JG SPORT AGENCY s.r.o.
Trnava · Činnosti cestovných kancelárií
8 888 €tržby 2024 ▼ 99 %−21 426 €strata 2024aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 25 492 €, výsledok hospodárenia 1 695 €
- 13 : tržby 95 491 €, výsledok hospodárenia 3 874 €
- 14 : tržby 95 639 €, výsledok hospodárenia 1 480 €
- 15 : tržby 984 173 €, výsledok hospodárenia 22 398 €
- 16 : tržby 1 233 417 €, výsledok hospodárenia 21 216 €
- 17 : tržby 2 084 758 €, výsledok hospodárenia 34 249 €
- 18 : tržby 4 721 730 €, výsledok hospodárenia 33 544 €
- 19 : tržby 4 760 159 €, výsledok hospodárenia 35 302 €
- 20 : tržby 1 377 658 €, výsledok hospodárenia -247 131 €
- 21 : tržby 2 871 336 €, výsledok hospodárenia -163 821 €
- 22 : tržby 5 051 375 €, výsledok hospodárenia -140 143 €
- 23 : tržby 1 129 086 €, výsledok hospodárenia -362 099 €
- 24 : tržby 8 888 €, výsledok hospodárenia -21 426 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
JG SPORT AGENCY s.r.o. (IČO 46340157) mala v roku 2024 tržby 8 888 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JG SPORT AGENCY
V roku 2025 mala JG SPORT AGENCY priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 55 278 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 215 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Trnava bola v roku 2022 1 230 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | 0 | — | — |
| 2023 | — | 55 278 € | 36 058 € |
| 2022 | 6 | 125 052 € | 87 458 € |
| 2021 | 5 | 68 480 € | — |
| 2020 | 6 | 98 714 € | 66 507 € |
| 2019 | — | 127 029 € | 90 239 € |
| 2018 | — | 88 921 € | 60 957 € |
| 2017 | — | 42 118 € | 30 774 € |
| 2016 | — | 13 025 € | 9 738 € |
| 2015 | — | 6 434 € | 4 924 € |
| 2014 | — | 1 312 € | 971 € |
| 2013 | — | 965 € | 714 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2022 a priemerná hrubá mzda
- JG SPORT AGENCY, mzdové náklady na zamestnanca1 215 €
- Administratívne služby v okrese Trnava1 230 €
- Všetky odvetvia v okrese Trnava1 574 €
- Administratívne služby na Slovensku1 177 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2022, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Administratívne služby, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2023
- Mzdy 65 % 36 058 €
- Odvody zamestnávateľa 27 % 15 026 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ JG SPORT AGENCY
Podľa Registra právnických osôb koná za JG SPORT AGENCY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník JG SPORT AGENCY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ján Gabriel100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ján Gabrielod 20. 9. 2011 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JG SPORT AGENCY
Za rok 2024 má JG SPORT AGENCY v závierke tržby 8 888 €, o 99,2 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −21 426 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 5 051 375 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JG SPORT AGENCY
Najvyššie tržby: rok 2022, 5 051 375 €. Najnižšie: rok 2024, 8 888 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 8 888 € |
| 2023 | 1 129 086 € |
| 2022 | 5 051 375 € |
| 2021 | 2 871 336 € |
| 2020 | 1 377 658 € |
| 2019 | 4 760 159 € |
| 2018 | 4 721 730 € |
| 2017 | 2 084 758 € |
| 2016 | 1 233 417 € |
| 2015 | 984 173 € |
| 2014 | 95 639 € |
| 2013 | 95 491 € |
| 2012 | 25 492 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −781 202 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −21 426 € |
| 2023 | −362 099 € |
| 2022 | −140 143 € |
| 2021 | −163 821 € |
| 2020 | −247 131 € |
| 2019 | 35 302 € |
| 2018 | 33 544 € |
| 2017 | 34 249 € |
| 2016 | 21 216 € |
| 2015 | 22 398 € |
| 2014 | 1 480 € |
| 2013 | 3 874 € |
