ČadcaNet Kysuce, s.r.o.
Čadca · Činnosti drôtových, bezdrôtových a satelitných telekomunikácií
46 822 €tržby 2025 ▼ 2 %+4 048 €zisk 2025aktívna 14 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 783 €
- 13 : tržby 44 767 €, výsledok hospodárenia 3 784 €
- 14 : tržby 39 457 €, výsledok hospodárenia 2 781 €
- 15 : tržby 40 759 €, výsledok hospodárenia 6 969 €
- 16 : tržby 48 140 €, výsledok hospodárenia 11 663 €
- 17 : tržby 40 885 €, výsledok hospodárenia -17 246 €
- 18 : tržby 38 269 €, výsledok hospodárenia -6 801 €
- 19 : tržby 40 499 €, výsledok hospodárenia 6 151 €
- 20 : tržby 42 585 €, výsledok hospodárenia 7 678 €
- 21 : tržby 43 155 €, výsledok hospodárenia 2 412 €
- 22 : tržby 45 807 €, výsledok hospodárenia -7 117 €
- 23 : tržby 47 224 €, výsledok hospodárenia -1 110 €
- 24 : tržby 47 938 €, výsledok hospodárenia 3 973 €
- 25 : tržby 46 822 €, výsledok hospodárenia 4 048 €
ČadcaNet Kysuce, s.r.o. (IČO 46428836) mala v roku 2025 tržby 46 822 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ČadcaNet Kysuce
V roku 2025 mala ČadcaNet Kysuce priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 23 202 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 23 202 € | 15 549 € |
| 2024 | — | 22 657 € | 15 877 € |
| 2023 | — | 19 965 € | 13 894 € |
| 2022 | — | 19 319 € | 13 531 € |
| 2021 | — | 18 102 € | 12 500 € |
| 2020 | — | 13 877 € | 9 629 € |
| 2019 | — | 13 707 € | 9 480 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 67 % 15 549 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 5 629 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia ČadcaNet Kysuce
Podľa Registra právnických osôb konajú za ČadcaNet Kysuce 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci ČadcaNet Kysuce
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ČadcaNet Kysuce
Za rok 2025 má ČadcaNet Kysuce v závierke tržby 46 822 €, o 2,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 048 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 48 140 €.
Výkaz ziskov a strát ČadcaNet Kysuce
Najvyššie tržby: rok 2016, 48 140 €. Najnižšie: rok 2018, 38 269 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 46 822 € |
| 2024 | 47 938 € |
| 2023 | 47 224 € |
| 2022 | 45 807 € |
| 2021 | 43 155 € |
| 2020 | 42 585 € |
| 2019 | 40 499 € |
| 2018 | 38 269 € |
| 2017 | 40 885 € |
| 2016 | 48 140 € |
| 2015 | 40 759 € |
| 2014 | 39 457 € |
| 2013 | 44 767 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 4 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 17 968 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 048 € |
| 2024 | 3 973 € |
| 2023 | −1 110 € |
| 2022 | −7 117 € |
| 2021 | 2 412 € |
| 2020 | 7 678 € |
| 2019 | 6 151 € |
| 2018 | −6 801 € |
| 2017 | −17 246 € |
| 2016 | 11 663 € |
| 2015 | 6 969 € |
| 2014 | 2 781 € |
| 2013 | 3 784 € |
| 2012 | 783 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ČadcaNet Kysuce
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,6 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ČadcaNet Kysuce | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,6 % | +4,7 % |
| 2024 | +8,3 % | +2,8 % |
| 2023 | −2,4 % | +2,3 % |
| 2022 | −15,5 % | +1,8 % |
| 2021 | +5,6 % | +2,9 % |
| 2020 | +18,0 % | +3,0 % |
| 2019 | +15,2 % | +2,8 % |
| 2018 | −17,8 % | +2,7 % |
| 2017 | −42,2 % | +2,7 % |
| 2016 | +24,2 % | +3,2 % |
| 2015 | +17,1 % | +3,6 % |
| 2014 | +7,0 % | — |
| 2013 | +8,5 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 12 rokov, najviac v roku 2016 (+18,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −2,3 % |
| 2024 | +1,5 % |
| 2023 | +3,1 % |
| 2022 | +6,1 % |
| 2021 | +1,3 % |
| 2020 | +5,2 % |
| 2019 | +5,8 % |
| 2018 | −6,4 % |
| 2017 | −15,1 % |
| 2016 | +18,1 % |
| 2015 | +3,3 % |
| 2014 | −11,9 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ČadcaNet Kysuce
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 29 836 €, vlastné imanie 22 967 € a záväzky 6 869 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 29 836 € | 22 967 € | 6 869 € |
| 2024 | 27 326 € | 18 919 € | 8 407 € |
| 2023 | 23 713 € | 14 946 € | 8 767 € |
| 2022 | 22 775 € | 16 056 € | 6 719 € |
| 2021 | 28 855 € | 23 173 € | 5 682 € |
| 2020 | 28 808 € | 20 760 € | 8 048 € |
| 2019 | 22 506 € | 13 082 € | 9 424 € |
| 2018 | 24 988 € | 6 931 € | 18 057 € |
| 2017 | 37 493 € | 13 732 € | 23 761 € |
| 2016 | 64 617 € | 30 978 € | 33 639 € |
| 2015 | 33 822 € | 19 316 € | 14 506 € |
| 2014 | 23 424 € | 12 347 € | 11 077 € |
| 2013 | 14 307 € | 9 567 € | 4 740 € |
| 2012 | 10 976 € | 5 783 € | 5 193 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ČadcaNet Kysuce (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 822 € | 4 048 € | 29 836 € | 22 967 € | 6 869 € | 27 761 € | +8,6 % |
| 2024 | 47 938 € | 3 973 € | 27 326 € | 18 919 € | 8 407 € | 27 052 € | +8,3 % |
| 2023 | 47 224 € | −1 110 € | 23 713 € | 14 946 € | 8 767 € | 18 919 € | −2,4 % |
| 2022 | 45 807 € | −7 117 € | 22 775 € | 16 056 € | 6 719 € | 12 263 € | −15,5 % |
| 2021 | 43 155 € | 2 412 € | 28 855 € | 23 173 € | 5 682 € | 20 745 € | +5,6 % |
| 2020 | 42 585 € | 7 678 € | 28 808 € | 20 760 € | 8 048 € | 23 254 € | +18,0 % |
| 2019 | 40 499 € | 6 151 € | 22 506 € | 13 082 € | 9 424 € | 21 135 € | +15,2 % |
| 2018 | 38 269 € | −6 801 € | 24 988 € | 6 931 € | 18 057 € | 10 398 € | −17,8 % |
| 2017 | 40 885 € | −17 246 € | 37 493 € | 13 732 € | 23 761 € | 6 971 € | −42,2 % |
| 2016 | 48 140 € | 11 663 € | 64 617 € | 30 978 € | 33 639 € | 35 344 € | +24,2 % |
| 2015 | 40 759 € | 6 969 € | 33 822 € | 19 316 € | 14 506 € | 17 025 € | +17,1 % |
| 2014 | 39 457 € | 2 781 € | 23 424 € | 12 347 € | 11 077 € | 8 248 € | +7,0 % |
| 2013 | 44 767 € | 3 784 € | 14 307 € | 9 567 € | 4 740 € | 5 048 € | +8,5 % |
| 2012 | — | 783 € | 10 976 € | 5 783 € | 5 193 € | — | — |
Riziko: zaplatí ČadcaNet Kysuce?
ČadcaNet Kysuce a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ČadcaNet Kysuce z roku 2015.
História firmy ČadcaNet Kysuce
Dátum vzniku ČadcaNet Kysuce je 24. 11. 2011, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: KysuceNet s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55670/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 10 976 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca. Firma vznikla 24. 11. 2011.
