IČOSTAV s.r.o.
Pata · Výstavba obytných a neobytných budov
61 272 €tržby 2024 ▼ 5 %−12 056 €strata 2024aktívna 14 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 151 718 €, výsledok hospodárenia 5 887 €
- 13 : tržby 34 402 €, výsledok hospodárenia -6 728 €
- 14 : tržby 100 030 €, výsledok hospodárenia -4 758 €
- 15 : tržby 149 110 €, výsledok hospodárenia 7 617 €
- 16 : tržby 37 320 €, výsledok hospodárenia -8 737 €
- 17 : tržby 1 800 €, výsledok hospodárenia -6 349 €
- 18 : tržby 1 800 €, výsledok hospodárenia -4 284 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 8 124 €
- 20 : tržby 26 583 €, výsledok hospodárenia 5 384 €
- 21 : tržby 418 953 €, výsledok hospodárenia 53 667 €
- 22 : tržby 154 453 €, výsledok hospodárenia -62 879 €
- 23 : tržby 64 622 €, výsledok hospodárenia -13 327 €
- 24 : tržby 61 272 €, výsledok hospodárenia -12 056 €
IČOSTAV s.r.o. (IČO 46455132) mala v roku 2024 tržby 61 272 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci IČOSTAV
IČOSTAV má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 12 264 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 12 264 € | 8 925 € |
| 2023 | — | 11 969 € | 8 550 € |
| 2022 | — | 36 531 € | 26 864 € |
| 2021 | — | 18 358 € | 13 562 € |
| 2016 | — | 2 936 € | 2 313 € |
| 2015 | — | 7 506 € | 5 866 € |
| 2014 | — | 4 962 € | 3 688 € |
| 2012 | — | 19 631 € | 14 213 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2024
- Mzdy 73 % 8 925 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 3 184 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ IČOSTAV
Podľa Registra právnických osôb koná za IČOSTAV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník IČOSTAV
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok IČOSTAV
Za rok 2024 má IČOSTAV v závierke tržby 61 272 €, o 5,2 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −12 056 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2021: 418 953 €.
Výkaz ziskov a strát IČOSTAV
Najvyššie tržby: rok 2021, 418 953 €. Najnižšie: rok 2017, 1 800 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 61 272 € |
| 2023 | 64 622 € |
| 2022 | 154 453 € |
| 2021 | 418 953 € |
| 2020 | 26 583 € |
| 2019 | — |
| 2018 | 1 800 € |
| 2017 | 1 800 € |
| 2016 | 37 320 € |
| 2015 | 149 110 € |
| 2014 | 100 030 € |
| 2013 | 34 402 € |
| 2012 | 151 718 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 8 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −38 439 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −12 056 € |
| 2023 | −13 327 € |
| 2022 | −62 879 € |
| 2021 | 53 667 € |
| 2020 | 5 384 € |
| 2019 | 8 124 € |
| 2018 | −4 284 € |
| 2017 | −6 349 € |
| 2016 | −8 737 € |
| 2015 | 7 617 € |
| 2014 | −4 758 € |
| 2013 | −6 728 € |
| 2012 | 5 887 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- IČOSTAV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −19,7 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | IČOSTAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | −19,7 % | +3,0 % |
| 2023 | −20,6 % | +1,8 % |
| 2022 | −40,7 % | +1,5 % |
| 2021 | +12,8 % | +1,4 % |
| 2020 | +20,3 % | +1,4 % |
| 2019 | — | +1,5 % |
| 2018 | — | +1,5 % |
| 2017 | — | +2,3 % |
| 2016 | −23,4 % | +2,5 % |
| 2015 | +5,1 % | +1,9 % |
| 2014 | −4,8 % | — |
| 2013 | −19,6 % | — |
| 2012 | +3,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 9 rokov, najviac v roku 2014 (+190,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −5,2 % |
| 2023 | −58,2 % |
| 2022 | −63,1 % |
| 2021 | +1 476,0 % |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 0,0 % |
| 2017 | −95,2 % |
| 2016 | −75,0 % |
| 2015 | +49,1 % |
| 2014 | +190,8 % |
| 2013 | −77,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IČOSTAV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 98 373 €, vlastné imanie −29 816 € a záväzky 128 189 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 98 373 € | −29 816 € | 128 189 € |
| 2023 | 99 946 € | −17 761 € | 117 707 € |
| 2022 | 95 589 € | −4 434 € | 100 023 € |
| 2021 | 156 848 € | 58 446 € | 98 402 € |
| 2020 | 46 193 € | 4 778 € | 41 415 € |
| 2019 | 13 282 € | −606 € | 13 888 € |
| 2018 | 50 875 € | −8 731 € | 59 606 € |
| 2017 | 56 188 € | −4 448 € | 60 636 € |
| 2016 | 68 703 € | 1 900 € | 66 803 € |
| 2015 | 94 376 € | 10 638 € | 83 738 € |
| 2014 | 98 919 € | 3 022 € | 95 897 € |
| 2013 | 71 204 € | 7 780 € | 63 424 € |
| 2012 | 65 695 € | 14 508 € | 51 187 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IČOSTAV (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 61 272 € | −12 056 € | 98 373 € | −29 816 € | 128 189 € | 26 063 € | −19,7 % |
| 2023 | 64 622 € | −13 327 € | 99 946 € | −17 761 € | 117 707 € | 26 552 € | −20,6 % |
| 2022 | 154 453 € | −62 879 € | 95 589 € | −4 434 € | 100 023 € | −10 190 € | −40,7 % |
| 2021 | 418 953 € | 53 667 € | 156 848 € | 58 446 € | 98 402 € | 93 827 € | +12,8 % |
| 2020 | 26 583 € | 5 384 € | 46 193 € | 4 778 € | 41 415 € | 9 244 € | +20,3 % |
| 2019 | — | 8 124 € | 13 282 € | −606 € | 13 888 € | −14 260 € | — |
| 2018 | 1 800 € | −4 284 € | 50 875 € | −8 731 € | 59 606 € | −810 € | −238,0 % |
| 2017 | 1 800 € | −6 349 € | 56 188 € | −4 448 € | 60 636 € | −1 271 € | −352,7 % |
| 2016 | 37 320 € | −8 737 € | 68 703 € | 1 900 € | 66 803 € | 9 059 € | −23,4 % |
| 2015 | 149 110 € | 7 617 € | 94 376 € | 10 638 € | 83 738 € | 32 480 € | +5,1 % |
| 2014 | 100 030 € | −4 758 € | 98 919 € | 3 022 € | 95 897 € | 9 680 € | −4,8 % |
| 2013 | 34 402 € | −6 728 € | 71 204 € | 7 780 € | 63 424 € | −5 371 € | −19,6 % |
| 2012 | 151 718 € | 5 887 € | 65 695 € | 14 508 € | 51 187 € | 27 061 € | +3,9 % |
Riziko: zaplatí IČOSTAV?
IČOSTAV a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom IČOSTAV v objeme 33 762 € z roku 2013. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská technická univerzita v Bratislave: 33 762 € v 1 zmluve.
História firmy IČOSTAV
Dátum vzniku IČOSTAV je 20. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28568/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023392580
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 151 718 € · majetok 65 695 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská technická univerzita v Bratislave, hodnota zmluvy 33 762 €. Firma vznikla 20. 12. 2011.
- Nový štatutár: Natália HarmatováKonateľ
- Nový spoločník: Natália HarmatováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 61 272 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IČOSTAV
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- prípravné práce k realizácii stavby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- výkon činnosti stavebného dozoru
- výkon činnosti stavbyvedúceho
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
- Chov vybraných druhov zvierat
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
IČOSTAV v odvetví výstavba budov
IČOSTAV je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 55 171 € (9 977 závierok), IČOSTAV má 61 272 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 536 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IČOSTAV 99. z 198.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 960 €, polovica do 55 171 €, tri štvrtiny do 227 407 €; 10 % firiem má viac než 760 070 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 709 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 960 € |
| medián | 55 171 € |
| horný kvartil | 227 407 € |
| 10 % firiem má viac než | 760 070 € |
| IČOSTAV | 61 272 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- IČOSTAV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby IČOSTAV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | IČOSTAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 61 272 € | 55 171 € |
| 2023 | 64 622 € | 57 892 € |
| 2022 | 154 453 € | 62 240 € |
| 2021 | 418 953 € | 55 256 € |
| 2020 | 26 583 € | 54 854 € |
| 2019 | — | 59 831 € |
| 2018 | 1 800 € | 59 269 € |
| 2017 | 1 800 € | 55 583 € |
| 2016 | 37 320 € | 62 098 € |
| 2015 | 149 110 € | 61 043 € |
| 2014 | 100 030 € | — |
| 2013 | 34 402 € | — |
| 2012 | 151 718 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| IČOSTAV | 61 272 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 61 062 € |
| medián kraja | 60 793 € |
| medián Slovenska | 55 171 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SIMAB s.r.o.Senica · tržby 137 251 € (2025)
- JR log homes, s. r. o.Žilina · tržby 136 940 € (2025)
- PVM Slovakia s.r.o.Handlová · tržby 136 859 € (2025)
- Pemidanr spol. s r.o.Pohranice · tržby 136 812 € (2025)
- N-ERGO plus s.r.o.Nitra · tržby 136 807 € (2025)
- AC Design s.r.o.Trenčianske Bohuslavice · tržby 136 757 € (2025)
- POTEX, s.r.o.Bardejov · tržby 136 610 € (2025)
- PL Building Slovakia s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 136 597 € (2025)
- ROSSID s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 136 573 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IČOSTAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IČOSTAV: Pata
IČOSTAV sídli na adrese Hlohovecká 85/39, 925 53 Pata, okres Galanta. V obci Pata je 520 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Pata: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
IČOSTAV: IČO, sídlo a základné údaje
IČOSTAV s.r.o. (IČO 46455132) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pata, okres Galanta. Dátum vzniku je 20. 12. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Natália Harmatová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 61 272 € a výsledok hospodárenia −12 056 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 20. 12. 2011 |
| Obec | Pata |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) IČOSTAV s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 61 272 €, typická firma odvetvia 55 171 € (medián z 9 977 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy IČOSTAV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IČOSTAV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IČOSTAV
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 47 tis. €
- Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Patatypický nepokrytý dopyt 9 000 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava848 zmlúv za 3 roky · 17 722 609 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 924 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Pata
AGRIMA - TRADE s.r.o.ACC MM, s. r. o.Mäsovýroba PATA s.r.o.RaVOD Pata roľnícke a výrobnoobchodné…Meile Elektrotechnik, k.s.Všetky firmy v obci Pata ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Galanta
LUKYSTAV, s. r. o.StavIvex, s.r.o.STAVOMAL, s.r.o.V-STAV TRSTICE, s.r.o.Hrachostav s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.