VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií

Bratislava - Petržalka

2 413 €tržby 2015+2 123 €zisk 2015

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 27. 4. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 413 €tržby 2015
+2 123 €zisk 2015
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -740 €
  4. 15 : tržby 2 413 €, výsledok hospodárenia 2 123 €
  5. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  6. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -30 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií (IČO 46379134), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 30. 12. 2011 do 27. 4. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií

Za rok 2015 má MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií v závierke tržby 2 413 €, a výsledok hospodárenia +2 123 €.

Tržby 20152 413 €
Výsledok hospodárenia 20152 123 €zisk
Majetok (aktíva) 20190 €
Vlastné imanie 20190 €
Zisková marža 2015+88,0 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 6 rokov1 353 €2012 až 2019

Výkaz ziskov a strát MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií

Súvaha MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií

Všetky čísla zo závierok MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií (6 rokov)
Čísla zo závierok MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2019—−30 €0 €0 €———
2017—0 €5 225 €5 225 €———
20152 413 €2 123 €5 225 €5 225 €—2 280 €+88,0 %
2014—−740 €3 882 €3 102 €780 €−206 €—
2013——4 142 €3 842 €300 €——
2012——4 263 €3 842 €———

Riziko: zaplatí MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií?

Peniaze od štátu: MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií

Dátum vzniku MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií je 30. 12. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/78190/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 263 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 6.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií v odvetví administratívne a kancelárske služby

MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 31 310 € (9 714 závierok), MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií má 2 413 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 3 653 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií 1 484. z 1 575.

V odvetví v okrese Bratislava V3 653aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 714Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia31 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava V ›

Sídlo MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií: Bratislava - Petržalka

MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií sídli na adrese Budatínska 23/3054, 851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 435aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví3 653okres Bratislava V

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií: IČO, sídlo a základné údaje

MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií (IČO 46379134) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 30. 12. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 27. 4. 2019, po 7 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 2 413 € a výsledok hospodárenia +2 123 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 82990
Vznik30. 12. 2011
Zánik27. 4. 2019
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MAJORIS, spol. s r.o. v likvidácií

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
  • Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava V

Vitachem Natural Solutions s. r. o.NORMEDICAL, s.r.o.Penta Hospitals International a. s.TOPgroup a.s.investivita s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk