VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Media representative, s. r. o.

Bratislava - Ružinov

1 367 207 €tržby 2017 ▲ 55 %+155 758 €zisk 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 11. 1. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 367 207 €tržby 2017 ▲ 55 %
+155 758 €zisk 2017
  1. 12 : tržby 116 624 €, výsledok hospodárenia 9 822 €
  2. 13 : tržby 37 858 €, výsledok hospodárenia -16 350 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 068 €
  4. 15 : tržby 3 400 €, výsledok hospodárenia 1 395 €
  5. 16 : tržby 882 352 €, výsledok hospodárenia 22 698 €
  6. 17 : tržby 1 367 207 €, výsledok hospodárenia 155 758 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Media representative, s. r. o. (IČO 46381694), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 12. 10. 2011 do 11. 1. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Media representative

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Media representative

Za rok 2017 má Media representative v závierke tržby 1 367 207 €, o 55,0 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +155 758 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2017: 1 367 207 €.

Tržby 20171,37 mil. €▲ +55,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2017156 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20171,17 mil. €
Vlastné imanie 2017179 tis. €
Záväzky 2017996 tis. €84,8 % majetku
Pridaná hodnota 2017262 tis. €
Zisková marža 2017+11,4 %medián odvetvia +3,7 %
Súčet výsledkov za 6 rokov171 tis. €2012 až 2017

Výkaz ziskov a strát Media representative

Súvaha Media representative

Všetky čísla zo závierok Media representative (6 rokov)
Čísla zo závierok Media representative po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20171 367 207 €155 758 €1 174 423 €178 732 €995 691 €262 119 €+11,4 %
2016882 352 €22 698 €1 402 260 €22 974 €1 379 286 €29 319 €+2,6 %
20153 400 €1 395 €1 771 €276 €1 495 €2 474 €+41,0 %
2014—−2 068 €5 591 €−1 119 €6 710 €−368 €—
201337 858 €−16 350 €16 946 €948 €15 998 €−2 307 €−43,2 %
2012116 624 €9 822 €62 449 €17 299 €39 558 €12 609 €+8,4 %

Riziko: zaplatí Media representative?

Media representative a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Media representative v objeme 15 450 € z rokov 2012 až 2017. Najväčší objem je s odberateľom Detská fakultná nemocnica Košice: 15 000 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv15 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20126. 11. 2012

História firmy Media representative

Dátum vzniku Media representative je 12. 10. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/76316/B
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Univerzita Komenského v Bratislave - Fakulta managementu UK, hodnota zmluvy 450 €. Firma vznikla 12. 10. 2011.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 116 624 € · majetok 62 449 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017Závierok máme 6, posledné tržby 1 367 207 €.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Media representative v odvetví reklama a prieskum trhu

Media representative je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 38 067 € (5 179 závierok), Media representative má 1 367 207 €, čo je 36-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 414 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Media representative 76. z 1 047.

V odvetví v okrese Bratislava II2 414aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 179Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia38 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+3,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Media representative, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Media representative: Bratislava - Ružinov

Media representative sídli na adrese Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 860aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 361aktívnych
V tom istom odvetví2 414okres Bratislava II
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Media representative: IČO, sídlo a základné údaje

Media representative, s. r. o. (IČO 46381694) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 12. 10. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 11. 1. 2018, po 6 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 1 367 207 € a výsledok hospodárenia +155 758 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 73110
Vznik12. 10. 2011
Zánik11. 1. 2018
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Media representative

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Media representative

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Media representative

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava II

BUDAMAR SOUTH, s. r. o.Lion Communications Slovakia s.r.o.WAVEMAKER Slovakia s.r.o.EssenceMediacom Slovakia, s.r.o.Greg Hamm, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk