VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Bruuu s. r. o.

Moravany nad Váhom · Výroba spodnej bielizne

44 288 €tržby 2025 ▼ 36 %−1 678 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

44 288 €tržby 2025 ▼ 36 %
−1 678 €strata 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 455 €
  2. 14 : tržby 1 645 €, výsledok hospodárenia -245 €
  3. 15 : tržby 6 265 €, výsledok hospodárenia -213 €
  4. 16 : tržby 3 625 €, výsledok hospodárenia -954 €
  5. 17 : tržby 3 737 €, výsledok hospodárenia 294 €
  6. 18 : tržby 3 088 €, výsledok hospodárenia 924 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -160 €
  8. 20 : tržby 42 475 €, výsledok hospodárenia -2 662 €
  9. 21 : tržby 75 590 €, výsledok hospodárenia -1 770 €
  10. 22 : tržby 16 469 €, výsledok hospodárenia -41 017 €
  11. 23 : tržby 10 277 €, výsledok hospodárenia -35 378 €
  12. 24 : tržby 69 141 €, výsledok hospodárenia -7 532 €
  13. 25 : tržby 44 288 €, výsledok hospodárenia -1 678 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Bruuu s. r. o. (IČO 46473581) mala v roku 2025 tržby 44 288 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Bruuu

osobné náklady v roku 2024 boli 5 383 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Bruuu

Podľa Registra právnických osôb konajú za Bruuu 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci Bruuu

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Bruuu

Za rok 2025 má Bruuu v závierke tržby 44 288 €, o 35,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 678 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 75 590 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202544 tis. €▼ −35,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 678 €strata
Majetok (aktíva) 2025118 tis. €
Vlastné imanie 2025−90 tis. €
Záväzky 2025208 tis. €176,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025−943 €
Zisková marža 2025−3,8 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−93 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Bruuu

Súvaha Bruuu

Všetky čísla zo závierok Bruuu (13 rokov)
Čísla zo závierok Bruuu po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202544 288 €−1 678 €118 278 €−90 079 €208 357 €−943 €−3,8 %
202469 141 €−7 532 €77 492 €−88 402 €165 894 €6 977 €−10,9 %
202310 277 €−35 378 €20 311 €−80 869 €101 180 €−277 €−344,2 %
202216 469 €−41 017 €28 944 €−45 491 €74 435 €−17 402 €−249,1 %
202175 590 €−1 770 €35 652 €−4 474 €40 126 €6 067 €−2,3 %
202042 475 €−2 662 €7 850 €−2 705 €10 555 €−2 452 €−6,3 %
2019—−160 €37 €−43 €80 €−282 €—
20183 088 €924 €3 259 €118 €3 141 €1 692 €+29,9 %
20173 737 €294 €2 744 €−807 €3 551 €966 €+7,9 %
20163 625 €−954 €2 195 €−1 101 €3 296 €−1 709 €−26,3 %
20156 265 €−213 €3 131 €−147 €3 278 €389 €−3,4 %
20141 645 €−245 €1 536 €66 €1 470 €189 €−14,9 %
2013—−2 455 €1 618 €−490 €2 108 €−2 317 €—

Riziko: zaplatí Bruuu?

Bruuu a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Bruuu v objeme 6 812 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany: 6 812 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv6 812 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202226. 2. 2022

História firmy Bruuu

Dátum vzniku Bruuu je 1. 1. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné mená: SK-6, s.r.o., SK-6, spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28636/T
  2. Zmena obchodného menaPredtým SK-6, s.r.o., odvtedy SK-6, spol. s r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 1 618 €
  4. Nový štatutár: Barbora MudráKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým SK-6, spol. s r.o., odvtedy Bruuu s. r. o.
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany, hodnota zmluvy 6 812 €. Firma vznikla 1. 1. 2012.
  7. Nový spoločník: Peter MudrýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2820018762
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 44 288 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Bruuu

  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sťahovacie služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • faktoring a forfaiting
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vací
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • čistiace a upratovacie služby
  • reklamné a marketingové služby
  • Textilná výroba
  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
  • Výroba chovateľských a kynologických potrieb
  • Odevná výroba
  • Výroba kožených a kožušinových výrobkov
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba, renovácia nábytku vrátane čalunnictva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • masérske služby
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Bruuu v odvetví výroba odevov

Bruuu je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba spodnej bielizne. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 364 € (1 164 závierok), Bruuu má 44 288 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 58 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bruuu 11. z 16.

V odvetví v okrese Piešťany58aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 164Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia41 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bruuu, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Piešťany ›

Sídlo Bruuu: Moravany nad Váhom

Bruuu sídli na adrese Piešťanská 443/54, 922 21 Moravany nad Váhom, okres Piešťany. V obci Moravany nad Váhom je 420 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 573.

Subjektov v obci Moravany nad Váhom420aktívnych
Subjektov v okrese Piešťany10 573aktívnych
V tom istom odvetví58okres Piešťany

Moravany nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›

Bruuu: IČO, sídlo a základné údaje

Bruuu s. r. o. (IČO 46473581) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Moravany nad Váhom, okres Piešťany. Dátum vzniku je 1. 1. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Barbora Mudrá a Peter Mudrý. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 288 € a výsledok hospodárenia −1 678 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba spodnej bielizne (SK NACE 1422)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 1. 2012
Skoršie názvySK-6, s.r.o.
SK-6, spol. s r.o.
ObecMoravany nad Váhom
OkresOkres Piešťany
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) Bruuu s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 288 €, typická firma odvetvia 41 364 € (medián z 1 164 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›

Sieť prepojení firmy Bruuu

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bruuu

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Bruuu

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 900 €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
  • Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
  • Výhry konkurentov44firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 700 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Moravany nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 295 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Moravany nad Váhom

MB SERVIS, s.r.o.Eco-Stav s.r.o.FLORA SK,s.r.o.Goldvia, s.r.o.REGIAPHARM s.r.o.Všetky firmy v obci Moravany nad Váhom ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk