Estera Krahulecová
Veľké Zlievce · Ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia
aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Estera Krahulecová: IČO, sídlo a základné údaje
Estera Krahulecová (IČO 46397701) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Veľké Zlievce, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 1. 11. 2011, podniká 14 rokov.
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- Stav
- v registri aktívna
- Dátum vzniku
- 1. 11. 2011
- Odvetvie
- Pomocné finančné činnosti SK NACE 66Hlavná činnosť: Ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia 6619
- Obec a okres
- Veľké Zlievce, okres Veľký Krtíš
- IČ DPH
- nie je platiteľ DPH
- Miesto podnikania
- 991 23 Veľké Zlievce
- DIČ
- 1040864198
- IČO
- 46397701
- Obchodné meno
- Estera Krahulecová
- Zapísaná v
- Živnostenský register, Okresný úrad Veľký Krtíš, 660-8851
- Predmety podnikania
Činnosti (8)
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Vedenie účtovníctva
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›Tržby a zisk
Estera Krahulecová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Estera Krahulecová (IČO 46397701), sídlo Veľké Zlievce, je v registri zapísaný od 1. 11. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Estera Krahulecová v odvetví pomocné finančné činnosti
Estera Krahulecová je v registri v odvetví Pomocné finančné činnosti (SK NACE 66), činnosť ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia. V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 75 aktívnych subjektov.
Estera Krahulecová a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Estera Krahulecová z roku 2012.
História Estera Krahulecová
Dátum vzniku Estera Krahulecová je 1. 11. 2011, teda pred 14 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 660-8851
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš. Firma vznikla 1. 11. 2011.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Celá časová os v sekcii Zmeny ›Miesto podnikania: Veľké Zlievce
Estera Krahulecová má miesto podnikania v obci Veľké Zlievce, okres Veľký Krtíš. V obci Veľké Zlievce je 38 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 775.
Veľké Zlievce: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia (SK NACE 6619) |
| Vznik | 1. 11. 2011 |
| Obec | Veľké Zlievce |
| Okres | Okres Veľký Krtíš |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.