VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GORKI s. r. o.

Bratislava - Ružinov

350 €tržby 2015−344 €strata 2015

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 28. 10. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 25. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

350 €tržby 2015
−344 €strata 2015
  1. 12 : tržby 120 000 €, výsledok hospodárenia 13 832 €
  2. 13 : tržby 153 250 €, výsledok hospodárenia 3 729 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 866 €
  4. 15 : tržby 350 €, výsledok hospodárenia -344 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -578 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GORKI s. r. o. (IČO 46434224), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 3. 3. 2012 do 28. 10. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 25. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci GORKI

osobné náklady v roku 2013 boli 1 580 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci GORKI

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok GORKI

Za rok 2015 má GORKI v závierke tržby 350 €, a výsledok hospodárenia −344 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2013: 153 250 €.

Tržby 2015350 €
Výsledok hospodárenia 2015−344 €strata
Majetok (aktíva) 201611 tis. €
Vlastné imanie 201610 tis. €
Záväzky 2016508 €4,6 % majetku
Pridaná hodnota 2016−108 €
Zisková marža 2015−98,3 %medián odvetvia +1,7 %
Súčet výsledkov za 5 rokov11 tis. €2012 až 2016

Výkaz ziskov a strát GORKI

Súvaha GORKI

Všetky čísla zo závierok GORKI (5 rokov)
Čísla zo závierok GORKI po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2016—−578 €11 002 €10 494 €508 €−108 €—
2015350 €−344 €11 553 €11 073 €480 €220 €−98,3 %
2014—−5 866 €7 008 €12 130 €−5 122 €−5 350 €—
2013153 250 €3 729 €148 555 €22 561 €125 994 €7 277 €+2,4 %
2012120 000 €13 832 €34 632 €18 832 €15 800 €18 711 €+11,5 %

Riziko: zaplatí GORKI?

Peniaze od štátu: GORKI

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy GORKI

Dátum vzniku GORKI je 3. 3. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/79769/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 120 000 € · majetok 34 632 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

GORKI v odvetví veľkoobchod

GORKI je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 98 091 € (17 068 závierok), GORKI má 350 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 713 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GORKI 1 255. z 1 272.

V odvetví v okrese Bratislava II2 713aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 068Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+1,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GORKI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo GORKI: Bratislava - Ružinov

GORKI sídli na adrese Turčianska 16, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 22 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví2 713okres Bratislava II
Na tej istej adrese22aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

GORKI: IČO, sídlo a základné údaje

GORKI s. r. o. (IČO 46434224) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 3. 3. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 28. 10. 2016, po 4 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 350 € a výsledok hospodárenia −344 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 25. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 46900
Vznik3. 3. 2012
Zánik28. 10. 2016
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy GORKI

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GORKI

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GORKI

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 000 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy615zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava II

Kappa ibc. s.r.o.FLEXIDENT s.r.o.RITTAL s.r.o.PSA TRADING SK s.r.o.MARESI Foodbroker, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk