YKOV s.r.o.
Lučenec · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
607 €tržby 2016 ▲ 98 %−4 575 €strata 2016aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 375 €, výsledok hospodárenia -452 €
- 13 : tržby 2 765 €, výsledok hospodárenia -2 428 €
- 14 : tržby 3 476 €, výsledok hospodárenia -6 262 €
- 15 : tržby 307 €, výsledok hospodárenia -5 447 €
- 16 : tržby 607 €, výsledok hospodárenia -4 575 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 528 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 416 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -56 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
YKOV s.r.o. (IČO 46400176), sídlo Lučenec, je v registri zapísaná od 25. 10. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci YKOV
V roku 2025 mala YKOV priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ YKOV
Podľa Registra právnických osôb koná za YKOV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník YKOV
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ivan Kováč100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ivan Kováčod 25. 10. 2011 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok YKOV
Za rok 2016 má YKOV v závierke tržby 607 €, o 97,7 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −4 575 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 3 476 €.
Výkaz ziskov a strát YKOV
Najvyššie tržby: rok 2014, 3 476 €. Najnižšie: rok 2015, 307 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 607 € |
| 2015 | 307 € |
| 2014 | 3 476 € |
| 2013 | 2 765 € |
| 2012 | 1 375 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 9 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −21 012 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | −56 € |
| 2018 | 416 € |
| 2017 | −1 528 € |
| 2016 | −4 575 € |
| 2015 | −5 447 € |
| 2014 | −6 262 € |
| 2013 | −2 428 € |
| 2012 | −452 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- YKOV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −87,8 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | YKOV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,3 % |
| 2024 | — | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
| 2022 | — | +1,3 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | — | +1,1 % |
| 2018 | — | +1,2 % |
| 2017 | — | +1,7 % |
| 2016 | — | +1,6 % |
| 2015 | — | +1,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | −87,8 % | — |
| 2012 | −32,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2013 (+101,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | +97,7 % |
| 2015 | −91,2 % |
| 2014 | +25,7 % |
| 2013 | +101,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha YKOV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie −3 083 € a záväzky 3 083 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | −3 083 € | 3 083 € |
| 2024 | 2 743 € | — | 2 743 € |
| 2023 | 2 743 € | 340 € | 2 403 € |
| 2022 | 2 743 € | 340 € | 2 403 € |
| 2021 | 2 743 € | 340 € | 2 403 € |
| 2020 | 2 743 € | 340 € | 2 403 € |
| 2019 | 2 743 € | 367 € | 2 376 € |
| 2018 | 2 847 € | 423 € | 2 424 € |
| 2017 | 555 € | −15 692 € | 16 247 € |
| 2016 | 1 583 € | −14 164 € | 15 747 € |
| 2015 | 3 587 € | −9 589 € | 13 176 € |
| 2014 | 4 930 € | −4 142 € | 9 072 € |
| 2013 | 9 847 € | 2 120 € | 7 727 € |
| 2012 | 4 579 € | 4 548 € | 31 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok YKOV (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 0 € | −3 083 € | 3 083 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 2 743 € | — | 2 743 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 2 743 € | 340 € | 2 403 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 2 743 € | 340 € | 2 403 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 2 743 € | 340 € | 2 403 € | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 2 743 € | 340 € | 2 403 € | — | — |
| 2019 | — | −56 € | 2 743 € | 367 € | 2 376 € | — | — |
| 2018 | — | 416 € | 2 847 € | 423 € | 2 424 € | −45 € | — |
| 2017 | — | −1 528 € | 555 € | −15 692 € | 16 247 € | — | — |
| 2016 | 607 € | −4 575 € | 1 583 € | −14 164 € | 15 747 € | −1 091 € | −753,7 % |
| 2015 | 307 € | −5 447 € | 3 587 € | −9 589 € | 13 176 € | −1 481 € | −1 774,3 % |
| 2014 | 3 476 € | −6 262 € | 4 930 € | −4 142 € | 9 072 € | −1 063 € | −180,1 % |
| 2013 | 2 765 € | −2 428 € | 9 847 € | 2 120 € | 7 727 € | −366 € | −87,8 % |
| 2012 | 1 375 € | −452 € | 4 579 € | 4 548 € | 31 € | −396 € | −32,9 % |
Riziko: zaplatí YKOV?
Peniaze od štátu: YKOV
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy YKOV
Dátum vzniku YKOV je 25. 10. 2011, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21010/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 375 € · majetok 4 579 €
- Nový štatutár: Ing. Peter LipčeiKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti YKOV
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
- reklamné a marketingové služby
- rastlinná a živočíšna výroba
- poľnohospodárska prvovýroba
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
YKOV v odvetví maloobchod
YKOV je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 581 € (19 904 závierok), YKOV má 607 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 706 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je YKOV 171. z 174.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 945 €, polovica do 63 581 €, tri štvrtiny do 294 835 €; 10 % firiem má viac než 946 941 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 224 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 945 € |
| medián | 63 581 € |
| horný kvartil | 294 835 € |
| 10 % firiem má viac než | 946 941 € |
| YKOV | 607 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- YKOV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby YKOV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | YKOV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 643 € |
| 2024 | — | 93 145 € |
| 2023 | — | 95 743 € |
| 2022 | — | 101 116 € |
| 2021 | — | 87 423 € |
| 2020 | — | 81 900 € |
| 2019 | — | 85 084 € |
| 2018 | — | 80 953 € |
| 2017 | — | 74 679 € |
| 2016 | 607 € | 63 581 € |
| 2015 | 307 € | 73 009 € |
| 2014 | 3 476 € | — |
| 2013 | 2 765 € | — |
| 2012 | 1 375 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| YKOV | 607 € |
|---|---|
| medián okresu Lučenec | 62 549 € |
| medián kraja | 58 175 € |
| medián Slovenska | 63 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HUDYFin s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 363 € (2025)
- DT protect, s.r.o.Jahodná · tržby 1 360 € (2025)
- MASEM s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 356 € (2025)
- Eskimo Kiss s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 350 € (2025)
- JK REAL INVEST, s.r.o.Prievidza · tržby 1 350 € (2025)
- Lynx Lynx s.r.o.Banská Bystrica · tržby 1 350 € (2015)
- redbox group, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 350 € (2013)
- Autocentrum Mi s.r.o.Michalovce · tržby 1 349 € (2025)
- TALEK, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 1 349 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb YKOV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Lučenec ›
Sídlo YKOV: Lučenec
YKOV sídli na adrese A. S. Puškina 2637/51, 984 01 Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 183 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525.
Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›
YKOV: IČO, sídlo a základné údaje
YKOV s.r.o. (IČO 46400176) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, okres Lučenec. Dátum vzniku je 25. 10. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. Peter Lipčei. Za rok 2016 sú v závierke tržby 607 € a výsledok hospodárenia −4 575 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 10. 2011 |
| Obec | Lučenec |
| Okres | Okres Lučenec |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) YKOV s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 607 €, typická firma odvetvia 63 581 € (medián z 19 904 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›
Sieť prepojení firmy YKOV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu YKOV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu YKOV
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy169zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 800 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 447 015 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR411 zmlúv za 3 roky · 1 586 553 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 719 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
EKO – VI s. r. o.AGRILAND s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Lučenec
Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Lučenec
CHOCOMAX s.r.o.AG VAULT s.r.o.Norlek, s.r.o.ATAMAS s. r. o.RoofTrade s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.