- Zmena obchodného menaPredtým KysuceNet s. r. o., odvtedy ČadcaNet Kysuce, s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Petr MartinčíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 46 822 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ČadcaNet Kysuce
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- počítačové služby
- Poskytovanie telekomunikačných služieb v oblasti sprostredkovania prístupu do siete internet a dátovej služby prostredníctvom siete internet
- Prevádzka, údržba a poskytovanie prístupu k zariadenia na prenos dát s použitím bezdrôtovej telekomunikačnej infraštruktúry
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
ČadcaNet Kysuce v odvetví telekomunikácie
ČadcaNet Kysuce je v registri v odvetví Telekomunikácie (SK NACE 61), činnosť činnosti drôtových, bezdrôtových a satelitných telekomunikácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 148 613 € (235 závierok), ČadcaNet Kysuce má 46 822 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 7 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ČadcaNet Kysuce 2. z 6.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 42 877 €, polovica do 148 613 €, tri štvrtiny do 941 517 €; 10 % firiem má viac než 2 631 213 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 14 658 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 42 877 € |
| medián | 148 613 € |
| horný kvartil | 941 517 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 631 213 € |
| ČadcaNet Kysuce | 46 822 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ČadcaNet Kysuce
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ČadcaNet Kysuce s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ČadcaNet Kysuce | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 46 822 € | 148 613 € |
| 2024 | 47 938 € | 116 546 € |
| 2023 | 47 224 € | 92 607 € |
| 2022 | 45 807 € | 100 778 € |
| 2021 | 43 155 € | 110 973 € |
| 2020 | 42 585 € | 106 663 € |
| 2019 | 40 499 € | 106 753 € |
| 2018 | 38 269 € | 95 362 € |
| 2017 | 40 885 € | 92 621 € |
| 2016 | 48 140 € | 66 693 € |
| 2015 | 40 759 € | 69 320 € |
| 2014 | 39 457 € | — |
| 2013 | 44 767 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HD servis a.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 101 835 € (2025)
- SITEL - V SAT, s.r.o.Košice - mestská časť Vyšné Opátske · tržby 95 715 € (2025)
- Virtual Viewing, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 95 000 € (2025)
- XENTALIN, s. r. o., v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 94 174 € (2018)
- CDicon s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 93 730 € (2025)
- OravaSK s.r.o.Námestovo · tržby 91 750 € (2025)
- Gaspare Enrico Sprio s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 88 634 € (2025)
- TELEMONT spol. s r.o. PrešovPrešov · tržby 86 380 € (2025)
- DVB Systems s. r. o.Trenčín · tržby 83 764 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ČadcaNet Kysuce, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ČadcaNet Kysuce: Čadca
ČadcaNet Kysuce sídli na adrese Slobody 43, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 541 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.
Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
ČadcaNet Kysuce: IČO, sídlo a základné údaje
ČadcaNet Kysuce, s.r.o. (IČO 46428836) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 24. 11. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Ing. Jana Martinčíková a Ing. Petr Martinčík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 822 € a výsledok hospodárenia +4 048 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti drôtových, bezdrôtových a satelitných telekomunikácií (SK NACE 6110) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 11. 2011 |
| Skoršie názvy | KysuceNet s. r. o. |
| Obec | Čadca |
| Okres | Okres Čadca |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví telekomunikácie (SK NACE 61) ČadcaNet Kysuce, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 822 €, typická firma odvetvia 148 613 € (medián z 235 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Telekomunikácie: tržby a mzdy ›Mzdy v okrese Čadca ›
Sieť prepojení firmy ČadcaNet Kysuce
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ČadcaNet Kysuce
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ČadcaNet Kysuce
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 145 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 2,5 mil. €
- Končiace zmluvy271zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov52firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Čadcatypický nepokrytý dopyt 416 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.745 zmlúv za 3 roky · 477 657 € · naposledy 21. 9. 2026Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach149 zmlúv za 3 roky · 30 811 € · naposledy 7. 8. 2026Slovenská republika zastúpená Ministerstvom vnútra Slovenskej Republiky148 zmlúv za 3 roky · 4 287 309 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 839 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Čadca
COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 61.20) v okrese Čadca
ČadcaNet plus, s.r.o.ČadcaNet Internet, s. r. o.ČadcaNet telekomunikácie, s.r.o.ČadcaNet network, s. r. o.ČadcaNet services, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.