VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TEXMARK s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

45 492 €tržby 2024 ▲ 620 %+800 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

45 492 €tržby 2024 ▲ 620 %
+800 €zisk 2024
  1. 12 : tržby 16 533 €, výsledok hospodárenia 228 €
  2. 13 : tržby 18 803 €, výsledok hospodárenia -1 302 €
  3. 14 : tržby 14 313 €, výsledok hospodárenia -546 €
  4. 15 : tržby 26 365 €, výsledok hospodárenia 7 334 €
  5. 16 : tržby 18 149 €, výsledok hospodárenia 2 064 €
  6. 17 : tržby 18 096 €, výsledok hospodárenia 5 789 €
  7. 18 : tržby 12 425 €, výsledok hospodárenia 140 €
  8. 19 : tržby 14 263 €, výsledok hospodárenia 2 427 €
  9. 20 : tržby 11 192 €, výsledok hospodárenia -984 €
  10. 21 : tržby 8 542 €, výsledok hospodárenia -936 €
  11. 22 : tržby 9 621 €, výsledok hospodárenia -273 €
  12. 23 : tržby 6 318 €, výsledok hospodárenia 617 €
  13. 24 : tržby 45 492 €, výsledok hospodárenia 800 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TEXMARK s.r.o. (IČO 46395555) mala v roku 2024 tržby 45 492 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TEXMARK

V roku 2024 mala TEXMARK priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 23 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ TEXMARK

Podľa Registra právnických osôb koná za TEXMARK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník TEXMARK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TEXMARK
Podiely spoločníkov na vkladoch TEXMARK Adam Bernát 100,0 %. Spolu 5 000 €. Adam Bernát: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Adam Bernát100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Adam Bernátod 13. 8. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TEXMARK

Za rok 2024 má TEXMARK v závierke tržby 45 492 €, o 620,0 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +800 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 45 492 €.

Tržby 202445 tis. €▲ +620,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024800 €zisk
Majetok (aktíva) 202439 tis. €
Vlastné imanie 202420 tis. €
Záväzky 202419 tis. €48,3 % majetku
Pridaná hodnota 20241 570 €
Zisková marža 2024+1,8 %medián odvetvia +2,1 %
Súčet výsledkov za 13 rokov15 tis. €2012 až 2024

Výkaz ziskov a strát TEXMARK

Súvaha TEXMARK

Všetky čísla zo závierok TEXMARK (13 rokov)
Čísla zo závierok TEXMARK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202445 492 €800 €38 970 €20 158 €18 812 €1 570 €+1,8 %
20236 318 €617 €19 663 €19 358 €305 €1 273 €+9,8 %
20229 621 €−273 €19 180 €18 741 €439 €264 €−2,8 %
20218 542 €−936 €19 381 €19 013 €368 €−479 €−11,0 %
202011 192 €−984 €20 327 €19 949 €378 €−280 €−8,8 %
201914 263 €2 427 €23 396 €20 934 €2 462 €3 649 €+17,0 %
201812 425 €140 €19 635 €18 507 €1 128 €730 €+1,1 %
201718 096 €5 789 €20 364 €18 366 €1 998 €7 661 €+32,0 %
201618 149 €2 064 €14 942 €12 577 €2 365 €5 110 €+11,4 %
201526 365 €7 334 €12 340 €10 553 €1 787 €9 477 €+27,8 %
201414 313 €−546 €19 766 €3 458 €16 308 €767 €−3,8 %
201318 803 €−1 302 €20 350 €3 414 €16 936 €1 317 €−6,9 %
201216 533 €228 €6 227 €4 716 €1 511 €221 €+1,4 %

Riziko: zaplatí TEXMARK?

Peniaze od štátu: TEXMARK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TEXMARK

Dátum vzniku TEXMARK je 1. 11. 2011, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: DIESEL HYDRAULIC SERVIS DVORSKÝ s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/190851/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023368919
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 16 533 € · majetok 6 227 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým DIESEL HYDRAULIC SERVIS DVORSKÝ s.r.o., odvtedy TEXMARK s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 45 492 €.
  6. Nový štatutár: Adam BernátKonateľ
  7. Nový spoločník: Adam BernátSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TEXMARK

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • prenájom hnuteľných vecí
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

TEXMARK v odvetví maloobchod

TEXMARK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 93 120 € (18 955 závierok), TEXMARK má 45 492 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 828 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TEXMARK 833. z 1 207.

V odvetví v okrese Bratislava III3 828aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou18 955Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia93 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TEXMARK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›

Sídlo TEXMARK: Bratislava - Nové Mesto

TEXMARK sídli na adrese J. C. Hronského 10, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 596 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 22 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 596aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 393aktívnych
V tom istom odvetví3 828okres Bratislava III
Na tej istej adrese22aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

TEXMARK: IČO, sídlo a základné údaje

TEXMARK s.r.o. (IČO 46395555) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 11. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Adam Bernát. Za rok 2024 sú v závierke tržby 45 492 € a výsledok hospodárenia +800 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 11. 2011
Skoršie názvyDIESEL HYDRAULIC SERVIS DVORSKÝ s.r.o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) TEXMARK s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 45 492 €, typická firma odvetvia 93 120 € (medián z 18 955 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy TEXMARK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TEXMARK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TEXMARK

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DOMINATOR s. r. o.SURO travel, s. r. o.Closed group s.r.o.ROCKSTAR s. r. o.Duo Travel s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava III

BOMET SLOVAKIA, s.r.o.Vitalities s.r.o.VERY GOODIES SK s. r. o.Rofisto, s. r. o.KUKA Robotics Slovakia s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk