VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MVisage, s.r.o. v likvidácii

Bratislava - Devínska Nová Ves

175 €tržby 2017 ▼ 83 %−1 142 €strata 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 6. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

175 €tržby 2017 ▼ 83 %
−1 142 €strata 2017
  1. 12 : tržby 2 985 €, výsledok hospodárenia -4 672 €
  2. 13 : tržby 7 481 €, výsledok hospodárenia -2 445 €
  3. 14 : tržby 11 143 €, výsledok hospodárenia -21 630 €
  4. 15 : tržby 3 993 €, výsledok hospodárenia -10 561 €
  5. 16 : tržby 1 003 €, výsledok hospodárenia -6 175 €
  6. 17 : tržby 175 €, výsledok hospodárenia -1 142 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -260 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -226 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -187 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 323 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -141 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -100 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MVisage, s.r.o. v likvidácii (IČO 46342184), sídlo Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, je v registri zapísaná od 21. 9. 2011 do 8. 6. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci MVisage, s.r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok MVisage, s.r.o.

Za rok 2017 má MVisage, s.r.o. v závierke tržby 175 €, o 82,6 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −1 142 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2014: 11 143 €.

Tržby 2017175 €▼ −82,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2017−1 142 €strata
Majetok (aktíva) 20230 €
Pridaná hodnota 2023−100 €
Zisková marža 2017−652,6 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 12 rokov−49 tis. €2012 až 2023

Výkaz ziskov a strát MVisage, s.r.o.

Súvaha MVisage, s.r.o.

Všetky čísla zo závierok MVisage, s.r.o. (12 rokov)
Čísla zo závierok MVisage, s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023—−100 €0 €——−100 €—
2022—−141 €285 €−4 454 €4 739 €−100 €—
2021—−1 323 €526 €−4 312 €4 838 €−100 €—
2020—−187 €11 411 €−2 989 €14 400 €−100 €—
2019—−226 €12 943 €−2 802 €15 745 €−145 €—
2018—−260 €19 524 €−2 576 €22 100 €−110 €—
2017175 €−1 142 €19 674 €−2 316 €21 990 €−581 €−652,6 %
20161 003 €−6 175 €20 155 €−1 175 €21 330 €−4 683 €−615,7 %
20153 993 €−10 561 €26 297 €−36 025 €62 322 €−9 051 €−264,5 %
201411 143 €−21 630 €14 423 €−25 464 €39 887 €−13 009 €−194,1 %
20137 481 €−2 445 €24 522 €−3 834 €28 356 €−2 235 €−32,7 %
20122 985 €−4 672 €21 206 €−1 388 €22 594 €−4 525 €−156,5 %

Riziko: zaplatí MVisage, s.r.o.?

MVisage, s.r.o. a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom MVisage, s.r.o. z rokov 2014 až 2015.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20141. 5. 2014

História firmy MVisage, s.r.o.

Dátum vzniku MVisage, s.r.o. je 21. 9. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/75836/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 985 € · majetok 21 206 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Fond na podporu vzdelávania. Firma vznikla 21. 9. 2011.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 12.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

MVisage, s.r.o. v odvetví administratívne a kancelárske služby

MVisage, s.r.o. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 34 285 € (10 988 závierok), MVisage, s.r.o. má 175 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 2 301 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MVisage, s.r.o. 927. z 930.

V odvetví v okrese Bratislava IV2 301aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 988Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MVisage, s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava IV ›

Sídlo MVisage, s.r.o.: Bratislava - Devínska Nová Ves

MVisage, s.r.o. sídli na adrese Novoveská 5402/19, 841 07 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Devínska Nová Ves je 3 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 218.

Subjektov v obci Bratislava - Devínska Nová Ves3 442aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 218aktívnych
V tom istom odvetví2 301okres Bratislava IV

Bratislava - Devínska Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

MVisage, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

MVisage, s.r.o. v likvidácii (IČO 46342184) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 21. 9. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 6. 2023, po 11 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 175 € a výsledok hospodárenia −1 142 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 82990
Vznik21. 9. 2011
Zánik8. 6. 2023
ObecBratislava - Devínska Nová Ves
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MVisage, s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MVisage, s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MVisage, s.r.o.

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Bratislava - Devínska Nová Vestypický nepokrytý dopyt 633 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.Andritz OYGRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.BENTELER Automotive Bratislava s.r.o.Duvenbeck Slovensko, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava IV

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.Rolling Stock Services Bratislava s.r.o.APZ Ventures, s. r. o.SETOCESTER s.r.o.Aqist, a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk