VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

REDEF, s. r. o.

Limbach · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

2 500 €tržby 2025 ▼ 17 %+1 203 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 500 €tržby 2025 ▼ 17 %
+1 203 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 3 292 €, výsledok hospodárenia -5 186 €
  2. 13 : tržby 3 100 €, výsledok hospodárenia -4 875 €
  3. 14 : tržby 3 121 €, výsledok hospodárenia -3 846 €
  4. 15 : tržby 3 883 €, výsledok hospodárenia -2 309 €
  5. 16 : tržby 3 001 €, výsledok hospodárenia -1 384 €
  6. 17 : tržby 3 500 €, výsledok hospodárenia -2 253 €
  7. 18 : tržby 3 000 €, výsledok hospodárenia -1 764 €
  8. 19 : tržby 1 510 €, výsledok hospodárenia -2 711 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 731 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 547 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 299 €
  12. 23 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 25 674 €
  13. 24 : tržby 3 000 €, výsledok hospodárenia 1 031 €
  14. 25 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 1 203 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

REDEF, s. r. o. (IČO 46358196) mala v roku 2025 tržby 2 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci REDEF

V roku 2025 mala REDEF priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ REDEF

Podľa Registra právnických osôb koná za REDEF 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník REDEF

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch REDEF
Podiely spoločníkov na vkladoch REDEF Ing. Vladimír Féder 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Vladimír Féder: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Vladimír Féder100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Vladimír Féderod 15. 9. 2011 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok REDEF

Za rok 2025 má REDEF v závierke tržby 2 500 €, o 16,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 203 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 30 000 €.

Tržby 20252 500 €▼ −16,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 203 €zisk
Majetok (aktíva) 20254 064 €
Vlastné imanie 2025−2 277 €
Záväzky 20256 341 €156,0 % majetku
Pridaná hodnota 20251 629 €
Zisková marža 2025+48,1 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−3 997 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát REDEF

Súvaha REDEF

Všetky čísla zo závierok REDEF (14 rokov)
Čísla zo závierok REDEF po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 500 €1 203 €4 064 €−2 277 €6 341 €1 629 €+48,1 %
20243 000 €1 031 €30 410 €−3 480 €33 890 €1 465 €+34,4 %
202330 000 €25 674 €36 639 €−4 511 €41 150 €29 370 €+85,6 %
2022—−1 299 €7 405 €−30 185 €37 590 €−839 €—
2021—−2 547 €7 968 €−28 886 €36 854 €−4 335 €—
2020—−3 731 €5 674 €−26 339 €32 013 €−2 716 €—
20191 510 €−2 711 €9 197 €−22 609 €31 806 €−1 180 €−179,5 %
20183 000 €−1 764 €10 814 €−19 898 €30 712 €1 793 €−58,8 %
20173 500 €−2 253 €13 744 €−18 134 €31 878 €2 498 €−64,4 %
20163 001 €−1 384 €14 705 €−14 922 €29 627 €1 905 €−46,1 %
20153 883 €−2 309 €5 036 €−12 577 €17 613 €2 130 €−59,5 %
20143 121 €−3 846 €7 343 €−9 307 €16 650 €1 063 €−123,2 %
20133 100 €−4 875 €11 796 €−5 461 €17 102 €146 €−157,3 %
20123 292 €−5 186 €14 123 €−586 €14 554 €−49 €−157,5 %

Riziko: zaplatí REDEF?

Peniaze od štátu: REDEF

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy REDEF

Dátum vzniku REDEF je 15. 9. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/75754/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 3 292 € · majetok 14 123 €
  3. Nový spoločník: Ing. Vladimír FéderSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 500 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti REDEF

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • vedenie účtovníctva,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • diskotekárska činnosť,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

REDEF v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

REDEF je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 724 € (13 613 závierok), REDEF má 2 500 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 508 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REDEF 236. z 247.

V odvetví v okrese Pezinok508aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 613Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REDEF, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Pezinok ›

Sídlo REDEF: Limbach

REDEF sídli na adrese Vinohradnícka 87, 900 91 Limbach, okres Pezinok. V obci Limbach je 536 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500.

Subjektov v obci Limbach536aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví508okres Pezinok

Limbach: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

REDEF: IČO, sídlo a základné údaje

REDEF, s. r. o. (IČO 46358196) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Limbach, okres Pezinok. Dátum vzniku je 15. 9. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ing. Vladimír Féder. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 500 € a výsledok hospodárenia +1 203 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 9. 2011
ObecLimbach
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) REDEF, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 500 €, typická firma odvetvia 46 724 € (medián z 13 613 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy REDEF

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu REDEF

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu REDEF

  • Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Limbachtypický nepokrytý dopyt 210 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Limbach

LSE - Life Star Emergency, s.r.o.SkloBau s.r.o. v konkurzeVINO JANO, s.r.o.SJB Group, s.r.o.DIAMOND Trademark s.r.o.Všetky firmy v obci Limbach ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Pezinok

teamative a. s.Barley services "v likvidácii" s. r. o.ONGASTRO s.r.o.PFCEU s. r. o.ICE-Trade s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk