VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ing. Jaroslav Pacek

Aktívny · Humenné · podniká od 2011 · 14 rokov

Čo robí

  • Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zobraziť všetky (9) ›

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 21. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026

Tržby a zisk

Ing. Jaroslav Pacek: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká14 rokov
zmluvy so štátom4 za 12 tis. €

V registri má 12 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Ing. Jaroslav Pacek (IČO 46449574), sídlo Humenné, je v registri zapísaný od 1. 12. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).

Mzdy v odbore Umenie, zábava a rekreácia v okrese Humenné

bez zamestnancov kód veľkosti „0 zamestnancov“, Register organizácií ŠÚ SR

Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025

  • Umenie, zábava a rekreácia v okrese Humenné1 176 €
  • Všetky odvetvia v okrese Humenné1 516 €
  • Umenie, zábava a rekreácia na Slovensku1 558 €

Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.

Financie a závierky Ing. Jaroslav Pacek

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Ing. Jaroslav Pacek?

Ing. Jaroslav Pacek a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom Ing. Jaroslav Pacek v objeme 12 137 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné: 12 137 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv12 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202021. 2. 2020

História Ing. Jaroslav Pacek

Dátum vzniku Ing. Jaroslav Pacek je 1. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: Jaroslav Pacek.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 720-18394
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné. Firma vznikla 1. 12. 2011.
  3. Zmena obchodného menaPredtým Jaroslav Pacek, odvtedy Ing. Jaroslav Pacek.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ing. Jaroslav Pacek

  • Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Bezpečnostný technik
  • Technik požiarnej ochrany
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.

Ing. Jaroslav Pacek v odvetví šport, zábava a rekreácia

Ing. Jaroslav Pacek je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti fitnes centier. V okrese Humenné je v tomto odvetví 248 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Humenné248aktívnych subjektov

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Humenné ›

Miesto podnikania: Humenné

Ing. Jaroslav Pacek má miesto podnikania v obci Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 612 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 280.

Subjektov v obci Humenné5 612aktívnych
Subjektov v okrese Humenné9 280aktívnych
V tom istom odvetví248okres Humenné

Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›

Ing. Jaroslav Pacek: IČO, sídlo a základné údaje

Ing. Jaroslav Pacek (IČO 46449574) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Humenné, okres Humenné. Začiatok podnikania je 1. 12. 2011, podniká 14 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo066 01 HumennéPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieČinnosti fitnes centier (SK NACE 9313)
Vznik1. 12. 2011
Skoršie názvyJaroslav Pacek
ObecHumenné
OkresOkres Humenné
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Ing. Jaroslav Pacek

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ing. Jaroslav Pacek

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Ing. Jaroslav Pacek

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie36výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy1 378zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
  • Diery na trhu18odvetví chýba v meste Humennétypický nepokrytý dopyt 2,6 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Humenné

MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk