Rock Shop s. r. o.
Sokolovce · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
48 740 €tržby 2024 ▲ 5 %+2 530 €zisk 2024aktívna 14 rokov5 až 9 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 15 : tržby 45 153 €, výsledok hospodárenia 3 126 €
- 16 : tržby 41 659 €, výsledok hospodárenia 2 133 €
- 17 : tržby 48 590 €, výsledok hospodárenia 1 811 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby 31 892 €, výsledok hospodárenia -197 €
- 22 : tržby 44 535 €, výsledok hospodárenia -220 €
- 23 : tržby 46 483 €, výsledok hospodárenia 15 €
- 24 : tržby 48 740 €, výsledok hospodárenia 2 530 €
Rock Shop s. r. o. (IČO 46453938) mala v roku 2024 tržby 48 740 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Rock Shop
Rock Shop má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 7 913 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 7 913 € | — |
| 2023 | — | 7 733 € | — |
| 2022 | — | 6 838 € | — |
| 2021 | — | 6 191 € | — |
| 2017 | — | 4 296 € | — |
| 2016 | — | 4 422 € | — |
| 2015 | — | 5 122 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Rock Shop
Podľa Registra právnických osôb koná za Rock Shop 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Rock Shop
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rock Shop
Za rok 2024 má Rock Shop v závierke tržby 48 740 €, o 4,9 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +2 530 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 48 740 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Rock Shop
Najvyššie tržby: rok 2024, 48 740 €. Najnižšie: rok 2021, 31 892 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 48 740 € |
| 2023 | 46 483 € |
| 2022 | 44 535 € |
| 2021 | 31 892 € |
| 2020 | — |
| 2017 | 48 590 € |
| 2016 | 41 659 € |
| 2015 | 45 153 € |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 25. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 2 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 9 198 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 2 530 € |
| 2023 | 15 € |
| 2022 | −220 € |
| 2021 | −197 € |
| 2020 | 0 € |
| 2017 | 1 811 € |
| 2016 | 2 133 € |
| 2015 | 3 126 € |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 25. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rock Shop
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,2 %, medián odvetvia +6,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rock Shop | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +5,2 % | +6,9 % |
| 2023 | 0,0 % | +6,2 % |
| 2022 | −0,5 % | +5,7 % |
| 2021 | −0,6 % | +6,5 % |
| 2020 | — | +5,9 % |
| 2017 | +3,7 % | +6,7 % |
| 2016 | +5,1 % | +6,6 % |
| 2015 | +6,9 % | +6,4 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 25. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 5 rokov, najviac v roku 2022 (+39,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +4,9 % |
| 2023 | +4,4 % |
| 2022 | +39,6 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2017 | +16,6 % |
| 2016 | −7,7 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 25. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rock Shop
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 14 914 €, vlastné imanie 7 871 € a záväzky 7 043 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 14 914 € | 7 871 € | 7 043 € |
| 2023 | 9 716 € | 5 341 € | 4 375 € |
| 2022 | 11 100 € | 5 106 € | 5 994 € |
| 2021 | 10 617 € | 5 326 € | 5 291 € |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | 0 € |
| 2017 | 5 741 € | 1 811 € | 3 930 € |
| 2016 | 6 765 € | 2 133 € | 4 632 € |
| 2015 | 12 724 € | 7 835 € | 4 889 € |
| 2014 | 4 709 € | 4 709 € | — |
| 2013 | 4 709 € | 4 709 € | — |
| 2012 | 4 709 € | 4 709 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 25. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rock Shop (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 48 740 € | 2 530 € | 14 914 € | 7 871 € | 7 043 € | 11 599 € | +5,2 % |
| 2023 | 46 483 € | 15 € | 9 716 € | 5 341 € | 4 375 € | 8 585 € | 0,0 % |
| 2022 | 44 535 € | −220 € | 11 100 € | 5 106 € | 5 994 € | 7 082 € | −0,5 % |
| 2021 | 31 892 € | −197 € | 10 617 € | 5 326 € | 5 291 € | 6 276 € | −0,6 % |
| 2020 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | 0 € | — | — |
| 2017 | 48 590 € | 1 811 € | 5 741 € | 1 811 € | 3 930 € | 7 370 € | +3,7 % |
| 2016 | 41 659 € | 2 133 € | 6 765 € | 2 133 € | 4 632 € | 6 875 € | +5,1 % |
| 2015 | 45 153 € | 3 126 € | 12 724 € | 7 835 € | 4 889 € | 9 290 € | +6,9 % |
| 2014 | — | — | 4 709 € | 4 709 € | — | — | — |
| 2013 | — | — | 4 709 € | 4 709 € | — | — | — |
| 2012 | — | — | 4 709 € | 4 709 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Rock Shop?
Rock Shop a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Rock Shop v objeme 1 200 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mestské kultúrne centrum Hlohovec: 1 200 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 600 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 600 € |
| 2025 | 1 | 600 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Rock Shop
Dátum vzniku Rock Shop je 9. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné mená: DARK METAL - ROCK SHOP s.r.o., CD Karolko s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28503/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 709 €
- Zmena obchodného menaPredtým DARK METAL - ROCK SHOP s.r.o., odvtedy CD Karolko s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany. Firma vznikla 9. 12. 2011.
- Nový spoločník: Darina ErbenováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 11, posledné tržby 48 740 €.
- Zmena obchodného menaPredtým CD Karolko s.r.o., odvtedy Rock Shop s. r. o.
- Zmena názvuCD Karolko s.r.o. → Rock Shop s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rock Shop
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- vydavateľská činnosť
- počítačové služby
- fotografické služby
- polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
- reklamné a marketingové služby
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- administratívne služby
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- výroba jednoduchých výrobkov z dreva
- výroba kožených a kožušinových výrobkov
- výroba bižutérie a suvenírov
- vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Rock Shop v odvetví informačné služby
Rock Shop je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 49 462 € (2 109 závierok), Rock Shop má 48 740 €, čo je 99 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 90 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rock Shop 17. z 31.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 471 €, polovica do 49 462 €, tri štvrtiny do 148 500 €; 10 % firiem má viac než 551 686 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 036 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 471 € |
| medián | 49 462 € |
| horný kvartil | 148 500 € |
| 10 % firiem má viac než | 551 686 € |
| Rock Shop | 48 740 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Rock Shop
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rock Shop s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rock Shop | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 48 740 € | 49 462 € |
| 2023 | 46 483 € | 49 007 € |
| 2022 | 44 535 € | 48 109 € |
| 2021 | 31 892 € | 47 280 € |
| 2020 | — | 43 666 € |
| 2017 | 48 590 € | 39 839 € |
| 2016 | 41 659 € | 39 597 € |
| 2015 | 45 153 € | 37 822 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 25. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Rock Shop | 48 740 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 49 285 € |
| medián kraja | 43 121 € |
| medián Slovenska | 49 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 25. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AP Teller s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 118 607 € (2025)
- WOAH,s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 117 830 € (2018)
- LIFEPC, s.r.o.Dolná Mičiná · tržby 117 578 € (2025)
- FAIZA s. r. o.Malacky · tržby 117 344 € (2025)
- BB FM s. r. o.Banská Bystrica · tržby 116 727 € (2025)
- Vrabcovci s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 116 523 € (2025)
- IRND, s.r.o.Senec · tržby 116 160 € (2025)
- 2-morrow, s.r.o.Kravany · tržby 115 833 € (2025)
- JD family s. r. o.Jablonica · tržby 115 700 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rock Shop, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rock Shop: Sokolovce
Rock Shop sídli na adrese Vinohradská 195/11, 922 31 Sokolovce, okres Piešťany. V obci Sokolovce je 212 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 573. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Sokolovce: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
Rock Shop: IČO, sídlo a základné údaje
Rock Shop s. r. o. (IČO 46453938) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sokolovce, okres Piešťany. Dátum vzniku je 9. 12. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Darina Erbenová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 48 740 € a výsledok hospodárenia +2 530 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 12. 2011 |
| Skoršie názvy | DARK METAL - ROCK SHOP s.r.o. CD Karolko s.r.o. |
| Obec | Sokolovce |
| Okres | Okres Piešťany |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 25. 9. 2026.
V odvetví informačné služby (SK NACE 63) Rock Shop s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 48 740 €, typická firma odvetvia 49 462 € (medián z 2 109 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Informačné služby: tržby a mzdy ›Informačné služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Sieť prepojení firmy Rock Shop
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rock Shop
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rock Shop
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy78zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 137 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Sokolovcetypický nepokrytý dopyt 59 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava170 zmlúv za 3 roky · 2 139 689 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR126 zmlúv za 3 roky · 28 085 462 € · naposledy 28. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.121 zmlúv za 3 roky · 275 994 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 235 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Sokolovce
EXCEL MIX, s.r.o.TZB produkt, s.r.o.TZB produkt SK, s. r. o.PIVOT + QARI, spol. s r.o.LUCAS – Stav, s.r.o.Všetky firmy v obci Sokolovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Piešťany
MM Progress s.r.o.TM Instal, s. r. o.Družstvo invalidov UNIVERZÁL PiešťanyCYRCLE s.r.o.Elite Consulting, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.