| 2012 | 1 695 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JG SPORT AGENCY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −32,1 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JG SPORT AGENCY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,7 % |
| 2024 | — | +4,0 % |
| 2023 | −32,1 % | +3,8 % |
| 2022 | −2,8 % | +4,0 % |
| 2021 | −5,7 % | +1,2 % |
| 2020 | −17,9 % | −5,3 % |
| 2019 | +0,7 % | +1,2 % |
| 2018 | +0,7 % | +1,7 % |
| 2017 | +1,6 % | +2,0 % |
| 2016 | +1,7 % | +1,6 % |
| 2015 | +2,3 % | +1,0 % |
| 2014 | +1,5 % | — |
| 2013 | +4,1 % | — |
| 2012 | +6,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 11 rokov, najviac v roku 2013 (+274,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | −99,2 % |
| 2023 | −77,6 % |
| 2022 | +75,9 % |
| 2021 | +108,4 % |
| 2020 | −71,1 % |
| 2019 | +0,8 % |
| 2018 | +126,5 % |
| 2017 | +69,0 % |
| 2016 | +25,3 % |
| 2015 | +929,0 % |
| 2014 | +0,2 % |
| 2013 | +274,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JG SPORT AGENCY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 518 842 €, vlastné imanie −776 922 € a záväzky 1 295 764 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 518 842 € | −776 922 € | 1 295 764 € |
| 2024 | 518 842 € | −776 582 € | 1 295 424 € |
| 2023 | 540 957 € | −755 156 € | 1 296 113 € |
| 2022 | 908 863 € | −393 057 € | 1 267 550 € |
| 2021 | 553 646 € | −252 914 € | 806 560 € |
| 2020 | 644 712 € | −89 093 € | 733 805 € |
| 2019 | 710 883 € | 158 038 € | 552 845 € |
| 2018 | 710 703 € | 122 736 € | 337 616 € |
| 2017 | 463 359 € | 89 192 € | 227 435 € |
| 2016 | 214 135 € | 54 943 € | 89 733 € |
| 2015 | 257 706 € | 33 727 € | 141 638 € |
| 2014 | 83 682 € | 11 329 € | 72 353 € |
| 2013 | 45 919 € | 9 849 € | 36 070 € |
| 2012 | 17 904 € | 5 975 € | 11 929 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JG SPORT AGENCY (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 518 842 € | −776 922 € | 1 295 764 € | — | — |
| 2024 | 8 888 € | −21 426 € | 518 842 € | −776 582 € | 1 295 424 € | −13 610 € | −241,1 % |
| 2023 | 1 129 086 € | −362 099 € | 540 957 € | −755 156 € | 1 296 113 € | −292 776 € | −32,1 % |
| 2022 | 5 051 375 € | −140 143 € | 908 863 € | −393 057 € | 1 267 550 € | 37 455 € | −2,8 % |
| 2021 | 2 871 336 € | −163 821 € | 553 646 € | −252 914 € | 806 560 € | −37 660 € | −5,7 % |
| 2020 | 1 377 658 € | −247 131 € | 644 712 € | −89 093 € | 733 805 € | −240 347 € | −17,9 % |
| 2019 | 4 760 159 € | 35 302 € | 710 883 € | 158 038 € | 552 845 € | 220 221 € | +0,7 % |
| 2018 | 4 721 730 € | 33 544 € | 710 703 € | 122 736 € | 337 616 € | 192 936 € | +0,7 % |
| 2017 | 2 084 758 € | 34 249 € | 463 359 € | 89 192 € | 227 435 € | 115 506 € | +1,6 % |
| 2016 | 1 233 417 € | 21 216 € | 214 135 € | 54 943 € | 89 733 € | 56 815 € | +1,7 % |
| 2015 | 984 173 € | 22 398 € | 257 706 € | 33 727 € | 141 638 € | 45 648 € | +2,3 % |
| 2014 | 95 639 € | 1 480 € | 83 682 € | 11 329 € | 72 353 € | 18 511 € | +1,5 % |
| 2013 | 95 491 € | 3 874 € | 45 919 € | 9 849 € | 36 070 € | 6 074 € | +4,1 % |
| 2012 | 25 492 € | 1 695 € | 17 904 € | 5 975 € | 11 929 € | 1 967 € | +6,6 % |
Riziko: zaplatí JG SPORT AGENCY?
JG SPORT AGENCY a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom JG SPORT AGENCY v objeme 339 669 € z rokov 2020 až 2021. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo financií SR: 339 669 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2021, 339 669 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 1 | 339 669 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy JG SPORT AGENCY
Dátum vzniku JG SPORT AGENCY je 20. 9. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28087/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 25 492 € · majetok 17 904 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava. Firma vznikla 20. 9. 2011.
- Najväčšia verejná zmluva: 339 669 €Objednávateľ Ministerstvo financií SR. Zmluva o návratnej finančnej výpomoci medzi Ministerstvom financií Slovenskej republiky a JG SPORT AGENCY s.r.o.
- Nový spoločník: Ján GabrielSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JG SPORT AGENCY
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- prevádzkovanie cestovnej kancelárie
- prevádzkovanie cestovnej agentúry
- reklamné a marketingové služby
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- administratívne služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- prenájom hnuteľných vecí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
JG SPORT AGENCY v odvetví cestovné kancelárie a agentúry
JG SPORT AGENCY je v registri v odvetví Cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79), činnosť činnosti cestovných kancelárií. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 50 255 € (869 závierok), JG SPORT AGENCY má 8 888 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 46 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JG SPORT AGENCY 19. z 18.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 537 €, polovica do 50 255 €, tri štvrtiny do 247 590 €; 10 % firiem má viac než 1 087 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 419 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 537 € |
| medián | 50 255 € |
| horný kvartil | 247 590 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 087 550 € |
| JG SPORT AGENCY | 8 888 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- JG SPORT AGENCY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JG SPORT AGENCY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JG SPORT AGENCY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 50 348 € |
| 2024 | 8 888 € | 50 255 € |
| 2023 | 1 129 086 € | 51 751 € |
| 2022 | 5 051 375 € | 46 208 € |
| 2021 | 2 871 336 € | 19 960 € |
| 2020 | 1 377 658 € | 17 413 € |
| 2019 | 4 760 159 € | 57 544 € |
| 2018 | 4 721 730 € | 63 240 € |
| 2017 | 2 084 758 € | 57 144 € |
| 2016 | 1 233 417 € | 51 475 € |
| 2015 | 984 173 € | 59 967 € |
| 2014 | 95 639 € | — |
| 2013 | 95 491 € | — |
| 2012 | 25 492 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| JG SPORT AGENCY | 8 888 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 50 900 € |
| medián kraja | 62 378 € |
| medián Slovenska | 50 255 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Cozy Travel s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 22 233 € (2025)
- Midleton a.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 22 145 € (2025)
- Cez Tatry, s.r.o.Kežmarok · tržby 21 955 € (2025)
- CA LOTOS, s. r. o.Stropkov · tržby 21 857 € (2025)
- TrioEssential s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 21 668 € (2025)
- CK Roadtrip s. r. o.Stráňavy · tržby 21 320 € (2025)
- GREECO, s.r.o.Nové Zámky · tržby 21 300 € (2025)
- TM travel expert, s. r. o.Žilina · tržby 21 282 € (2025)
- holiport.sk s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 21 215 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JG SPORT AGENCY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JG SPORT AGENCY: Trnava
JG SPORT AGENCY sídli na adrese Lúčna 7560/16, 917 05 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 098 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
JG SPORT AGENCY: IČO, sídlo a základné údaje
JG SPORT AGENCY s.r.o. (IČO 46340157) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 20. 9. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ján Gabriel. Za rok 2024 sú v závierke tržby 8 888 € a výsledok hospodárenia −21 426 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cestovných kancelárií (SK NACE 7912) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 9. 2011 |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79) JG SPORT AGENCY s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 8 888 €, typická firma odvetvia 50 255 € (medián z 869 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Cestovné kancelárie a agentúry: tržby a mzdy ›Cestovné kancelárie a agentúry v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy JG SPORT AGENCY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JG SPORT AGENCY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JG SPORT AGENCY
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 450 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy13zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov4firmy vyhrali súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 83 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
SLOVAKIA TRAVEL58 zmlúv za 3 roky · 1 541 544 € · naposledy 23. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas25 zmlúv za 3 roky · 5 803 725 € · naposledy 22. 9. 2026Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky21 zmlúv za 3 roky · 18 000 € · naposledy 8. 11. 2024 Všetkých 678 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
G.V.Pharma, a.s.AGROPO s.r.o.Geotec s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 79.12) v okrese Trnava
CK Victory Travel, s.r.o.Xplora Travel s.r.o.DOLCE VITA TRAVEL s.r.o.MINTUR s. r. o.DART P&P s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.