VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

excellent solution sk s.r.o. v likvidácii

Bratislava - Petržalka · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

65 282 €tržby 2016 ▲ 57 %+6 301 €zisk 2016

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

65 282 €tržby 2016 ▲ 57 %
+6 301 €zisk 2016
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  3. 14 : tržby 28 294 €, výsledok hospodárenia 1 761 €
  4. 15 : tržby 41 504 €, výsledok hospodárenia 11 684 €
  5. 16 : tržby 65 282 €, výsledok hospodárenia 6 301 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 210 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

excellent solution sk s.r.o. v likvidácii (IČO 46394257), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 18. 10. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci excellent solution sk s.r.o.

osobné náklady v roku 2016 boli 3 713 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.

Štatutári excellent solution sk s.r.o.

Podľa Registra právnických osôb konajú za excellent solution sk s.r.o. 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník excellent solution sk s.r.o.

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch excellent solution sk s.r.o.
Podiely spoločníkov na vkladoch excellent solution sk s.r.o. Jozef Blšák 49,0 %, Zvyšok, ktorý register neuvádza 51,0 %. Spolu 5 000 €. Jozef Blšák: 2 450 €, 49,0 %Zvyšok, ktorý register neuvádza: 2 550 €, 51,0 %49,0 % najväčší podiel
  • Jozef Blšák49,0 %
  • Zvyšok, ktorý register neuvádza51,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod. Vklady spoločníkov dávajú dokopy 2 450 € zo základného imania 5 000 €. Chýbajúci zvyšok register nikomu nepriraďuje, preto je vlastným dielom.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jozef Blšákod 26. 4. 2014 2 450 €49,0 %
Zvyšok, ktorý register neuvádza2 550 €51,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok excellent solution sk s.r.o.

Za rok 2016 má excellent solution sk s.r.o. v závierke tržby 65 282 €, o 57,3 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +6 301 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2016: 65 282 €.

Tržby 201665 tis. €▲ +57,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20166 301 €zisk
Majetok (aktíva) 201729 tis. €
Vlastné imanie 201722 tis. €
Záväzky 20177 141 €24,3 % majetku
Zisková marža 2016+9,7 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 6 rokov17 tis. €2012 až 2017

Výkaz ziskov a strát excellent solution sk s.r.o.

Súvaha excellent solution sk s.r.o.

Všetky čísla zo závierok excellent solution sk s.r.o. (6 rokov)
Čísla zo závierok excellent solution sk s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2017—−3 210 €29 377 €21 536 €7 141 €——
201665 282 €6 301 €31 627 €24 746 €6 181 €18 242 €+9,7 %
201541 504 €11 684 €36 714 €18 445 €18 269 €22 504 €+28,2 %
201428 294 €1 761 €18 971 €6 761 €12 210 €11 866 €+6,2 %
2013——5 000 €5 000 €———
2012——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí excellent solution sk s.r.o.?

Peniaze od štátu: excellent solution sk s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy excellent solution sk s.r.o.

Dátum vzniku excellent solution sk s.r.o. je 18. 10. 2011, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: excellent solution sk s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/97634/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Veronika VríčanováKonateľ
  4. Zapísaný likvidátor: Jozef BlšákLikvidátor
  5. Zmena obchodného menaPredtým excellent solution sk s.r.o., odvtedy excellent solution sk s.r.o. v likvidácii.
  6. Nový spoločník: Jozef BlšákSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti excellent solution sk s.r.o.

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

excellent solution sk s.r.o. v odvetví maloobchod

excellent solution sk s.r.o. je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 581 € (19 904 závierok), excellent solution sk s.r.o. má 65 282 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 536 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je excellent solution sk s.r.o. 335. z 643.

V odvetví v okrese Bratislava V2 536aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou19 904Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia64 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb excellent solution sk s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava V ›

Sídlo excellent solution sk s.r.o.: Bratislava - Petržalka

excellent solution sk s.r.o. sídli na adrese Hrobákova 7, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 433aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 565aktívnych
V tom istom odvetví2 536okres Bratislava V
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

excellent solution sk s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

excellent solution sk s.r.o. v likvidácii (IČO 46394257) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 18. 10. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Jozef Blšák a Veronika Vríčanová. Za rok 2016 sú v závierke tržby 65 282 € a výsledok hospodárenia +6 301 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 10. 2011
Skoršie názvyexcellent solution sk s.r.o.
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) excellent solution sk s.r.o. v likvidácii má vyššie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 65 282 €, typická firma odvetvia 63 581 € (medián z 19 904 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy excellent solution sk s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu excellent solution sk s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu excellent solution sk s.r.o.

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 500 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

EVAMAX s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava V

slovenské pumpy s. r. o.EUROPROFI-EL s. r. o.HTN Service, s. r. o.LITOGRAF s. r. o.3MON, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk