KBX, s.r.o.
Nitra
463 631 €tržby 2012+5 710 €zisk 2012zaniknutá 8. 2. 2018
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 2. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 463 631 €, výsledok hospodárenia 5 710 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -713 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 491 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 658 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -960 €
KBX, s.r.o. (IČO 46391304), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 18. 10. 2011 do 8. 2. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2012.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci KBX
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok KBX
Za rok 2012 má KBX v závierke tržby 463 631 €, a výsledok hospodárenia +5 710 €.
Výkaz ziskov a strát KBX
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 888 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −960 € |
| 2015 | −1 658 € |
| 2014 | −1 491 € |
| 2013 | −713 € |
| 2012 | 5 710 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KBX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 78 924 €, vlastné imanie 5 174 € a záväzky 73 750 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 78 924 € | 5 174 € | 73 750 € |
| 2015 | 78 924 € | 6 134 € | 72 790 € |
| 2014 | 90 316 € | 8 505 € | 81 811 € |
| 2013 | 90 416 € | 9 997 € | 80 419 € |
| 2012 | 90 673 € | 10 710 € | 79 963 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KBX (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | −960 € | 78 924 € | 5 174 € | 73 750 € | — | — |
| 2015 | — | −1 658 € | 78 924 € | 6 134 € | 72 790 € | −400 € | — |
| 2014 | — | −1 491 € | 90 316 € | 8 505 € | 81 811 € | −225 € | — |
| 2013 | — | −713 € | 90 416 € | 9 997 € | 80 419 € | −462 € | — |
| 2012 | 463 631 € | 5 710 € | 90 673 € | 10 710 € | 79 963 € | 12 214 € | +1,2 % |
Riziko: zaplatí KBX?
Peniaze od štátu: KBX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KBX
Dátum vzniku KBX je 18. 10. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30026/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 463 631 € · majetok 90 673 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
KBX v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
KBX je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 057 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KBX 65. z 589.
- KBX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KBX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KBX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | 41 407 € |
| 2015 | — | 40 006 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | 463 631 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SUPERNIUS Green s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 115 665 € (2025)
- INVEST 26 - Westend Court a.s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 115 215 € (2025)
- TANKER - Invest, s.r.o.Kežmarok · tržby 1 115 128 € (2025)
- Cyclone Building and Logistic solutions s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 114 188 € (2023)
- LV PROPERTY s.r.o.Lieskovec · tržby 1 112 523 € (2025)
- Správa majetku Mesta Myjava, s.r.o.Myjava · tržby 1 110 160 € (2025)
- PXF 01 a. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 106 224 € (2025)
- JAGER Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 105 330 € (2015)
- ARETE Vrable s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 104 676 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KBX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KBX: Nitra
KBX sídli na adrese Ďurková 3, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 288 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 552.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
KBX: IČO, sídlo a základné údaje
KBX, s.r.o. (IČO 46391304) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 18. 10. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 2. 2018, po 6 rokoch. Za rok 2012 sú v závierke tržby 463 631 € a výsledok hospodárenia +5 710 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68310 |
| Vznik | 18. 10. 2011 |
| Zánik | 8. 2. 2018 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy KBX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KBX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KBX
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Najbližší tender zadarmo
Tlačiarenské službyPrešovská univerzita v Prešovelehota 21. 10. 2026, 9:00 · odhad 2 700 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava195 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 15. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Nitra
PHARMACARE SLOVAKIA, s.r.o.FK Real s.r.o.LAZACKE s. r. o.Reality, s.r.o.ALI-INVEST s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.