VELPOX, s. r. o.
Bratislava - Petržalka
13 133 €tržby 2013 ▲ 130 %−5 913 €strata 2013zaniknutá 16. 3. 2018
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 16. 3. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 5 722 €, výsledok hospodárenia -17 797 €
- 13 : tržby 13 133 €, výsledok hospodárenia -5 913 €
VELPOX, s. r. o. (IČO 46448802), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 8. 12. 2011 do 16. 3. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci VELPOX
osobné náklady v roku 2013 boli 1 069 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 1 069 € | 1 013 € |
| 2012 | — | 226 € | 77 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 95 % 1 013 €
- Odvody zamestnávateľa 0,9 % 10 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci VELPOX
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok VELPOX
Za rok 2013 má VELPOX v závierke tržby 13 133 €, o 129,5 % viac než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −5 913 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2013: 13 133 €.
Výkaz ziskov a strát VELPOX
Najvyššie tržby: rok 2013, 13 133 €. Najnižšie: rok 2012, 5 722 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2013 | 13 133 € |
| 2012 | 5 722 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −23 710 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | −5 913 € |
| 2012 | −17 797 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VELPOX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 5 729 €, vlastné imanie −19 313 € a záväzky 25 042 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 5 729 € | −19 313 € | 25 042 € |
| 2012 | 6 891 € | −13 400 € | 20 291 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VELPOX (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 13 133 € | −5 913 € | 5 729 € | −19 313 € | 25 042 € | −4 191 € | −45,0 % |
| 2012 | 5 722 € | −17 797 € | 6 891 € | −13 400 € | 20 291 € | −16 855 € | −311,0 % |
Riziko: zaplatí VELPOX?
Peniaze od štátu: VELPOX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy VELPOX
Dátum vzniku VELPOX je 8. 12. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77626/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 722 € · majetok 6 891 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 13 133 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
VELPOX v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
VELPOX je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62). V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 027 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VELPOX 910. z 1 077.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SWECK, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 29 502 € (2025)
- NextGen Technology s. r. o.Dunajská Lužná · tržby 29 500 € (2025)
- 314 Design s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 29 486 € (2025)
- 3net internet s. r. o.Partizánske · tržby 29 484 € (2025)
- L.MLV s. r. o.Trnava · tržby 29 450 € (2023)
- FanOpsmation s. r. o.Košice - mestská časť Pereš · tržby 29 450 € (2025)
- Cloudy Hook s. r. o.Hlohovec · tržby 29 442 € (2025)
- Visionlab AI s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 29 429 € (2025)
- Aeronet, s.r.o.Paňa · tržby 29 419 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VELPOX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo VELPOX: Bratislava - Petržalka
VELPOX sídli na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 440 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 563. Na tej istej adrese je zapísaných 713 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
VELPOX: IČO, sídlo a základné údaje
VELPOX, s. r. o. (IČO 46448802) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 8. 12. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 16. 3. 2018, po 6 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 13 133 € a výsledok hospodárenia −5 913 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 62090 |
| Vznik | 8. 12. 2011 |
| Zánik | 16. 3. 2018 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy VELPOX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VELPOX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VELPOX
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy192zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov72firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 97 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR147 zmlúv za 3 roky · 2 229 485 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava96 zmlúv za 3 roky · 6 234 930 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.91 zmlúv za 3 roky · 15 643 301 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 2 776 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Bratislava V
N O V, s.r.o.ZPC Group, s. r. o.CHT Slovakia s.r.o.ArcGEO Information Systems spol. s r.o.TEMPEST a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.