GRILL TIME s. r. o.
Bratislava - Karlova Ves · Ostatné vzdelávanie i. n.
92 602 €tržby 2025 ▼ 0 %+1 992 €zisk 2025aktívna 14 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 33 273 €, výsledok hospodárenia 2 064 €
- 13 : tržby 23 738 €, výsledok hospodárenia -888 €
- 14 : tržby 15 906 €, výsledok hospodárenia 1 998 €
- 15 : tržby 17 969 €, výsledok hospodárenia 3 445 €
- 16 : tržby 14 029 €, výsledok hospodárenia 1 748 €
- 17 : tržby 13 442 €, výsledok hospodárenia 973 €
- 18 : tržby 853 €, výsledok hospodárenia 141 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -184 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -224 €
- 21 : tržby 46 907 €, výsledok hospodárenia 1 146 €
- 22 : tržby 72 932 €, výsledok hospodárenia -64 529 €
- 23 : tržby 111 105 €, výsledok hospodárenia -26 146 €
- 24 : tržby 92 942 €, výsledok hospodárenia -26 840 €
- 25 : tržby 92 602 €, výsledok hospodárenia 1 992 €
GRILL TIME s. r. o. (IČO 46420495) mala v roku 2025 tržby 92 602 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GRILL TIME
V roku 2025 mala GRILL TIME priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 8 156 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 8 156 € | — |
| 2024 | — | 30 253 € | — |
| 2023 | — | 32 415 € | — |
| 2022 | — | 24 961 € | — |
| 2021 | — | 30 € | — |
| 2013 | — | 4 500 € | 3 278 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ GRILL TIME
Podľa Registra právnických osôb koná za GRILL TIME 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník GRILL TIME
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Michal Poluch100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Michal Poluchod 1. 12. 2020 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GRILL TIME
Za rok 2025 má GRILL TIME v závierke tržby 92 602 €, o 0,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 992 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 111 105 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GRILL TIME
Najvyššie tržby: rok 2023, 111 105 €. Najnižšie: rok 2018, 853 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 92 602 € |
| 2024 | 92 942 € |
| 2023 | 111 105 € |
| 2022 | 72 932 € |
| 2021 | 46 907 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 853 € |
| 2017 | 13 442 € |
| 2016 | 14 029 € |
| 2015 | 17 969 € |
| 2014 | 15 906 € |
| 2013 | 23 738 € |
| 2012 | 33 273 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −105 304 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 992 € |
| 2024 | −26 840 € |
| 2023 | −26 146 € |
| 2022 | −64 529 € |
| 2021 | 1 146 € |
| 2020 | −224 € |
| 2019 | −184 € |
| 2018 | 141 € |
| 2017 | 973 € |
| 2016 | 1 748 € |
| 2015 | 3 445 € |
| 2014 | 1 998 € |
| 2013 | −888 € |
| 2012 | 2 064 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GRILL TIME
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,2 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GRILL TIME | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,2 % | +8,6 % |
| 2024 | −28,9 % | +6,0 % |
| 2023 | −23,5 % | +5,2 % |
| 2022 | −88,5 % | +4,5 % |
| 2021 | +2,4 % | +4,5 % |
| 2020 | — | +3,5 % |
| 2019 | — | +3,5 % |
| 2018 | +16,5 % | +4,2 % |
| 2017 | +7,2 % | +5,9 % |
| 2016 | +12,5 % | +5,5 % |
| 2015 | +19,2 % | +5,6 % |
| 2014 | +12,6 % | — |
| 2013 | −3,7 % | — |
| 2012 | +6,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 10 rokov, najviac v roku 2022 (+55,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −0,4 % |
| 2024 | −16,3 % |
| 2023 | +52,3 % |
| 2022 | +55,5 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | −93,7 % |
| 2017 | −4,2 % |
| 2016 | −21,9 % |
| 2015 | +13,0 % |
| 2014 | −33,0 % |
| 2013 | −28,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GRILL TIME
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 27 125 €, vlastné imanie −98 222 € a záväzky 125 347 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 27 125 € | −98 222 € | 125 347 € |
| 2024 | 42 156 € | −100 214 € | 142 370 € |
| 2023 | 39 744 € | −73 374 € | 113 118 € |
| 2022 | 60 556 € | −47 228 € | 107 784 € |
| 2021 | 39 698 € | 17 301 € | 22 397 € |
| 2020 | 16 287 € | 16 154 € | 133 € |
| 2019 | 16 512 € | 16 379 € | 133 € |
| 2018 | 16 730 € | 16 562 € | 168 € |
| 2017 | 17 907 € | 16 421 € | 1 486 € |
| 2016 | 21 308 € | 15 448 € | 5 860 € |
| 2015 | 21 987 € | 13 700 € | 8 287 € |
| 2014 | 18 775 € | 10 254 € | 8 521 € |
| 2013 | 17 298 € | 8 256 € | 1 114 € |
| 2012 | 14 598 € | 9 144 € | 1 701 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GRILL TIME (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 92 602 € | 1 992 € | 27 125 € | −98 222 € | 125 347 € | 17 187 € | +2,2 % |
| 2024 | 92 942 € | −26 840 € | 42 156 € | −100 214 € | 142 370 € | 12 340 € | −28,9 % |
| 2023 | 111 105 € | −26 146 € | 39 744 € | −73 374 € | 113 118 € | 13 731 € | −23,5 % |
| 2022 | 72 932 € | −64 529 € | 60 556 € | −47 228 € | 107 784 € | −34 588 € | −88,5 % |
| 2021 | 46 907 € | 1 146 € | 39 698 € | 17 301 € | 22 397 € | 1 756 € | +2,4 % |
| 2020 | — | −224 € | 16 287 € | 16 154 € | 133 € | −163 € | — |
| 2019 | — | −184 € | 16 512 € | 16 379 € | 133 € | −100 € | — |
| 2018 | 853 € | 141 € | 16 730 € | 16 562 € | 168 € | 265 € | +16,5 % |
