VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RICCO s.r.o.

Košice - Juh · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

398 €tržby 2021 ▼ 97 %−2 928 €strata 2021

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

398 €tržby 2021 ▼ 97 %
−2 928 €strata 2021
  1. 13 : tržby 13 814 €, výsledok hospodárenia -3 916 €
  2. 14 : tržby 39 544 €, výsledok hospodárenia 2 613 €
  3. 15 : tržby 34 944 €, výsledok hospodárenia -2 188 €
  4. 16 : tržby 31 351 €, výsledok hospodárenia -847 €
  5. 17 : tržby 27 395 €, výsledok hospodárenia 3 048 €
  6. 18 : tržby 33 415 €, výsledok hospodárenia 341 €
  7. 19 : tržby 27 122 €, výsledok hospodárenia -457 €
  8. 20 : tržby 14 996 €, výsledok hospodárenia 923 €
  9. 21 : tržby 398 €, výsledok hospodárenia -2 928 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 473 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -367 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RICCO s.r.o. (IČO 46413031), sídlo Košice - mestská časť Juh, je v registri zapísaná od 1. 1. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RICCO

V roku 2025 mala RICCO priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 135 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Konateľ RICCO

Podľa Registra právnických osôb koná za RICCO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Spoločník RICCO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RICCO
Podiely spoločníkov na vkladoch RICCO Henrich Gula 100,0 %. Spolu 7 000 €. Henrich Gula: 7 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Henrich Gula100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Henrich Gulaod 1. 1. 2012 7 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RICCO

Za rok 2021 má RICCO v závierke tržby 398 €, o 97,3 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia −2 928 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 39 544 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2021398 €▼ −97,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2021−2 928 €strata
Majetok (aktíva) 2025359 €
Vlastné imanie 2025−7 961 €
Záväzky 20258 320 €2 317,5 % majetku
Zisková marža 2021−735,7 %medián odvetvia +1,2 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−15 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát RICCO

Súvaha RICCO

Všetky čísla zo závierok RICCO (13 rokov)
Čísla zo závierok RICCO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €359 €−7 961 €8 320 €——
2024—−340 €359 €−7 621 €7 980 €——
2023—−367 €19 €−7 281 €7 300 €−232 €—
2022—−10 473 €108 €−6 914 €7 022 €−848 €—
2021398 €−2 928 €3 579 €3 559 €20 €−465 €−735,7 %
202014 996 €923 €12 625 €6 486 €6 139 €2 257 €+6,2 %
201927 122 €−457 €9 695 €5 564 €4 131 €2 886 €−1,7 %
201833 415 €341 €10 121 €6 021 €4 100 €2 378 €+1,0 %
201727 395 €3 048 €10 182 €5 680 €4 502 €12 628 €+11,1 %
201631 351 €−847 €11 255 €2 631 €8 624 €12 977 €−2,7 %
201534 944 €−2 188 €11 971 €3 479 €8 492 €10 577 €−6,3 %
201439 544 €2 613 €12 707 €5 667 €7 040 €14 089 €+6,6 %
201313 814 €−3 916 €3 413 €3 054 €359 €−418 €−28,3 %

Riziko: zaplatí RICCO?

RICCO a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom RICCO z roku 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202015. 5. 2020

História firmy RICCO

Dátum vzniku RICCO je 1. 1. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28628/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 13 814 € · majetok 3 413 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 1. 1. 2012.
  4. Nový spoločník: Henrich GulaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RICCO

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • sťahovacie služby
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • administratívne služby
  • vedenie účtovníctva
  • reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

RICCO v odvetví maloobchod

RICCO je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 87 423 € (18 170 závierok), RICCO má 398 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 766 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RICCO 836. z 840.

V odvetví v okrese Košice IV1 766aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou18 170Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia87 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+1,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RICCO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice IV ›

Sídlo RICCO: Košice - Juh

RICCO sídli na adrese Krakovská 8, 040 11 Košice, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 696 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 425. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Juh8 696aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 425aktívnych
V tom istom odvetví1 766okres Košice IV
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

RICCO: IČO, sídlo a základné údaje

RICCO s.r.o. (IČO 46413031) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 1. 1. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Henrich Gula. Za rok 2021 sú v závierke tržby 398 € a výsledok hospodárenia −2 928 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie7 000 €
Vznik1. 1. 2012
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) RICCO s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 398 €, typická firma odvetvia 87 423 € (medián z 18 170 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy RICCO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RICCO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RICCO

  • Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy217zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov142firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Košice IV

FERAD s.r.o.HEALTHCARE, s.r.o.Dr.Max 20 s.r.o.RED-MARKET s.r.o.Business Block, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk