AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. v likvidácii
Piešťany
9 785 €tržby 2019+3 473 €zisk 2019zaniknutá 5. 5. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 5. 5. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -194 €
- 14 : tržby 400 €, výsledok hospodárenia -610 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 967 €
- 16 : tržby 15 000 €, výsledok hospodárenia 2 924 €
- 17 : tržby 3 084 €, výsledok hospodárenia -15 400 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 837 €
- 19 : tržby 9 785 €, výsledok hospodárenia 3 473 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 4 551 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -101 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 440 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 93 €
AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. v likvidácii (IČO 46408436), sídlo Piešťany, je v registri zapísaná od 3. 11. 2011 do 5. 5. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
Za rok 2019 má AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. v závierke tržby 9 785 €, a výsledok hospodárenia +3 473 €. Závierky máme za 11 rokov (2013 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2016: 15 000 €.
Výkaz ziskov a strát AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2016, 15 000 €. Najnižšie: rok 2014, 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 9 785 € |
| 2018 | — |
| 2017 | 3 084 € |
| 2016 | 15 000 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 400 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 6 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −14 628 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 93 € |
| 2022 | 1 440 € |
| 2021 | −101 € |
| 2020 | 4 551 € |
| 2019 | 3 473 € |
| 2018 | −4 837 € |
| 2017 | −15 400 € |
| 2016 | 2 924 € |
| 2015 | −5 967 € |
| 2014 | −610 € |
| 2013 | −194 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +35,5 %, medián odvetvia +1,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | +2,1 % |
| 2022 | — | +2,3 % |
| 2021 | — | +2,2 % |
| 2020 | — | +1,7 % |
| 2019 | +35,5 % | +1,4 % |
| 2018 | — | +1,4 % |
| 2017 | — | +1,7 % |
| 2016 | +19,5 % | +1,8 % |
| 2015 | — | +1,6 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 5 195 €, vlastné imanie 5 195 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 5 195 € | 5 195 € | — |
| 2022 | 5 379 € | 5 102 € | 277 € |
| 2021 | 26 378 € | −8 154 € | 34 532 € |
| 2020 | 26 480 € | −8 053 € | 34 533 € |
| 2019 | 34 429 € | −12 604 € | 47 033 € |
| 2018 | 42 292 € | −16 078 € | 58 370 € |
| 2017 | 65 205 € | −11 241 € | 76 446 € |
| 2016 | 81 832 € | 4 153 € | 77 679 € |
| 2015 | 198 387 € | 1 229 € | 197 158 € |
| 2014 | 25 676 € | 4 196 € | 21 480 € |
| 2013 | 4 806 € | 4 806 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 93 € | 5 195 € | 5 195 € | — | — | — |
| 2022 | — | 1 440 € | 5 379 € | 5 102 € | 277 € | −192 € | — |
| 2021 | — | −101 € | 26 378 € | −8 154 € | 34 532 € | −96 € | — |
| 2020 | — | 4 551 € | 26 480 € | −8 053 € | 34 533 € | −2 281 € | — |
| 2019 | 9 785 € | 3 473 € | 34 429 € | −12 604 € | 47 033 € | 9 135 € | +35,5 % |
| 2018 | — | −4 837 € | 42 292 € | −16 078 € | 58 370 € | −1 023 € | — |
| 2017 | 3 084 € | −15 400 € | 65 205 € | −11 241 € | 76 446 € | −1 863 € | −499,4 % |
| 2016 | 15 000 € | 2 924 € | 81 832 € | 4 153 € | 77 679 € | 12 520 € | +19,5 % |
| 2015 | — | −5 967 € | 198 387 € | 1 229 € | 197 158 € | — | — |
| 2014 | 400 € | −610 € | 25 676 € | 4 196 € | 21 480 € | 25 € | −152,5 % |
| 2013 | — | −194 € | 4 806 € | 4 806 € | — | −124 € | — |
Riziko: zaplatí AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.?
Peniaze od štátu: AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
Dátum vzniku AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. je 3. 11. 2011. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28315/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 806 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 11.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. v odvetví skladovanie a služby v doprave
AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. je v registri v odvetví Skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 132 227 € (1 504 závierok), AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. má 9 785 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 71 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. 21. z 23.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 24 769 €, polovica do 132 227 €, tri štvrtiny do 658 935 €; 10 % firiem má viac než 2 524 659 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 375 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 24 769 € |
| medián | 132 227 € |
| horný kvartil | 658 935 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 524 659 € |
| AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. | 9 785 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | 122 642 € |
| 2022 | — | 141 270 € |
| 2021 | — | 125 900 € |
| 2020 | — | 102 437 € |
| 2019 | 9 785 € | 132 227 € |
| 2018 | — | 155 277 € |
| 2017 | 3 084 € | 162 681 € |
| 2016 | 15 000 € | 187 852 € |
| 2015 | — | 208 197 € |
| 2014 | 400 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. | 9 785 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 52 859 € |
| medián kraja | 138 124 € |
| medián Slovenska | 132 227 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FALAT Group, s.r.o.Sabinov · tržby 22 218 € (2025)
- LEB-nature s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 22 099 € (2024)
- AQUAstore s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 22 025 € (2025)
- Espan, s.r.o.Jakubov · tržby 22 008 € (2025)
- Mario s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 21 903 € (2025)
- PARAMEDIC & PARTNER - Asistenčná Záchranná Služba s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 21 846 € (2025)
- TALK TIME s. r. o.Trebišov · tržby 21 843 € (2025)
- flexi rent s. r. o.Žilina · tržby 21 700 € (2025)
- M2P Advisory s.r.o.Demänovská Dolina · tržby 21 625 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AG-PRO SLOVAKIA s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.: Piešťany
AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. sídli na adrese Cintorínska 2702/13, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 574 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 484. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
AG-PRO SLOVAKIA s.r.o. v likvidácii (IČO 46408436) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 3. 11. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 5. 5. 2023, po 11 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 9 785 € a výsledok hospodárenia +3 473 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 52100 |
| Vznik | 3. 11. 2011 |
| Zánik | 5. 5. 2023 |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AG-PRO SLOVAKIA s.r.o.
- Tendre42súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 38 tis. €
- Výhry konkurentov158firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Piešťanytypický nepokrytý dopyt 513 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.130 zmlúv za 3 roky · 82 008 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín62 zmlúv za 3 roky · 1 590 267 € · naposledy 25. 9. 2026Mesto Žilina26 zmlúv za 3 roky · 12 099 730 € · naposledy 18. 8. 2026 Všetkých 260 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 52.10) v okrese Piešťany
ECOKLIMA s.r.o.LEPASO s. r. o.EUROTRANS s.r.o.EG-GO s. r. o.Tomas Haring s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.