| 2017 | 13 442 € | 973 € | 17 907 € | 16 421 € | 1 486 € | 1 451 € | +7,2 % |
| 2016 | 14 029 € | 1 748 € | 21 308 € | 15 448 € | 5 860 € | 2 199 € | +12,5 % |
| 2015 | 17 969 € | 3 445 € | 21 987 € | 13 700 € | 8 287 € | 3 830 € | +19,2 % |
| 2014 | 15 906 € | 1 998 € | 18 775 € | 10 254 € | 8 521 € | 6 442 € | +12,6 % |
| 2013 | 23 738 € | −888 € | 17 298 € | 8 256 € | 1 114 € | 3 804 € | −3,7 % |
| 2012 | 33 273 € | 2 064 € | 14 598 € | 9 144 € | 1 701 € | 2 631 € | +6,2 % |
Riziko: zaplatí GRILL TIME?
Peniaze od štátu: GRILL TIME
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GRILL TIME
Dátum vzniku GRILL TIME je 8. 11. 2011, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: PHOTO ACADEMY PLUS s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/76970/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 33 273 € · majetok 14 598 €
- Nový štatutár: Ing. Michal PoluchKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým PHOTO ACADEMY PLUS s. r. o., odvtedy GRILL TIME s. r. o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023369304
- Nový spoločník: Ing. Michal PoluchSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 92 602 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GRILL TIME
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- vydavateľská činnosť,
- prenájom hnuteľných vecí,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- čistiace a upratovacie služby,
- reklamné a marketingové služby,
- fotografické služby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba nápojov
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prevádzka malých plavidiel
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
GRILL TIME v odvetví vzdelávanie
GRILL TIME je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 555 závierok), GRILL TIME má 92 602 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 675 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GRILL TIME 63. z 217.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 39 930 €, tri štvrtiny do 98 741 €; 10 % firiem má viac než 259 900 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 079 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 39 930 € |
| horný kvartil | 98 741 € |
| 10 % firiem má viac než | 259 900 € |
| GRILL TIME | 92 602 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GRILL TIME
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GRILL TIME s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GRILL TIME | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 92 602 € | 39 930 € |
| 2024 | 92 942 € | 36 938 € |
| 2023 | 111 105 € | 34 197 € |
| 2022 | 72 932 € | 30 900 € |
| 2021 | 46 907 € | 26 507 € |
| 2020 | — | 25 018 € |
| 2019 | — | 30 240 € |
| 2018 | 853 € | 29 922 € |
| 2017 | 13 442 € | 28 056 € |
| 2016 | 14 029 € | 26 500 € |
| 2015 | 17 969 € | 26 250 € |
| 2014 | 15 906 € | — |
| 2013 | 23 738 € | — |
| 2012 | 33 273 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GRILL TIME | 92 602 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 40 330 € |
| medián kraja | 40 383 € |
| medián Slovenska | 39 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Sapphires, s. r. o.Nové Zámky · tržby 208 699 € (2014)
- Základná škola, Karpatská 8063/11, ŽilinaŽilina · tržby 208 402 € (2013)
- nordwich s.r.o.Trnava · tržby 208 379 € (2025)
- MB agro s. r. o.Plavé Vozokany · tržby 208 249 € (2025)
- Stredná odborná škola lesnícka, Akademická 16, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica · tržby 208 192 € (2013)
- Jarbar s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 208 083 € (2025)
- MediConty s.r.o.Látky · tržby 207 874 € (2025)
- Škola v prírode Detský raj, Tatranská Lesná 7, Vysoké TatryVysoké Tatry · tržby 207 866 € (2013)
- Flexskill s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 207 795 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GRILL TIME, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GRILL TIME: Bratislava - Karlova Ves
GRILL TIME sídli na adrese Pod brehmi 6163/4, 841 03 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 861 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
GRILL TIME: IČO, sídlo a základné údaje
GRILL TIME s. r. o. (IČO 46420495) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 8. 11. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. Michal Poluch. Za rok 2025 sú v závierke tržby 92 602 € a výsledok hospodárenia +1 992 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 8. 11. 2011 |
| Skoršie názvy | PHOTO ACADEMY PLUS s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) GRILL TIME s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 92 602 €, typická firma odvetvia 39 930 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 4 555 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy GRILL TIME
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GRILL TIME
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GRILL TIME
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 900 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava IV
Inštitút bezpečnosti práce, s.r.o.KEZO, s. r. o.Prestex s.r.o.Ivemedica s. r. o.GISS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.