VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Brafinet s. r. o.

Bratislava - Podunajské Biskupice · Činnosti reklamných agentúr

70 000 €tržby 2025 ▲ 41 %+10 279 €zisk 2025

aktívna 14 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

70 000 €tržby 2025 ▲ 41 %
+10 279 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 28 605 €, výsledok hospodárenia 136 €
  2. 13 : tržby 40 024 €, výsledok hospodárenia 13 029 €
  3. 14 : tržby 29 763 €, výsledok hospodárenia 7 354 €
  4. 15 : tržby 26 614 €, výsledok hospodárenia 4 559 €
  5. 16 : tržby 26 412 €, výsledok hospodárenia 2 607 €
  6. 17 : tržby 82 407 €, výsledok hospodárenia 331 €
  7. 18 : tržby 52 454 €, výsledok hospodárenia -2 099 €
  8. 19 : tržby 46 006 €, výsledok hospodárenia -8 557 €
  9. 20 : tržby 26 378 €, výsledok hospodárenia -18 368 €
  10. 21 : tržby 53 275 €, výsledok hospodárenia 13 603 €
  11. 22 : tržby 48 120 €, výsledok hospodárenia 9 267 €
  12. 23 : tržby 46 679 €, výsledok hospodárenia 1 941 €
  13. 24 : tržby 49 500 €, výsledok hospodárenia 1 695 €
  14. 25 : tržby 70 000 €, výsledok hospodárenia 10 279 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Brafinet s. r. o. (IČO 46470468) mala v roku 2025 tržby 70 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Brafinet

V roku 2025 mala Brafinet priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 41 630 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Brafinet

Podľa Registra právnických osôb koná za Brafinet 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník Brafinet

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Brafinet
Podiely spoločníkov na vkladoch Brafinet Ing. Branislav Filipovič 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Branislav Filipovič: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Branislav Filipovič100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Branislav Filipovičod 1. 1. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Brafinet

Za rok 2025 má Brafinet v závierke tržby 70 000 €, o 41,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 279 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 82 407 €.

Tržby 202570 tis. €▲ +41,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202510 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202563 tis. €
Vlastné imanie 202541 tis. €
Záväzky 202523 tis. €35,6 % majetku
Pridaná hodnota 202554 tis. €
Zisková marža 2025+14,7 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov36 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Brafinet

Súvaha Brafinet

Všetky čísla zo závierok Brafinet (14 rokov)
Čísla zo závierok Brafinet po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202570 000 €10 279 €63 338 €40 778 €22 560 €53 784 €+14,7 %
202449 500 €1 695 €48 604 €30 499 €18 105 €33 372 €+3,4 %
202346 679 €1 941 €34 370 €28 804 €5 566 €29 039 €+4,2 %
202248 120 €9 267 €44 493 €26 864 €17 629 €41 059 €+19,3 %
202153 275 €13 603 €28 293 €17 596 €10 697 €33 312 €+25,5 %
202026 378 €−18 368 €14 556 €3 993 €10 563 €6 305 €−69,6 %
201946 006 €−8 557 €42 361 €22 361 €20 000 €16 431 €−18,6 %
201852 454 €−2 099 €62 234 €30 918 €31 316 €23 790 €−4,0 %
201782 407 €331 €70 579 €33 017 €37 562 €17 627 €+0,4 %
201626 412 €2 607 €113 985 €32 685 €81 300 €15 244 €+9,9 %
201526 614 €4 559 €78 383 €30 078 €48 305 €17 556 €+17,1 %
201429 763 €7 354 €59 982 €25 519 €34 463 €23 368 €+24,7 %
201340 024 €13 029 €39 452 €18 165 €21 287 €31 665 €+32,6 %
201228 605 €136 €10 121 €5 136 €4 985 €14 112 €+0,5 %

Riziko: zaplatí Brafinet?

Brafinet a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Brafinet z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20219. 3. 2021

História firmy Brafinet

Dátum vzniku Brafinet je 1. 1. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77847/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2820010292
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 28 605 € · majetok 10 121 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov. Firma vznikla 1. 1. 2012.
  5. Nový štatutár: Ing. Linda FilipovičováKonateľ
  6. Nový spoločník: Ing. Branislav FilipovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 70 000 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Brafinet

  • administratívne služby,
  • počítačové služby,
  • služby spojené s počítačovým spracovaním údajov,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • reklamné a marketingové služby,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • vydavateľská činnosť,
  • finančný leasing,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • projektovanie, montáž, vykonávanie revízií, oprava a údržba nevyhradených technických zariadení tlakových,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Brafinet v odvetví reklama a prieskum trhu

Brafinet je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), Brafinet má 70 000 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 414 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Brafinet 471. z 1 047.

V odvetví v okrese Bratislava II2 414aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 050Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Brafinet, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Brafinet: Bratislava - Podunajské Biskupice

Brafinet sídli na adrese Kazanská 12257/5A, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 391 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Podunajské Biskupice6 391aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 361aktívnych
V tom istom odvetví2 414okres Bratislava II
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Brafinet: IČO, sídlo a základné údaje

Brafinet s. r. o. (IČO 46470468) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 1. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. Linda Filipovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 70 000 € a výsledok hospodárenia +10 279 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 1. 2012
ObecBratislava - Podunajské Biskupice
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 2. 10. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Brafinet s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 70 000 €, typická firma odvetvia 46 201 € (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Brafinet

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Brafinet

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Brafinet

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

FB Group s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice

Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava II

BUDAMAR SOUTH, s. r. o.Lion Communications Slovakia s.r.o.WAVEMAKER Slovakia s.r.o.EssenceMediacom Slovakia, s.r.o.Greg Hamm, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk