VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Purido, s. r. o.

Bratislava - Vajnory · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

8 050 €tržby 2018 ▼ 85 %+6 227 €zisk 2018

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

8 050 €tržby 2018 ▼ 85 %
+6 227 €zisk 2018
  1. 12 : tržby 25 543 €, výsledok hospodárenia 2 045 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 309 €
  3. 14 : tržby 1 000 €, výsledok hospodárenia -612 €
  4. 15 : tržby 7 121 €, výsledok hospodárenia -1 720 €
  5. 16 : tržby 10 701 €, výsledok hospodárenia -3 899 €
  6. 17 : tržby 52 597 €, výsledok hospodárenia 34 837 €
  7. 18 : tržby 8 050 €, výsledok hospodárenia 6 227 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Purido, s. r. o. (IČO 46468731), sídlo Bratislava - mestská časť Vajnory, je v registri zapísaná od 17. 12. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Purido

osobné náklady v roku 2017 boli 591 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2017 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.

Konateľ Purido

Podľa Registra právnických osôb koná za Purido 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník Purido

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Purido

Za rok 2018 má Purido v závierke tržby 8 050 €, o 84,7 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +6 227 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2017: 52 597 €.

Tržby 20188 050 €▼ −84,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20186 227 €zisk
Majetok (aktíva) 201860 tis. €
Vlastné imanie 201822 tis. €
Záväzky 201838 tis. €63,8 % majetku
Pridaná hodnota 20188 050 €
Zisková marža 2018+77,4 %medián odvetvia +2,5 %
Súčet výsledkov za 7 rokov36 tis. €2012 až 2018

Výkaz ziskov a strát Purido

Súvaha Purido

Všetky čísla zo závierok Purido (7 rokov)
Čísla zo závierok Purido po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20188 050 €6 227 €59 618 €21 587 €38 031 €8 050 €+77,4 %
201752 597 €34 837 €51 568 €34 473 €17 095 €39 521 €+66,2 %
201610 701 €−3 899 €23 906 €−284 €24 190 €−1 589 €−36,4 %
20157 121 €−1 720 €5 947 €2 964 €2 983 €−758 €−24,2 %
20141 000 €−612 €6 476 €4 685 €1 791 €414 €−61,2 %
2013—−1 309 €5 796 €5 296 €500 €−1 240 €—
201225 543 €2 045 €9 172 €6 605 €2 567 €2 452 €+8,0 %

Riziko: zaplatí Purido?

Peniaze od štátu: Purido

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Purido

Dátum vzniku Purido je 17. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: AMLO, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77879/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 25 543 € · majetok 9 172 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým AMLO, s. r. o., odvtedy Purido, s. r. o.
  4. Nový spoločník: Ing. Mgr. Alexander JanušekSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Purido

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • počítačové služby,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/,
  • reklamné a marketingové služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • organizovanie športových podujatí
  • fotografické služby
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  • administratívne služby
  • prevádzkovanie čistiarne a práčovne

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Purido v odvetví administratívne a kancelárske služby

Purido je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 36 751 € (11 396 závierok), Purido má 8 050 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Purido 1 851. z 2 210.

V odvetví v okrese Bratislava III5 202aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou11 396Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia37 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+2,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Purido, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava III ›

Sídlo Purido: Bratislava - Vajnory

Purido sídli na adrese Ambrova 3115/9, 831 01 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Vajnory je 1 923 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398.

Subjektov v obci Bratislava - Vajnory1 923aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 398aktívnych
V tom istom odvetví5 202okres Bratislava III

Bratislava - Vajnory: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Purido: IČO, sídlo a základné údaje

Purido, s. r. o. (IČO 46468731) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vajnory, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 17. 12. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Alexander Janušek. Za rok 2018 sú v závierke tržby 8 050 € a výsledok hospodárenia +6 227 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 12. 2011
Skoršie názvyAMLO, s. r. o.
ObecBratislava - Vajnory
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Purido, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 8 050 €, typická firma odvetvia 36 751 € (medián z 11 396 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Purido

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Purido

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Purido

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Vajnorytypický nepokrytý dopyt 2,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Aditbe s.r.o.LFLP s. r. o.Gluon Syndicate, s. r. o.shs plan s.r.o.Gluon SPV #002, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory

ASBIS SK spol. s r.o.NAY a.s.Hedin Automotive Slovakia s. r. o.Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.Batcha company v. o. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vajnory ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III

Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk