | 5 182 € | −0,1 % |
| 2018 | 255 680 € | −489 € | 41 244 € | 4 511 € | 36 733 € | 31 067 € | −0,2 % |
| 2017 | 285 838 € | −592 € | 42 540 € | 4 408 € | 38 132 € | 33 986 € | −0,2 % |
| 2016 | 276 341 € | −671 € | 46 473 € | 4 329 € | 42 144 € | 32 050 € | −0,2 % |
| 2015 | 270 313 € | −750 € | 47 817 € | 4 250 € | 43 567 € | 1 122 € | −0,3 % |
| 2014 | 258 022 € | 5 202 € | 10 202 € | 4 046 € | 34 723 € | 8 038 € | +2,0 % |
| 2013 | 236 692 € | 731 € | 22 078 € | 6 021 € | 16 057 € | 1 088 € | +0,3 % |
| 2012 | 193 962 € | 12 236 € | 36 795 € | 16 844 € | 19 951 € | 140 € | +6,3 % |
Riziko: zaplatí ITAKA floors?
Peniaze od štátu: ITAKA floors
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ITAKA floors
Dátum vzniku ITAKA floors je 22. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28927/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2820004506
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 193 962 € · majetok 36 795 €
- Nový spoločník: Ing. Martin HeideckerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ITAKA floors
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prenájom hnuteľných vecí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vedenie účtovníctva
- reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
ITAKA floors v odvetví veľkoobchod
ITAKA floors je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 133 421 € (15 605 závierok), ITAKA floors má 149 271 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 851 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ITAKA floors 139. z 332.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 512 €, polovica do 133 421 €, tri štvrtiny do 762 316 €; 10 % firiem má viac než 3 801 365 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 329 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 512 € |
| medián | 133 421 € |
| horný kvartil | 762 316 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 801 365 € |
| ITAKA floors | 149 271 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ITAKA floors
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ITAKA floors s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ITAKA floors | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 139 031 € |
| 2024 | — | 139 389 € |
| 2023 | — | 134 750 € |
| 2022 | 149 271 € | 133 421 € |
| 2021 | 187 798 € | 117 743 € |
| 2020 | 203 285 € | 112 008 € |
| 2019 | 126 188 € | 120 401 € |
| 2018 | 255 680 € | 118 273 € |
| 2017 | 285 838 € | 106 235 € |
| 2016 | 276 341 € | 97 886 € |
| 2015 | 270 313 € | 98 091 € |
| 2014 | 258 022 € | — |
| 2013 | 236 692 € | — |
| 2012 | 193 962 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| ITAKA floors | 149 271 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 88 081 € |
| medián kraja | 124 943 € |
| medián Slovenska | 133 421 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BREAK LIMITS, s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 365 074 € (2025)
- R-Diagnostics SK, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 364 967 € (2025)
- staDI, s.r.o.Námestovo · tržby 364 833 € (2025)
- NK servis, s.r.o.Levice · tržby 364 687 € (2025)
- AUTOSKLO KOŠICE, s.r.o.Košice - mestská časť Džungľa · tržby 364 542 € (2025)
- CDC Roastery, s.r.o.Rovinka · tržby 364 405 € (2025)
- REALINVEST, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 364 396 € (2025)
- FINIT SLOVENSKO, s.r.o.Čeľadince · tržby 364 319 € (2025)
- Lekáreň Íris s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 364 300 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ITAKA floors, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice I ›
Sídlo ITAKA floors: Košice - Staré Mesto
ITAKA floors sídli na adrese Magurská 9, 040 01 Košice, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 741 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
ITAKA floors: IČO, sídlo a základné údaje
ITAKA floors s.r.o. (IČO 46474692) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 22. 12. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Ing. Ján Kica a Ing. Martin Heidecker. Za rok 2022 sú v závierke tržby 149 271 € a výsledok hospodárenia −151 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami (SK NACE 4683) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 12. 2011 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 20 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) ITAKA floors s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 149 271 €, typická firma odvetvia 133 421 € (medián z 15 605 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy ITAKA floors
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ITAKA floors
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ITAKA floors
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 172 tis. €
- Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever129 zmlúv za 3 roky · 6 879 884 € · naposledy 9. 10. 2026Mestské lesy Košice a.s.109 zmlúv za 3 roky · · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava65 zmlúv za 3 roky · 809 673 € · naposledy 27. 8. 2026 Všetkých 279 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.73) v okrese Košice I
ASUAN a.s.CASYST s.r.o.MDJ WOOD s.r.o.ŠTARK SK s. r. o.ABOVEX s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.